29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2013-01-02 13:41 Pozostałe  Autor: tak nie moze być!

upload/small_40ScreenShot001.jpgZakres ich czteroletnich studiów nie obejmuje ekonomii, ani zadnych nauk scisłych! Dlaczego robia to co robia! Przyczyniaja sie do dezorganizacji ładu i miru społecznego! Panstwo łózy na nich krocie z budzetu! Kto dał im mandat ,,władzy,,?

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (540): Dlaczego dezorganizuja Polskie Panstwo? Kim są? Strony: 1 2 3 4 5 … 22Dodaj komentarz
~głosy (2015-08-15 20:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A co kogo obchodzi kim Ty jesteś i w co lub w kogo wierzyłeś? Masz żonę, to się nią zajmij, bo musi być strasznie zaniedbana przez Ciebie skoro tylko sprawy odnowy i protestantyzmu Ciebie interesują i polowanie na KK.

~g.l.o.s (2015-08-13 20:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jestem byłym członkiem tzw raciborskiej wspólnoty niejednokrotnie "omawianej" na forum tego portalu, często niestety słusznie, choć zapewne zdania są podzielone. Ta tzw wspólnota dała mi okazję, aczkolwiek daleki jestem od stwierdzenia, że zamierzonej na przyjrzenie się idei protestantyzmu. Jak się wydaje w Polsce całkowicie pominiętej, co więcej napiętnowanej i celowo traktowanej jako odstępstwo, czy wręcz herezję! Tak więc po kolei, ale też skrótowo, żeby nie zanudzać:1)tak dla przykładu nauka o in vitro serwowanej przez KK jest bez umocowania w Ewangelii, oczywiście niektórzy poza Ewangelią mają tzw "prawdę ewangelii", a to już jest wyższa szkoła teologii, zapewne niedostępna, bo przeciętny "zjadacz" nie wie o co chodzi tak więc zachęcam do szukania. Kościoły protestanckie nie zgłaszają w tej materii jakiegoś słyszalnego sprzeciwu!
2)narzucono nam jedną "religię" a raczej odłam wyznania, bez alternatywy. Psychomanipulacja polega na tym, że nie wolno szukać altrnatywy, żeby nie narazić się na ostracyzm.
3) Jeżeli macie jakiegoś znajomego "protestanta" to Wam powie, być może tylko w napadzie szczerości, że: wyznawany przez Was katolicyzm w formie "light" (ok 90% populacji u nas)prowadzi prosto do piekła i pewnie będą to mogli udowodnić Biblijnie, nie za sprawą znajomości z księżulem z parafii lub nabytej kiedyś tam wiedzy na religii, religii a nie Biblii.

~g.l.o.s (2015-08-13 20:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

3) Pontyfikat JP-II udowadnia, że " Bóg jest z nami"......... na jakiej podstawie, pobożnych życzeń?
4) Wojna religijana niejednokrotnie w formie Episkopat-społeczeństwo ma na celu spacyfikowanie Nas przez malutką grupę polityków na usługach .........i 'niepisanej politycznej poprawności" - nie dajmy się nabrać!
Poprzez wskazanie na protestantów nie mialem, na myśli, że tylko oni, ale to, że wogóle nie mamy o Nich pojęcia, Przez wieki praktycznie zabroniono nam szukać prawdy. Tę "prawdę" w ostatnich dziesięcioleciach odnajdują Argentyńczycy, Brazylijczycy i inni, którzy uznawani byli za ostoję tej jedenyej .
Czas na przebudzenie! Czs na zmianę myślenia

~podzielam myśli Tyma (2015-08-13 09:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie będę już tu wypisywał kolejnych przykładów ogarniającego nas zewsząd
„hejtu”. Tym bardziej że po wyborach ten nurt tylko się wzmocni. Z pewnością nie są to bowiem przypadkowe zdarzenia ani lapsusy słowne hierarchów Kościoła, polityków i pokornie wspierających ich niepokornych dziennikarzy, czyli partyjnych lektorów. To jest wspólna, spójna, dobrze przemyślana i – co najważniejsze – skuteczna polityka. Episkopatu i partii prowadzącej w sondażach przedwyborczych. Zapewne zwycięskiej. Prowadzi nas ona w ciemną noc pod hasłem „Nie ma w Polsce innej nauki moralnej niż ta, którą głosi Kościół”. A ja dodam tylko jedno: mnie moralności uczył inny Kościół. A Polski – mój Ojciec

~podzielam myśl,i Tyma (2015-08-13 09:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

W TVN profesor Piotr Gliński z dobrotliwym uśmieszkiem wyjaśnił, że gwizdy i buczenie na cmentarzu Powązkowskim tuż przed rocznicą godziny „W” to po prostu „lud warszawski”, który przychodzi tu od lat i uważa, że część polskich polityków to osoby obce w tym miejscu. Przy okazji Gliński nazwał kancelarię prezydenta Komorowskiego siedzibą rosyjskich agentów i byłych pezetpeerowców. A ksiądz Rydzyk dołożył na antenie swojego radia, że owszem, u Komorowskiego „znajdują się jakieś autorytety z tytułami profesorów”, ale – dodał – Hitler też otaczał się wykształconymi ludźmi i profesorami.

~podzielam myśli Tyma (2015-08-13 08:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wylewa się to wszystko nie tylko z katolickich świątyń. Wchodzę do kiosku i już się czuję fatalnie, gdy czytam, co powinni robić księża na widok prezydenta Komorowskiego pojawiającego się na mszy („Nasz Dziennik”) i że rząd to „banda przechrztów”, która sprowadza na polską ziemię „dwa tysiące Arabów do rżnięcia naszych dziewcząt” („Polska The Times”). W TV Republika „patrioci” radośnie podsumowują: Gudzowaty nie żyje, Wejchert nie żyje, teraz Kulczyk, i tak się wreszcie kończy supremacja „Gazety Wyborczej”.

~podzielam Jego wypowiedz (2015-08-13 08:57)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dziś mnie i tę moją małą lekcję historii opluwa z kościelnej ambony arcybiskup Marek Jędraszewski, profesor nauk teologicznych i wiceprzewodniczący Konferencji Episkopatu Polski. W rocznicę powstania mówił on, że ci, którzy popierają konwencję antyprzemocową oraz ustawy o in vitro i uzgodnieniu płci – a więc i ja – zdradzili „wartości moralne, dla których powstanie w ogóle wybuchło”. Że jesteśmy bolszewicką czerwoną zarazą i przyczyniamy się do tego, że wszyscy Polacy „legną pokotem”. Gdyby te słowa hierarchy były tylko obrzydliwe – pal sześć. Ale one są groźne. Słychać je coraz głośniej i coraz częściej. Za chwilę będzie im towarzyszył krok marszowy. Piszę tak, bo jedynie słuszną ideologię już brałem i znam jej tragiczne skutki. A także dlatego, że boję się nienawiści, zwłaszcza tej łatwiutko rozgrzeszanej jako „przedwyborcza codzienność” i korzystanie z wolności słowa.

~z prasy (2015-08-13 08:48)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pora utemperować polskich duchownych
Nie można przejść do porządku dziennego nad naruszaniem konstytucyjnych zasad funkcjonowania Rzeczpospolitej Polskiej.
http://static.polityka.pl/_resource/res/path/23/7f/237f0a12-d159-4ab0-ad8d-674f792baabe_470x
Mirosław Gryń/Polityka
http://static.polityka.pl/_resource/res/path/4c/67/4c6734b7-f09c-41e4-8689-c64d8939b171_470x
Paweł Ulatowski/Polityka
Prof. Jan Woleński
Czytaj także

[url=http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1628205,1,prof-jan-wolenski-trzeba-utemperowac-poczynania-duchownych-wzgledem-wladz-rp.read]Prof. Jan Woleński: Trzeba utemperować poczynania duchownych względem władz RP
Potrzebna, a wręcz niezbędna jest reakcja na ostatnie poczynania przedstawicieli Kościoła...[/url]
Potrzebna, a wręcz niezbędna jest obywatelska reakcja na ostatnie poczynania Kościoła katolickiego (dokładniej: jego części) wobec Bronisława Komorowskiego, jeszcze urzędującego Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. Nie ma przy tym znaczenia to, że kończy swoje urzędowanie, ponieważ sprawa dotyczy przestrzegania fundamentalnych zasad leżących u podstaw naszej państwowości

~z prasy (2015-08-10 08:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wg Dominiki Wielowieyskiej księża, którzy przeprosili byłego prezydenta za ataki ze strony Kościoła, "wykazali się olbrzymią odwagą". - Najbardziej się martwię, że część hierarchów będzie naciskać, żeby zamknąć im usta - tak jak było w przypadku księży Bonieckiego i Lemańskiego. Będzie to prawdziwa katastrofa dla Kościoła rozumianego jak wspólnota wiernych - oceniła dziennikarka .
Zdaniem Wielowieyskiej ataki kościelnych hierarchów na Bronisława Komorowskiego można tłumaczyć wyłącznie "politycznymi sympatiami".
        Gospodyni "Poranka Radia TOK FM", liczy na to, że przełożony ks. Aleksandra Seniuka, rektora kościoła Wizytek, w którym odbyła się msza, podczas której przeproszono Bronisława Komorowskiego, nie wyciągnie wobec duchownego konsekwencji dyscyplinarnych. - Może wezwanie przez abp. Nycza to tylko swego rodzaju demonstracja, by nie zaogniać sytuacji - mówiła

~hehehe (2015-07-30 05:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ostre słowa Lisa. Duda "strażnikiem biskupiego baldachimu"?
Tomasz Lis w najnowszym "Newsweeku" nazywa prezydenta-elekta "strażnikiem biskupiego baldachimu" i wytyka mu, że "manifestuje religijność w sposób, który nigdy by nie przyszedł do głowy ani prezydentowi Wałęsie, ani prezydentowi Komorowskiemu, ani prezydentowi Kaczyńskiemu, ludziom wierzącym, ale bez ostentacji". W ten sposób zareagował na niedawne słowa Dudy. - Jako ludzie wierzący lepiej poradzimy sobie z dziełem naprawy Rzeczypospolitej - stwierdził w Rychwałdzie prezydent-elekt

Kiedy Polska popadła w III Zabory krajem rządzili T Y L K O ludzie wierzący ! Nieprawdaż!

~rak na budżecie Polski (2015-07-30 05:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

W 2014 polskie państwo na duchownych wydało 130 milionów złotych. Pieniędzy coraz więcej, choć miało ich być coraz mniej, bo rząd reformę Funduszu Kościelnego obiecywał od lat. I wyraźnie nie dał rady. Materiał "Polski i Świata".

~... (2015-07-27 08:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tobie już całkiem bije w tym durnym czajniku zafajdany dziennikarzyno anatorzyno z Kuźni? Przejedź się na tym twoim skuterku bez kasku to może te kretyństwa wywieje ci z głowy.

~z prasy (2015-07-27 07:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To co Państwo musi zrobić koniecznie to:
1. Zerwać konkordat
2. Zlikwidować etaty kapelanów
3. Zlikwidować etaty katechetów
4. Opodatkować kler i wprowadzić obowiązek posiadania kas fiskalnych
5. Znacjonalizować majątek zagrabiony przez kler po roku 966
6. Wyprowadzić religię ze szkół
7. Usunąć krzyże z urzędów i szkół
8. Uroczystości państwowe organizować bez udziału kleru
9. Postawić przed sąd wszystkich pedofilów w sutannach
10. Wstrzymać dofinansowanie "dzieł" Krk z kasy państwa.
Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,75968,18430445,panstwo-wymyka-sie-kosciolowi-spod-kontroli.html#ixzz3h4dt7ulZ

~tak tak..... (2015-07-25 17:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Boli prawda o księżach i Episkopacie oj boli !

~IPN (2015-07-25 12:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Niesiołowski, donosiciel bezpieki, człowiek o chwiejnych poglądach powodowanych konunkturalizmem, a dodatkowo najzwyklejszy w świecie cham.

~z prasy (2015-07-25 04:38)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Stefan Niesiołowski o ustawie ws. in vitro: Kościół w Polsce stoi po stronie kłamstwa i nienawiści
Stefan Niesiołowski o ustawie ws. in vitro: Kościół w Polsce stoi po stronie kłamstwa i nienawiści
- Są biskupi i księża, którzy zamieniają kościoły w punkty agitacyjne. Ta fala nienawiści wygrała z Bronisławem Komorowskim. Komorowski przegrał z furią nienawiści, w której w znacznym stopniu brał udział Kościół - tak Stefan Niesiołowski (PO) w TVP Info komentował stanowisko Episkopatu w sprawie in vitro. Jak dodał, "w Polsce trwa brutalna zimna wojna domowa (...), w której Kościół stoi po stronie kłamstwa i nienawiści".

~z prasy (2015-07-13 04:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ks. Isakowicz Zaleski mówi wprost, że pedofilię w kościele kryją duchowni z tzw. homolobby – pedofile i geje. Wiąże ich nie tylko zmowa milczenia o haniebnych czynach i wykorzystywaniu seksualnym dzieci, ale też interesy finansowe.
– Lobby homoseksualne wzajemnie się popiera, wzajemnie się kryje. Są tam też powiązania finansowe. To wszystko powoduje, że nawet papież nie jest w stanie tego rozbić – ujawnił w TVP Info, ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski i dodał, że wszyscy trzej ostatni papieże mieli z tym problem

~kij w mrowisko (2015-05-27 16:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

nie chce uchodzic za homofoba ale to co w rym filmie bardzo mnie zastanowilo
https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=uUUon4FN7ts

~pytam (2015-05-12 15:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Maleńczuk, Maleńczuk? To ten artysta, który na występach albo jest pijany albo naćpany?

~Maleńczuk (2015-05-12 13:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ja nienawidzę kleru (...) To, co się dzieje w polskim Kościele katolickim, to jest wielki dramat. Ksiądz Isakowicz-Zaleski, którego bardzo cenię, powiedział wprost: w polskim Kościele rządzi homoseksualna mafia. Te rzeczy, które znaleziono na plikach u księdza Wesołowskiego i innych księży, wołają o pomstę do nieba, bo tam jest męczenie ludzi. To już nie jest seks, to są taśmy grozy. Możemy spokojnie uznać, że polskim Kościołem rządzi grupa ciężkich dewiantów, ludzi podłych do szpiku kości. To jest obrzydliwe i trudno mi uwierzyć, że ktoś taki jest normalnym człowiekiem. Tacy ludzie nadają się do leczenia – powiedział artysta w rozmowie z Dziennikiem.pl i dodał: Ja mam wrażenie, że tam żadnego celibatu nie ma, tylko jest jedno wielkie ru...anie na zakrystiach

~,,pan,, wszelkiego stworz (2015-04-30 10:48)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Znowu potrzasnał ziemia w Neplu i pozabijał , niemowleta ,kobiegty i starców! Dalej mu wierzycie , że jest wszelką miłością?

~hehehe! (2015-04-28 15:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A Bóg Taki  Miłosierny I Litosciwy !

~w rekach boga? (2015-04-28 15:57)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nepal tonie w gruzach
Liczba ofiar śmiertelnych trzęsienia ziemi w Nepalu może sięgnąć 10 tysięcy - poinformował premier tego kraju Sushil Koirala. Zaapelował o zagraniczną pomoc dla poszkodowanych w kataklizmie.
Ze zdewastowanej stolicy kraju - Katmandu trwa eksodus mieszkańców.

~pytam ..... (2015-04-28 13:31)
Ocena: 0 + | - Cytuj

I RZECZYWIŚCIE WIERZYCIE W TAKIEGO boga S A D Y S T Ę !

~ohoho (2015-04-28 13:27)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A jaki ten ich bóg litosciwy i miłosierny właśnie UNICESTWIŁ PONAD 4 000 niewinnyc duszyczek w NEPALU - to bóg .....S A D  Y S T A - JEDYNY W SWOIM RODZAJU = M I Ł O S I E R N Y

Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3 4 5 … 22
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog