29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2012-04-20 08:25:09 Wiadomości

Uczniowie za nimi nie przepadają, a rodzicom i nauczycielom bywa, że sprawiają kłopot. Raciborskie szkoły wzięły udział w rekolekcjach. Już po raz kolejny w tym roku, bo przed Wielkanocą też były organizowane.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (6): NA TEMAT: Co z tymi rekolekcjami? [WIDEO] Strony: 1Dodaj komentarz
~ewentualny (2012-04-23 07:07)
Ocena: 0 + | - Cytuj

a mnie sie wydaje, ze to wlasnie super, dzis niestety mamy taka mlodziez, ze jak sie jej nie przymusi to bedzie tylko siedziec. Czasem przymus nie jest zły!

~mila (2012-04-21 07:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

uwazam ze kosciol powinien rekolekcje  organizowac w kosciolach ,lub salkach koscielnych . ten pomysl organizowanie rekolekcji w szkolach jest urojony. !! ja juz jestem troche  starsza ale ten pomysl uwazam " tyktatorski " ze strony kosciola

~ło boże (2012-04-20 13:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

lista osób, które uczestniczyły?? No bez jaj - w budowlance reklolekcje pod przymusem?

~karolina (2012-04-20 08:10)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nieporozumieniem jest organizowanie tego typu przedsiewziec przed poludniem, nie ma to najmniejszego sencu-uczniowie traktuja to jako dzien wolny, urywają sie jak tlyko nauczycieol odrywa wzrok itd. Poszedlby rzeczywiscie ten kto by chcial, gdyby byly popoludniu czy w weekend. Moze kosciol obawia sie, że frekwencja bylaby zatrważająca?

~wolność (2012-04-20 07:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj

kto nie chce, niech nie przychodzi... a kto skorzystał, ten wie, że bylo warto.

~edmundek (2012-04-20 07:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

no i wiec wlasnie - wszyscy uważaja, ze to bez sensu, ale organizowane byc musi, no przeciez! kosciol nie podlega żadnej dyskusji!

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog