29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2010-08-11 15:52:40 Felietony

Niespełnione obietnice wyborcze Mirosława Lenka i jego drużyny meczą mnie najdotkliwiej, gdy nadchodzą wakacje, weekendy i czwartkowe wieczory - felieton Dawida Wacławczyka

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (25): Uwaga, sprawdzamy!!! Strony: 1Dodaj komentarz
~Obiecanki cacanki (2010-08-24 21:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

http://www.nam-raciborz.pl/aktualnosci/247

~Mirek (2010-08-18 13:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

http://www.nam-raciborz.pl/aktualnosci/244

~wyborca (2010-08-18 13:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Przede wszystkim wymienieni winni być Ci samorządowcy, którzy permanentnie wybierają na Przewodniczącego Tadeusza Wojnara, od ponad 10-ciu lat.

~rolnik (2010-08-18 13:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nawet zwykły rolnik wie, że płodozmian/ czyt.zmiana w samorządzie / użyżnia glebę i........zwiększa plony!

~oni (2010-08-18 06:57)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jak wybory to sprawdzamy, patrzymy, pamiętamy itd. To jest przecież tak czytelne, a że następni szukają prawdy, bo mianują się przedstawicielami ministerstwa miłości, sprawiedliwości itd. To co pan przedstawia i chce przedstawić jest utopią , pańskim wyobrażeniem i cytowanych osób w tym ideowym , fragmentarycznym , jednostkowym subiektywnym interesie i nie ma nic wspólnego z dobrem społeczności lokalnej. Przez cztery lata R. M. jako radny co zrobił ? Co pan zrobił ? o D. już nie wspomnę , bo nie ma o kim. Nie jestem zwolennikiem ekipy rządzącej , bo są miernotami jako intelektualiści co widać po ich działaniu i decyzjach. Mieszkańcy dokonają wyboru i to należy uszanować, a zrobią to, zapewniam Was?

~B.M. (2010-08-17 09:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

a oto co może dla miasta zrobić Mirosław Lenk jeśli znów go wybierzecie. Więc strzeżcie się :)upload/small_0ulga_kostka.jpgB. Mielnik

~BRUM (2010-08-16 16:27)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Mac, hmm... twoja chęć zatrudnienia Lenka, gdybyś był przedsiębiorcą. Myślę, że tak powinno pozostać i o przedsiębiorcach pisz tylko w trybie przypuszczającym.

~paranoja (2010-08-15 10:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jakby Pan Lenk zapisał się do NAM -u to bym na niego głosował a tak zgadzam się z mac' em

~mac (2010-08-14 23:38)
Ocena: 0 + | - Cytuj

<span id="intertext5" class="bbtext">Chapeau bas! </span>
<span id="intertext5" class="bbtext">dla prezydenta Lenka - dla mnie to najlepszy prezydent od czasu transformacji ustrojowej.</span>
Fakt, naobiecywał dużo, ale na tym opiera się kampania wyborcza, a potem życie weryfikuje wszystkie plany!
Racibórz zmienił się pod jego rządami na plus, chociaż mankamentów jest mnóstwo.
Jedynym jego grzechem jest to , iż jest wasalem " Ojca wszystkich raciborzan" - dlatego jego czas  jest dla mnie
skończony!!
Będąc prywatnym przedsiębiorcą zatrudniłbym jego natychmiast.
Nie będę na Pana głosował, ale życzę Panu b.dobrze!

~Ja też sprawdzam (2010-08-14 22:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj

upload/small_2Jarek.jpg

~do WM i tp. (2010-08-14 20:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nieudana prowokacja. Nikt nie uwierzy że są ludzie, którzy w obecnej ekipie widzą dobrych gospodarzy. To może niech Hajduk startuje na europosła skoro taki specjalista, co się bedzie w Raciborzu rozdrabniał

~mick (2010-08-14 20:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No ale jakieś konkluzje, wnioski, propozycje? to jak jest to widzi każdy, jak wpadniesz na pomysł jak to zmienić to daj znać. poobiecuj trochę może następnym razem wybiorą właśnie ciebie :)

~W.M. (2010-08-13 16:33)
Ocena: 0 + | - Cytuj

I znowu odezwał się NaM . Te propozycje i zarzuty można skwitować twierdzeniem " Jak brakuje chleba dajmy ludziopm igrzyska." Kandydować powinni Ci którzy w poprzednich latach dużo zrobili dla tego miasta i widać to do dziś. Andrzej Markowiak, Adam Hajduk - dobry gospodarz, znający się i na finansach i na gospodarce oraz budownictwie. To jest miastu potrzebne a nie miejsca rozrywki w dobie zagrożenia kryzysowego budżetu państwa i gminy.

~wierny (2010-08-13 12:07)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Proponuję żeby na prezydenta startował Jego Szara Eminencja ile On nabudował. Tylko i wyłącznie On! A niech się sprawdzi.

~O.P. (2010-08-13 11:53)
Ocena: 0 + | - Cytuj

I znowu odezwał się NaM . Te propozycje i zarzuty można skwitować twierdzeniem " Jak brakuje chleba dajmy ludziopm igrzyska." Kandydować powinni Ci którzy w poprzednich latach dużo zrobili dla tego miasta i widać to do dziś. Andrzej Markowiak, Adam Hajduk - dobry gospodarz, znający się i na finansach i na gospodarce oraz budownictwie. To jest miastu potrzebne a nie miejsca rozrywki w dobie zagrożenia kryzysowego budżetu państwa i gminy.

~K.L. (2010-08-13 11:51)
Ocena: 0 + | - Cytuj

I znowu odezwał się NaM . Te propozycje i zarzuty można skwitować twierdzeniem " Jak brakuje chleba dajmy ludziopm igrzyska." Kandydować powinni Ci którzy w poprzednich latach dużo zrobili dla tego miasta i widać to do dziś. Andrzej Markowiak, Adam Hajduk - dobry gospodarz, znający się i na finansach i na gospodarce oraz budownictwie. To jest miastu potrzebne a nie miejsca rozrywki w dobie zagrożenia kryzysowego budżetu państwa i gminy.

~popieram poprzednika (2010-08-13 10:32)
Ocena: 0 + | - Cytuj

+1

~:) (2010-08-13 09:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zawsze mówiłam, że to Wacławczyk powinien kandydować na prezydenta. Wracajac do tekstu, mam dokładnie te same myśli, gdy kolejny raz wracam z Krawarza czy Gorzyc. NO i podpisuję się pod całą resztą krytyki. ps. proszę pisać częściej, bo z wszystkich "pisarzy" NaMu, ma Pan najlepszy styl. Pozdrawiam

~sprawdzator (2010-08-12 10:28)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A sprawdzajcie sobie do woli! Przy odrobinie szczęścia już jutro sami będziecie należec do sprawdzanych. I już dziświadomo na czym was elektorat przyłapie.

~hehe (2010-08-12 08:16)
Ocena: 0 + | - Cytuj

a sprawdzajcie sobie, nic to nie da

~szperacz (2010-08-12 06:27)
Ocena: 0 + | - Cytuj

upload/small_1ScreenShot140.jpg

~spętany (2010-08-12 05:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

,,Wyborcy! Uwolnijcie mnie od mojego wielkiego hamulcowego /Mirek, nie gadaj tyle/ Tadeusza Wojnara i jego ryb pilotów, a pokaże co potrafiłbym zrobić dla miasta!,,

~szperacz (2010-08-12 05:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

upload/small_4ScreenShot135.jpg

~Dukat (2010-08-11 22:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

RSS Nasze Miasto to jedyne sensowne ugrupowanie samorządowe i jedyna alternatywa dla Wojnara i jego lenkliwej ekipy. Brawo Dawid Wacławczyk.

~w. (2010-08-11 22:27)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Już nigdy nie zagłosuję na Lenka. O nie!

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog