29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2013-05-16 12:04:15 Wiadomości

"Nie będzie to dzień ani noc, wieczorną porą będzie jasno” to motto tegorocznej Nocy Kościołów w diecezji opolskiej, która odbędzie się 24 maja. W tym roku w akcji wezmą udział także wybrane raciborskie parafie.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (7): Tegoroczna Noc Kościołów także w Raciborzu Strony: 1Dodaj komentarz
~FshoShek (2013-05-20 16:20)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jakby ktoś nie zauważył, to w Raciborzu mamy jedno muzeum + zamek, w którym coś tam zgromadzono, ale można to objerzeć w 15 minut :D dobrze wiec, ze Racibórz chociaż w taki sposób włącza się w noc muzeów - organizując noc kościołów - to kawał historii Raciborza.

~po (2013-05-20 08:48)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ja już jestem po Nocy Muzeów w Krakowie. Było wspaniale i wiele nowych rzeczy się nauczyłem. Szkoda, że takich inicjatyw nie ma w naszym mieście.

~aha (2013-05-18 17:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

NAprawdę? Zamek się włącza w noc kościołów? Serio?

~@aha (2013-05-18 12:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

zamek włącza się w noc kościołów ;)

~kiki (2013-05-18 11:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dawniej, zamiast nocnych wędrówek po kościołach, były nocne adoracje Najświętszego Sakramentu, kiedy mieszkańcy poszczególnych ulic uczestniczyli w tej adoracji. Ale to już wspomnienie!

~aha (2013-05-17 09:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No tak, w większych miastach Polski w ten weekend organizowana jest impreza pn. "Noc Muzeów" - ludzie zwiedzają muzea za darmo, biorą udział w wykładach, pokazach i instalacjach. A w raciborzu mamy Noc Kościołów. Dla każdego wedle potrzeb. Koszmar. Czy nasz zamek i muzea włączają się nota bene w Noc Muzeów?

~tace (2013-05-16 11:10)
Ocena: 0 + | - Cytuj

bendom zbierać ?

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog