29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2012-06-20 23:34:01 Wiadomości

Świadkowie zapraszają na kongres „Strzeż swego serca”. Przez najbliższe trzy tygodnie będą osobiście zapraszać mieszkańców Raciborza, również nie będących ich wyznawcami, do udziału w religijnym wydarzeniu.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (13): Świadkowie Jehowy będą zachęcać do straży przy swoim sercu Strony: 1Dodaj komentarz
~Piotr Andryszczak (2012-10-24 07:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

"Jezus Chrystus i jego apostołowie też chodzili po domach po dwóch i głosili dobrą nowinę o Królestwie, podobnie czynią to Świadkowie Jehowy"

Jezus i Apostołowie nie wyznaczali dat końca świata. Natomiast Świadkowie Jehowy podawali konkretne daty: 1914, 1918, 1925, 1975, potem juz terminy, "XX w.", "pokolenie żadną miarą nie przeminie". Szczegóły na mojej stronie: http://piotrandryszczak.pl/fapro.html

~ant (2012-07-14 17:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

do poprzEdniego wpisu, Podaruj sobie ten nóż na gardle u kogoś.Zainteresuj się sakiewką którą Ciebie wciągnięto do NACHODZĄCYCH.
jeśli nikt do Ciebie nie przychodzi aby  zmienić Twoją poglądowość ,to zostaw sobie Twój /Wasze/ bibliowanie kontekstami prawdziwej Biblii.Powtarzamm,że nie potępiam nigogo za swe poglądy, ale wara od obrażania moich uczuć! Swe kroki dla NACHODZĄCYCH będę zaostrzał, a mam prawo żyć w pokoju.Jasne ?

~zorientowany (2012-07-10 07:05)
Ocena: 0 + | - Cytuj

TD napisał:

www.wobroniewiary.cal.pl

a oto kontrargument
www.religia.e-nowik.pl

~zorientowany (2012-07-10 07:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

JHWH napisał:

Świadkowie obrali nową taktykę werbowania nowych wyznawców. Nie dajcie się nabrać na te niewinne i niezobowiązujące spotkania.

ty zapewne wolisz głoszenie ewangeli katolickie ,nóż do gardła albo jako noworodek , jestes katolikiem tylko dlatego że twoii przodkowie ze strachu porzucili swoja religię , gdyby nie jakis dawniejszy katolik misjonarz nie przystawił by noza do gardła twemu przodkowi nadal bys wierzył w swiete dęby i inne słonca
ta metoda głoszenia jest jak najbardziej uczciwa kulturalnie pukamy do drzwi i sie pytamy czy ktos by chciał poznac Boga za posrednictwem słowa Bożego dajemy kazdemu wybór , katolicyzm nie dawał. jak i nie daje takiego wyboru dzisiaj . dawniej ogniem i mieczem tak jak dzisiaj muzułmanie , oraz nieswiadome dzieci , które od młodosci indoktrynuje kosciół . nie dając wyboru , wyjsc z katolicyzmu to tak jakby wyrwac sie z sekty wiem cos na ten temat wiele wycierpiałem od swej rodziny tylko dlatego że nie chciałem byc katolikiem i nie zgadzałem sie naukami oraz postepkami tego wyznania . swiadkowie sa religia która opiera swoje wierzenia na fundamecie slowa Bozego w przeciwienstwie do krk gdzie naucza sie nauk ludzkich

~TD (2012-07-05 20:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

www.wobroniewiary.cal.pl

~ant (2012-07-01 11:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dziwni to ludzie,jeśli nie przekraczają granic przyzwoitości.Witajac takich „gości” u siebie najpierw wyrażam zdziwienie, że w cieniu wieży mego kościoła ośmielają się do mnie przychodzic.Tłumacze im,że na pewno nie są mądrzejsi od mego Księdza,Biskupa lub Papieża.Przypominam im także ,że zaiste są ochrzczeni, i ich Rodzice bardzo cierpią za ich odstępstwo od Kościoła.Najczęściej odchodzą w sposób spokojny. Ale była taka „grupa biblijna” co zaszczekała: „chodźmy nie rzucajmy pereł między świnie” wówczas dowiedzieli sie kto w moim przekonaniu jest  świnią i dlaczego.Ostrzegłem też ,że następna proba najścia zakończy się dla nich nader boleśnie.Na koniec z dala prosiłem o pozdrowienie bogatego sponsora /USA ?  / bo tylko naiwni wierzą w ich przekonanie.

~biblista (2012-07-01 09:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jezus Chrystus i jego apostołowie też chodzili po domach po dwóch i głosili dobrą nowinę o Królestwie, podobnie czynią to Świadkowie Jehowy

~Do innowiercy (2012-06-21 18:10)
Ocena: 0 + | - Cytuj

O jakie KrK tu chodzi?
O ile mi wiadomo to podobnie jak Jehowici Członkowie tej chorej odnowy w Duchu Świętym chodzili po ulicach i werbowali na swoje spotkania ewangelizacyjne.Ale ten samowolny ruch został kilka lat temu odwołany przez ks.Biskupa z Kościoła Katolickiego. Stworzyli i zarejestrowalisięjako stowarzyszenie Kościół Ewangelicznych Chrześcijan z siedzibą w Żorach.Oczywiście ma to znamiona sekty.

~JHWH (2012-06-21 11:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Świadkowie obrali nową taktykę werbowania nowych wyznawców. Nie dajcie się nabrać na te niewinne i niezobowiązujące spotkania.

~ś.wiadek (2012-06-21 11:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Organizatorzy iformują, że ze względu na koszty kongres odbędzie się tuż po końcu świata

~... (2012-06-21 10:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czy w programie kongresu jest także kolejny koniec świata?

~@innowierca (2012-06-21 08:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A czy KrK nie działa tak samo?

~Innowierca (2012-06-21 08:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To prawda, że człowiek ma prawo wyboru. Ale nachalność i sposxób pozyskiwania członków przez wyznawców Jehowy nie ma granic przyzwoitości moralnej.Próvbujecie za wszelką cenę zdobyć człowieka
który jest niewierzącym albo słabym katolikiem, stosując słownego podstępu i manipulacji wersetami Pisma Świętego.

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog