29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2009-07-12 06:46 Artykuły  Autor: henryk1946

Fotorelacja!

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (5): Zbiórka i wyjazd II-go turnusu do Pleśnej. Strony: 1Dodaj komentarz
~henryk (2009-07-13 06:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Drogi GELO!  Już się najeżdziłem, rowerami, motocyklami, samochodami! Teraz preferuję długie spacery, a na spacerze, wpadają w oko, różne ciekawe tematy, którymi chcę się podzielić np. z Tobą, jak również z innymi , w celach powiedzmy ,,wiadomości o życiu ,w społeczności raciborskiej! A o gustach? De gustibus non disputandum! Discipuli! Discite, non semper copia talis fuit erit! Tak mawiali już starożytni Rzymianie! Pozdro! Ps. aparatów, mam wiele-zorkę, zenita,start, flexaret, smienę, druha amicę, photosmarta 945, kodaka, to moje hobby. A , że nastała era cyfry, to można błyskawicznie ,wszystko wszędzie przesłać i poczytać opinii.Jednym słowem niezła, również czasem pouczająca, rozrywka.No bo sam powiedz, co w tym coraz bardziej zapyziałym mieście można robić? Piwo, seta i galareta? No i tylko w piwnym ogródku!

Gelo (2009-07-12 21:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

henryku drogi, proszę sprzedaj już tą cyfrówkę, albo jak ci się nudzi to polecam rower, można naprawdę miło spędzić czas, a nie ciągle zdjęcia i internet.

~bywalec Pleśnej (2009-07-12 08:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tych uczestników trzeba mieć na oku 24-y godz.upload/small_0ScreenShot137.jpg na dobę. Wiem, byłem , widziałem!

~rodzic (2009-07-12 08:16)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Obóz ze względu na bezpieczństwo będzie.........monitorowany, ale musi być na to.........zgoda rodziców! Paranoja praw obywatelskich! Czy na monitorowanie skrzyżowania musi być zgoda... piratów drogowych?Czy na monitorowanie pawilonu handlowego musi być zgoda......... złodzieji i.t.d.upload/small_0ScreenShot134.jpgupload/small_0ScreenShot135.jpg

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog