29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2012-11-03 13:52:00 Wiadomości

Klub Frondy zaprasza na mszę św. w intencji prezydenta Lecha Kaczyńskiego oraz wszystkich ofiar katastrofy smoleńskiej. Msza odprawiona zostanie10 listopada w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Raciborzu.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (16): Raciborzanie pomodlą się za ofiary katastrofy smoleńskiej Strony: 1Dodaj komentarz
~prorok (2012-11-07 11:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Podświadomie wyraziłeś głos ducha rozerwanago na strzępy jednego ze zamordowanych ofiar katastrofy. Ty wiesz o kim piszesz, ale wolisz przypisać to mnie "prorok", sumienie będzie Was nawiedzać jeszcze bardzo długo, szczególnie gdy będziecie świadkami rozgrzeszania winnych tej katastrofy ! ! !

~prorok (2012-11-06 11:53)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nażarłem się trotylu.

~do proroka (2012-11-06 10:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Helu się nawdychałeś czy oberwałeś w łeb teleskopową brzozą?

~prorok (2012-11-06 10:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zabili Ojca i Synów w swoim stylu, zabraniają rozpaczać nad śmiercią najlepszych Polskiej Rodziny. To ludzie Beliala - obcy dla Polskiej Ziemi, chcą decydować, by za bardzo nie płakać, by zanadto nie zkłócać atmosfery panowania diabelskiego piekła ! ! ! Ręka Boża i tak Was dosięgnie ! ! ! Poczytajcie swoje proroctwo, Polska jest w ręku Boga ! ! !

~Alicja (2012-11-05 22:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ja cieeee..... Jakie ładne kolorki! Jupiiiii!

~POmódlcie się też za ... (2012-11-05 19:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj

śp. "RAFAKO" i jego ,,załogę, ...POza burtą w Nowym 2013 [!] Roku ...

~Maciek (2012-11-05 17:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Może jakieś sympozjum i sztucznej mgle, helu, tajemnych magnesach, teleskopowej brzozie, trotylu i nitroglicerynie?

~### (2012-11-05 16:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

31?

~+++ (2012-11-05 15:55)
Ocena: 0 + | - Cytuj

pytanie do męczenników za wiarę: która to miesięcznica zbrodni smoleńskiej? wie który?

~Judasz (2012-11-05 15:31)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To przykre że nie ma charyzmatycznego Raciborzo Zbawa :( Od chwili abdykacji nie ma godnego następcy.

~Judasz (2012-11-05 10:16)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To nie mój komentarz  ten ponizej . Jakis gnojek podszywa sie  pod moj Nick . Jak 96 ludzi zgninelo to sie  modlcie . Jak  chcecie  z tego robic  znowu poltyczna  drake  to dajcie z tym spokoj . Kaczor i tak dalej maci . Nawet smierc  brata go z tego nie wyleczyla . To chory  czlowiek . On i Macierewicz ten psychol .  Ade

~Judasz (2012-11-05 08:17)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Gdzie jest Raciborzozbaw?

~PiSdaczkom (2012-11-04 19:28)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Kaj je trotyl?

~POputczikom (2012-11-04 13:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Darujcie sobie bzdurne komenty lemingi!

~Basia (2012-11-03 20:48)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pomódlmy się za zdrowie psychiczne Jarosława Kaczyńskiego, Polskęzbawa naszego w wierze umiłowanego.

~I am (2012-11-03 18:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Boże, Boże...
Pomódlcie się także za Ojczyznę i spokój w Ojczyźnie, tzn. za ta, aby ciągle nie przypominać o katastrofie "smoleńskiej".
Tyle było katastrof w historii (także Plski).
Za moje (podatników) pieniądze "patrioci" z GP, Frondy, etc - rozgrzebują stare sprawy.
Nie bawcie się Polską - jeśli myślicie "jak to na wojence ładnie", to obejrzyjcie sobie jakiś film o wojnie.
Może być, np. "Szeregowiec Ryan" - pięknie tam pokazano, jak można zabijać się nawzajem, jak podczas ostrzału kule "odcinają" ręce i nogi, jak wychodzą wnętrzności.
Politycy i pseudo-także chętnie jątrzą i wywołują nienawiść, a ginie na wojnie ciemny motłoch, czyli - MY.
Nie mam nic przeciwko modlitwom, ale po jakie licho ciągle mój rodzinny (kiedyś) kościół p.w. NSPJ bawi się w polityczkę. Drodzy Księża, i Proboszczu Drogi - owieczki będą odchodzić, i to światłe, czyli młode i wykształcone - i tyle wywalczycie swego.
Polska jest jedna - a Wy jątrzycie i mieszacie - wstyd i tyle.
Przykre - ale za komuny nie był potrzebny IV Departament, a teraz - TAK.

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog