29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2005-09-05 00:00:00 Artykuły

Kiedy w końcu zacznie działać? - pytali powiatowi radni o los OIOM - u w raciborskiej lecznicy.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (7): Gdyby nie ten sufit Strony: 1Dodaj komentarz
~Ala (2005-09-15 18:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj

mi to tam se w calosci podobalo... a piszacy artykul widac nie jest zbytnio rozeznany w tych sprawach...politowanie. 

~Pedofil (2005-09-13 21:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj

P.S. Jeżeli autor tekstu o Magii był również fotografem to widzę że pisał o powietrzu, bo zdjęcia w galerii kończą się na Apogeum!?

~Pedofil (2005-09-13 21:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czytając opinii na temat Magii Rocka, mam wrażenie, że pisał ją ktoś z Radia Maryja! Autor wykazał się wyjątkową ignorancją i napisał coś jakby pod dyktando proboszcza lokalnej parafii w qurwidołku. Gratuluję portalowi raciborskiemu profesjonalnej kadry!

~Marzena (2005-09-08 21:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Najlepsze jest to, że (przynajmniej w zeszłych latach) ten koncert jest finansowany z kasy ... z funduszu profilaktyki alkocholowej ;) Niezły hunorek mają w Rybniku, nie ? No, ale musimy coś pić, żeby była kasa z koncesji, żeby była kasa na walkę z alkocholem. I fajne koncerty ! HOWK !

~JA (2005-09-05 15:10)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Fajnie było tylko za bardzo rozciągnięte w czasie i ludzie poprostu popadali i udali się w kierunku łóżek. Jak kończyło grać Sweet Noise to było juz ok. 1 w nocy a impreza rozpoczęła się ok. 16.00 Wytrwałych rzecz jasna tez nie zabrakło ale ni był to juz tak pokaźny tłumek:o) Pozdrawiam wszystkich, którzy tak jak ja stali tam 1,5 godz. po piwo!!!

~Przemek (2005-09-05 14:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

witam."małym" nieporozumieniem w relacji z MAgii Rocka jest moim zdaniem fragment o Krzysiu "Docencie" ponieważ był on perkusistą przede wszytskim najbardziej znanego i to na całym swiecie polskiego zespołu VADER.Jednak w relacji autora nie zostało to dokładnie wyjaśnione i osoby nieobeznane z tematem mogą być przez to wprowadzone w błąd.Tyle jeśli chodzi o  niekompetentność...bo moje ogólne wrażenia sa jak najbardziej pozytywne...zwłaszcza jeśli chodzi o frekwencje.Pozdrawiam

~WHA (2005-09-05 12:27)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wydaj mi się że jak się nie znacie na muzyce to lepiej nie wypowiadajcie się

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog