29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2013-01-02 13:41 Pozostałe  Autor: tak nie moze być!

upload/small_40ScreenShot001.jpgZakres ich czteroletnich studiów nie obejmuje ekonomii, ani zadnych nauk scisłych! Dlaczego robia to co robia! Przyczyniaja sie do dezorganizacji ładu i miru społecznego! Panstwo łózy na nich krocie z budzetu! Kto dał im mandat ,,władzy,,?

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (540): Dlaczego dezorganizuja Polskie Panstwo? Kim są? Strony: 1 2 3 … 22Dodaj komentarz
~ja cie (2016-10-27 03:10)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Byli też tacy, którym nie spodobał się komentarz ks. Różyckiego. "Patrzę, że napisał ksiądz tego posta o 21.21. 20 minut po apelu Jasnogórskim. Z modlitwy ksiądz bierze tę pogardę do kobiet?" - zdziwił się dziennikarz "Tygodnika Powszechnego" Błażej Strzelczyk.czył się nawet rzecznik Archidiecezji Krakowskiej

~ja cie (2016-10-27 03:07)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ks. Marek Różycki - kolejny polski duchowny, który przedstawia się jako sympatyk Młodzieży Wszechpolskiej, postanowił w kontrowersyjny sposób wyrazić swoją opinię o uczestniczkach czarnego protestu. "Te głupie baby z piekła nie wyjdą" - napisał kapłan, który na co dzień pracuje w Katedrze Wawelskiej. Na Twitterze wywiązała się dyskusja, w którą włączył się nawet rzecznik Archidiecezji Krakowskiej.

~z prasy (2016-10-05 04:55)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Suchej nitki na wypowiedzi przewodniczącego zespołu ekspertów ds. biotycznych KEP nie pozostawiają również eksperci, z którymi rozmawiała Wirtualna Polska.

- Jest to kolejny przykład "wielkiej" wiedzy ginekologicznej Episkopatu. Teoria głoszona przez arcybiskupa Hosera jest kompletnie bzdurna! Wydaje mi się, że księża powinni wypowiadać się na temat wiary i religii, a nie biologii, gdyż ich wiedza na ten temat jest żadna. Wiem, że arcybiskup jest z wykształcenia lekarzem, ale jak widać taki z niego lekarz, jak ze mnie ksiądz - mówi w rozmowie z Wirtualną Polską profesor Romuald Dębski, ginekolog położnik, kierownik Kliniki Ginekologii i Położnictwa w Szpitalu Bielańskim w Warszawie.

~z prasy (2016-10-05 04:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Metropolita łódzki, arcybiskup Marek Jędraszewski nazwał protesty organizowane w ramach Czarnego Poniedziałku "manifestacją cywilizacji śmierci". Na te słowa odpowiedzieli łódzcy radni, którzy wysłali do duchownego list otwarty. Piszą w nim m.in. o "szerzeniu nienawiści" przez duchownego i "wykorzystywaniu ambony do obrażania współobywateli"

~czym On sie interesuje? (2016-10-04 14:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Abp Hozer - ekspert od gwałtów
Abp. Henryk Hoser o ciążach z gwałtu: do zapłodnienia dochodzi rzadko, stres jest silny
Abp. Hoser: stres, niepokój, jest jedną z przyczyn psychologicznych niepłodności
Przy gwałcie rzadziej dochodzi do zapłodnienia niż w normalnych warunkach - powiedział

~dobra zmiana..... (2016-09-29 15:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Marsz ONR i kazanie ks. Międlara bez konsekwencji. Umorzono dochodzenie!

~że zapytam (2016-09-29 15:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czy polski kościół popiera .....zapłodnienie i donoszenie ciąży ze związku kazirodczego?

~z prasy (2016-09-03 15:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

<div>Walczące o rozwiązanie konkordatu. Konkordat to ohydne świństwo, które zafundował nam rząd Hanny Suchockiej. Zobaczymy, ile ludzi zapisze się do stowarzyszenia, bo jedyny sposób, w jaki można przemówić do tego rządu, to przez ilość.</div>
<div>
</div>
<div>Sądzi pan, że jeśli do pana stowarzyszenia zapisze się duża liczba osób, uda się wpłynąć na rząd?</div>
<div>
</div>
<div>Jeżeli będzie nas kilka milionów, rozpoczniemy strajk i nie zakończymy go aż do rozwiązania konkordatu. Bez żadnej partii politycznej. Polacy mają prawo do tego, żeby decydować o własnym kraju, a nie żeby decydował o nas Watykan przez swoich polskich pachołków w ornatach. Przyjmując chrześcijaństwo, Polacy zapomnieli o swojej słowiańskiej dumie i człowieczej godności. Z każdym dniem widać to wyraźniej i boleśniej jest to znosić. Tak długo, jak Polacy będą się powoływać na chrześcijańskie wartości, tak długo będzie trwała hipokryzja, utrzymując naród w duchowym infantylizmie. Droga do dojrzałości społecznej prowadzi przez samodzielność. Bez tej samodzielności nie zbudujemy silnego państwa.</div>

~z prasy (2016-09-03 15:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Możemy się zgodzić - lub nie - co do przeszłości, ale przecież obecnie społeczeństwo nie akceptuje mordowania, gwałtów i aktów pedofilii, szczególnie w wykonaniu osób duchownych.

I co z tego, że nie akceptuje? Przecież wszyscy zbrodniarze katoliccy z Rwandy są ukrywani. Z Afryki do Europy uciekli przez całą sieć zakonów i kościołów, dokładnie tak, jak hitlerowcy po wojnie. Co z tego więc, że ludzie nie akceptują, skoro Kościół nie jest pociągany do żadnej odpowiedzialności. Po filmie „Spotlight” wiemy, że 6 proc. Kościoła to pedofile. Zrobiono coś z tym? Nie, a obecny papież powiedział, że biskupi czy inni przełożeni w Kościele nie mają obowiązku informować policji o aktach pedofilii i gwałtu

~z prasy (2016-09-03 15:07)
Ocena: 0 + | - Cytuj

W jaki sposób pana zdaniem Kościół utrzymuje swoją pozycję? Nie ma przecież armii, nie rządzi siłą.

Ludzie są zaczadzeni, na tym polega indoktrynacja. Kościół podszył się pod jednego z proroków, akurat wybrali Chrystusa, być może dlatego, że miał najlepszy PR, choć byli jeszcze Szymon Mag, Apoloniusz z Tiany i Szymon Bar-Kochba. To też byli potencjalni mesjasze. Kościół katolicki wybrał sobie Chrystusa na swojego patrona, człowieka-Boga i wmówił ludziom, na podstawie fałszerstw, że jest pośrednikiem między Bogiem a człowiekiem, a każda zbrodnia w imię Boga jest dozwolona. Na tym Kościół przejechał 2 tysiące lat i nie poniósł żadnej kary. To samo robią teraz pedofile i gwałciciele w Kościele, tzn. korzystają z bezkarności i ochrony Kościoła.

~z prasy (2016-09-03 15:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jakiemu ludobójstwu w czasach współczesnych winny jest, pana zadaniem, Kościół?

Ludobójstwu w Rwandzie w 1994 roku. 800 tys. ludzi wymordowano w 100 dni z powodu działalności Kościoła, który napuszczał Hutu na Tutsi, tłumacząc im, że Tutsi to robactwo. Nienawiść kościoła do Tutsi brała się z tego, że oni mieli swoich bogów i nie uznawali zwierzchnictwa papieża. To, co Kościół robił od wieków, zrobił również w Rwandzie. Wszystko dlatego, że nigdy nie został rozwiązany. Chociaż ta najgorsza, nazistowska komórka, czyli jezuici, już raz została skasowana. Nikt ich nie mógł znieść, ponieważ byli czymś na wzór SS w armii hitlerowskiej - niszczyli wszystko, co nie jest katolickie i dążyli do podporządkowania sobie całego świata. Dopóki świat, a szczególnie katolicy będą zgadzali się na to, by Kościół podlegał innym prawom niż zwykli ludzie, a papież był osobą ponad innymi, to ta zaraza będzie się rozchodziła po świecie.

~z prasy (2016-09-03 15:02)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Mówiąc „Kościół”, ma pan na myśli Watykan czy polskich hierarchów kościelnych?

Wszystko oczywiście płynie z Watykanu, ale to, do czego posuwają się Polacy, to ich odpowiedzialność i za to powinni ponosić konsekwencje. Przez wieki świat był przez Kościół manipulowany. Fałszując wszystko, co możliwe, doprowadził do przejęcia władzy, silniejszej nawet niż władza świecka. W ten sposób zaczął mianować królów i cesarzy. Doszło do obwołania papieża nieomylnym i niepodlegającym żadnym sądom, nawet jeśli był przestępcą i zbrodniarzem. Papieże wysyłali armie, które dopuszczały się aktów ludobójstwa. Bez względu na to, czy miało to miejsce w VIII, IX wieku, czy też w czasach współczesnych.

~z prasy (2016-09-03 15:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Mówi pan o historii, ale dziś teoretycznie mamy przecież rozdział państwa i Kościoła.

Tylko teoretycznie, jak pani słusznie powiedziała. W praktyce wygląda to zupełnie inaczej. Dopóki nie rozwiążemy konkordatu, Polska będzie chlewem Kościoła.

Mocne słowa.

~z p;rasy (2016-09-03 14:57)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pana zadaniem winę za to ponosi Kościół czy politycy?

Moim zdaniem robi to przede wszystkim Kościół. Wystarczy przypomnieć, jak wprowadził się do Polski, jakimi sposobami wniknął w naszą państwowość. Od początku szantażem, groźbą ekskomuniki i zbrodniami zmuszał polityków do uległości. Z potężnego państwa, jakim była Polska, poprzez swoją nienawiść do wszystkiego co niekatolickie, Kościół przyczynił się do zaborów, osłabienia i rozpadu politycznego państwa. Kluczowymi momentami były Unia Brzeska i Konfederacja Barska. Z powodu Kościoła Polska została wymazana z mapy Europy. Szerzej piszę o tym na swoim blogu „Polska laicka”

~z prasy (2016-09-03 13:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To jest okradanie na kilku poziomach. Jednym z nich są pieniądze – 14,5 miliarda kosztował nas Kościół w zeszłym roku. To są oficjalne dane, a nie wiemy nic o darowiznach na rzecz Kościoła, z których państwo nic nie ma. Jesteśmy wszyscy zmuszeni do płacenia na tę instytucję z naszych podatków, na co obecnie większość Polaków już się nie godzi. Społeczeństwo przejrzało, jak chciwa i zakłamana jest ta organizacja. Nawet ci, którzy nie dopuszczają do siebie wiedzy na temat zbrodni i fałszerstw, jakich dopuszczał się Kościół, mają dosyć nieustannego płacenia na niego. Jednak dla mnie największą szkodą wyrządzaną przez Kościół jest to, w co zamienia nasz kraj.

Co pan ma na myśli?

Nasz kraj zamienia się w bojówkę katolicko-faszystowską, która zaczyna<span style="white-space: pre;">    </span> agresywnie rządzić Polską, łamiąc prawo i konstytucję.

~z prasy (2016-08-22 16:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

[color=#15191b; font-family: 'Open Sans'; font-size: 15px; line-height: 23px]Ksiądz wygłaszał już wcześniej kontrowersyjne tezy, jednak dopiero po białostockim kazaniu dostał od swoich przełożonych całkowity zakaz wystąpień publicznych oraz organizowania wszelkiego rodzaju zjazdów, spotkań i pielgrzymek, a także wszelkiej aktywności w środkach masowego przekazu, w tym w środkach elektronicznych. Mimo to wrócił do sieci. Gdy dowiedział się o piśmie posłanki Nowoczesnej do prokuratury, napisał: "Konfidentka, zwolenniczka zabijania (aborcji) i islamizacji. Kiedyś dla takich była brzytwa! Dziś prawda i modlitwa?"[/color]

~do idioty księdza (2016-08-22 16:19)
Ocena: 0 + | - Cytuj

[color=#15191b; font-family: 'Open Sans'; font-size: 15px; line-height: 23px]To kazanie jest przepełnione cnotą nacjonalizmu, czyli cnotą miłości do własnego narodu, do tego wszystkiego, co narodowe, a nigdzie nie ma krztyny jakiegoś szowinizmu ani antysemityzmu - uważa ksiądz Roman Kneblewski. - Jeżeli ksiądz Jacek mówi np. o "żydowskim tchórzostwie", to absolutnie nie odnosi się to do współczesnych Żydów, tylko do starożytnych hebrajczyków.[/color]

~henryk (2016-08-15 12:17)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Był tylko jeden władca europejski , który pogonił czarnuchów watykanskich! A panstwo stało sie mocarstwem!

~Łyszczyński (2016-08-14 04:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

[color=#555555; font-family: Verdana, 'BitStream vera Sans', Helvetica, sans-serif; font-size: 12px; line-height: 17px]„Człowiek jest twórcą Boga a Bóg jest tworem i dziełem człowieka. Tak więc ludzie są twórcami i stwórcami Boga, a Bóg nie jest bytem rzeczywistym, lecz bytem istniejącym tylko w umyśle, a przy tym bytem chimerycznym, bo Bóg i chimera są tym samym – pisał Łyszczyński. – Prosty lud oszukiwany jest przez mądrzejszych wymysłem wiary w Boga na swoje uciemiężenie; tego swego uciemiężenia broni jednak lud w taki sposób, że gdyby mędrcy chcieli prawdą wyzwolić lud z tego uciemiężenia, zostaliby zdławieni przez sam lud”[/color]
Bestie w duchownych togach najpierw kazali wyrwać mu jezyk, potem spalić rekę, nastepnie umeczonego spalono przy aplauzie gawiedzi !

~kto się boi kabaretu? (2016-04-08 04:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Kobieta niepokorna. Pracoholiczka i tyranka, która żelazną ręką trzymała swoich artystów. A mimo to najlepsi aktorzy – tuzy polskiej sceny, gwiazdy małego i wielkiego ekranu – marzyli o tym, by móc z nią pracować.
I nic dziwnego, bo programy „królowej telewizyjnego kabaretu” cieszą się niesłabnącą popularnością – nawet mimo tego, że Olga Lipińska od dawna już nie pojawia się w studiu i odwiesiła karierę na kołek.
Do odejścia z telewizji została zmuszona. Śmiała się, że to po części jej wina, bo nie mogła się powstrzymać przed „drażnieniem Kościoła”, a władza nie tolerowała jej „wybryków”. Wprawdzie zaproponowano jej występ w jakimś show „pod publiczkę”, ale Lipińska nigdy nie zamierzała robić niczego wbrew sobie. Wolała usunąć się w cień

~kto się boi kabaretu? (2016-04-08 04:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Drażniła Kościół
Nie było dla niej tematów tabu. Śmiała się ze wszystkiego i wszystkich. I w pewnym momencie okazało się, że nadepnęła komuś na odcisk. Rozdrażniła Kościół, choć sama zapewniała, że robiła to tylko z patriotyzmu.
- Bałam się, że przerobią nam Polskę na państwo wyznaniowe – mówiła w „Wysokich Obcasach”.
Kiedy w jej programie wykonano piosenkę „Urzędnicy Pana B.”, rozpętało się piekło.
- Zadzwonił Aleksander Małachowski: „Pani Olgo, co pani zrobiła! Poseł Niesiołowski będzie składał interpelację w Sejmie”. Interpelacji w końcu nie złożył, ale nazwał mój kabaret paskudztwem – opowiadała. - Kiedy przegłosowano ustawę o radiofonii i telewizji, w którą zostały wpisane 'wartości chrześcijańskie', ogłosił, że to właśnie po to, żeby Lipińska w swoim kabarecie przestała obrażać Kościół. Szaleństwo! Do telewizji posypały się listy pisane z parafii, często pod dyktando, bo identyczne. Były też telefony z Episkopatu. Chodziłam na dywanik do kolejnych dyrektorów.

~pytam? (2016-04-03 15:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Kim są ? Wystarczy spojrzeć na te wypasione czerwone, tłuste gęby! Nadmiar wina mszalnego i ....nadciśnienie, i to mają być ......p a s t e r z e? <span style="white-space: pre;">    </span>Młodzieży i ty ich słuchasz?

~wiem, ze.... (2016-04-03 14:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Purpuraci z d r a d z a j ą..........  POLSKIE MATKI , które nie chcą ropdzić pomiotów  g w a ł c i c i c i e l  Sam BÓG jest temu przeciwny!

~aborcyjna (2016-04-03 14:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Kasta polskich ,,eunuchów,, domaga się karania polskic\h kobiet , które nie chcą rodzić dzieci swoich ......gwałcicieli !

~bezrolny (2016-04-01 04:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Kościół będzie mógł nandlować ziemią? Dobra zmiana!

Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3 … 22
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog