29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2016-05-22 21:00:06 Relacje z uroczystości

W niedzielę 22 maja na dziedzińcu Zamku Piastowskiego zaprezentowano wystawę plenerową dużych fotogramów autorstwa Adama Bujaka pt. „Pielgrzymki polskie”. ZDJĘCIA

zobacz artykuł

reklama
Dyskusja (3): Racibórz świętował urodziny Jana Pawła II Strony: 1Dodaj komentarz
~tubylec (2016-06-03 00:07)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Szanowna Pani,
Nie sądzę, że JPII jest tak szanowany jak Pani to ocenia. Mimo Jego wyraźnej prośby, przed prawie każdą Waszą świątynią stoją mniej lub bardziej koszmarne podobizny papieża. Mimo Jego żądania o niepublikowaniu prywatnej korespondencji kard. Dziwisz jednak to zrobił. Sami nie szanujecie Jego próśb a Pani mówi mi, że ja Jego nie szanuję? Dlatego, że nie życzę sobie aby Wasz kościół mieszał się w sprawy państwa? iDrzazgę w oku bliźniego widzicie a belki we własnym nie dostrzegacie....

~Elżbieta (2016-05-25 09:23)

Drogi Panie ateisto.Twoje uwagi w sprawie tytułu tego artykułu są słuszne.jeżeli dotyczą stylistyki. Oczywiście Racibórz to nazwa całego miasta. Jednak szkoda , iż Pan zapomniał, iż Papież św. Jan Paweł II jest szanowany i mile wspominany również przez innowierców a także ateistów. Co ttu Panu przeszkadza?

~tubylec (2016-05-23 19:18)

Może bardziej właściwym tytułem artykułu byłby: "Katolicy raciborscy świętowali...". Jak na razie żyjemy w państwie świeckim. I, na szczęście dla niewierzących, za państwem laickim, z zachowaniem praw wszelkich wyznań, ostatnio optował papież. Chwała mu za to...

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog