29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2009-06-14 17:48 Artykuły  Autor: henryk1946

Jeszcze wystarczy zwykłe plewienie ,,zarostów,, A jeżeli to jest obiekt w dyspozycji PWSZ, jak twierdzą niektórzy ,to ,,zatrudniając,, studentów - przyszłych nauczycieli , można to wykonać w jeden dzień. Wystarczą: taczki, grabie i rękawice robocze! Wiem, ponieważ sam z młodzieżą utrzymywałem boiska i bieżnie w pożadanym stanie,kiedy w okresie wakacji zarastały! Chyba, że komuś zależy, aby pokazane obiekty zrujnować zupełnie!

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (10): Jeszcze można przywrócić ten stan do pierwotnego! Strony: 1Dodaj komentarz
~hanys2 (2009-07-08 19:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Te ważnioki majom nos wszytkich w życi!

~wyborca (2009-07-08 16:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Głosujac w przyszłych wyborach na Lenka, głosujesz na taką ,,gospodarkę,,!

~komuch (2009-07-07 13:31)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To działanie celowe! Raciborscy decydenci zatracili poczucie odpowiedzialności i gospodarności! Nie powierzyłbym im, pod opiekę, nawet podwórkowych kur! A gdyby ,,zarzadzali,, Saharą, w rok, zabrakłoby tam złocistego piasku!

~szperacz 2 (2009-07-03 16:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Po ptokach! Po ptokach! S.......le osiągnęli swój cel.Już na Lenka nie zagłosuję!

Gelo (2009-06-16 19:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tam by było dobre miejsce właśnie na jakiś orlik ze sztuczną trawą :)
ale taki by był dostępny dla wszystkich, a obok skatepark z prawdziwego zdarzenia... czego chcieć więcej, no może basenu ;) ale skoro racibórz miastem sportu i widzi się w centrum takie obiekty to nie wiem czy to prawda

~belfer (2009-06-16 17:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

[color=#4c4c4c; font-size: 12px]
<h2 class="tytul" style="margin-top: 8px; margin-right: 0px; margin-bottom: 0px; margin-left: 0px; font-size: 20px; color: #1b9fe1; font-weight: bold; padding: 0px;">Racibórz żyje sportem</h2>
<p class="art-data" style="font-size: 10px; color: #bbbbbb; padding: 0px; margin: 0px;">2009-06-16 Tu na zdjeciach widać jak żyje sportem ha!b ha! ha!
[/color]

~raciborzanin2 (2009-06-16 07:54)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pewnie ten teren ma już przyszłe swoje przeznaczenie, dlatego najpierw należy ,,pokazać,, ,że leży ,,odłogiem,, To stara sztuczka takich owakich! Przykładów, takiej procedury w Raciborzu, było wiele. A swoją drogą, od czasu, do czasu chadza tamtędy sam Prezydent i nic?

~autor (2009-06-16 06:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Przekazałem fotorelację, z zaniedbanego obiekty sportowego przy ul.Lwowskiej, Nowinom Raciborskim, może gazeta, bedzie miała większą siłę przebicia i dotarcia do decydentów oraz mieszkańców Raciborza.Nie ma prawa być takiego marnotrawstwa!

~belfer ze wsi (2009-06-15 04:28)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Teraz jest moda na orliki !

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog