29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Dyskusja (5145): Biskup opolski nie wyraża zgody na dalsze działanie Odnowy w Duchu św. Strony: 1 … 89 90 91 92 93 … 206Dodaj komentarz
tajemniczy (2011-08-13 16:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

widze ze temat kwitnie o raciborskiej sekcie a ja mam pytanko czy ktos sie orientuje jak wysoko stoi w tej organizacji i kim jest w tej grupie p.K. Zacharko i jego zona. Jesli ktos wie to prosze o odpowiedz

~no to ... (2011-08-13 15:57)
Ocena: 0 + | - Cytuj

sru...  i do Sądu . Byle nie raciborskiego ...

~jan (2011-08-13 15:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

KIlo to prawda co piszesz, powinienem to ująć inaczej - że są to ofiary o niższym morale od reszty ofiar. Które dla własnej korzyści dały się uwikłać w donoszenie na własnych braci. Kapo to dobre porównanie.

~Kilo (2011-08-13 05:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

do jan : no nie wiem, czy to są ofiary, jeżeli ktoś się wydziera na ludzi, zamyka ich w mieszkaniu, podaje ludziom nieprawdę lub półprawdę z pełną świadomością, że jest inaczej, jeśli ktoś stosuje psychomanipulację, jeśli ktoś świadomie kłamie na temat osób odchodzących, jeśli ktoś ma świadomość na co idą pieniądze z dziesięcin a mimo wszystko je pobiera i niejako przymusza do płacenia,to raczej jest katem niż ofiarą,  Być może jest ofiarą losu, ale nic więcej! Idąc tym tropem myślenia to kapo i strażnicy obozów koncentracyjnych też byli ofiarami, przepraszam za to drastyczne porównanie. Zgoda, że są zmanipulowani, ale nie niewinni.
do j-23 zapytaj się Norberta co on mówi o ludziach np. odchodzących z jego organizacji, jak ich określa i jakie ma dowody, że tak jest i powiedz mu, że pójdzie za to siedzieć, bo tak jest w Polsce?
To, że ktoś nie pobiera bezpośrednio pieniędzy, ani nigdzie nie widnieje w papierach, to nie znaczy, że nie kieruje tym procederem, a są na to świadkowie, na podstawie zeznań świadków sądy skazują ludzi.
Ty się boisz? Klękałeś przed nim? Wielu jest takich co się nie boi. Różni ludzie ze wspólnoty już nieraz grozili sądem, tylko, czy odważyli się kogoś oskarżyć? Wielu jest takich co tylko na to czeka, na ten ruch, a wtedy zaświadczą o wszystkim i będą się domagali odszkodowań za lata psychomanipulacji i wyłudzeń pieniędzy. Dlatego wspólnota tylko straszy i to przeważnie swoich, bo tylko na nich ma jakiś wpływ.

~jan (2011-08-12 22:54)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pomimo że nikt nie lubi tutaj animatorów, to jednak faktem jest, że animatorzy to też ofiary

~j-23 (2011-08-12 14:39)
Ocena: 0 + | - Cytuj

można nazwać pana Norberta mika złodziejem i szarlatanem ale dopóki tego nie udowodnisz przed sądem , to ty pójdziesz siedzieć , tak jest w Polsce .
to nie sam Norbert zbiera dziesięciny ale animatorzy i Norbert wie dokładnie jak to musi wyglądać
1,że animatorzy wedle prawa są przestępcami
2. namawiający to są animatorzy
3, oczerniający złą sławą innych to ą animatorzy
po 4 i 5 i 6 itp....... . to są animatorzy.
pan Norbert mika jest zawsze czysty więc uważaj bardzo a bardzo co piszesz cedź słowa !!!!!!!

~wiwm (2011-08-12 13:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Norbert Mika to złodziej dusz i ich pieniędzy!

~XYZ (2011-08-12 10:17)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ktoś tu wszystko tłumaczy ślepym posłuszeństwem, po 1945 też byli tacy co tłumaczli się ślepym posłuszeństwem. Każdy kto jest lub był w tej organizacji powiniem umieć powiedzieć to bląd, i kolosalna głupota wyłączyć myślenie. Prwada wyzwala!

MAWERICK1969 (2011-08-12 09:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie mysle ze tak jest! wiele osob nie pisze wszystkiego co wie bo wiadomo ze te forum monitoruja (pieski Norbertowe) i wiele osob nie ma odwagi ,mysle ze moglbym jeszcze kilka rzeczy napisac , no ale co to zmieni ?juz tyle zostalo napisane ! teraz czas na jakies kroki w kierunku zatrzymania tej (machiny) a tu widze  ze - iska-  dazy w tym kierunku ja osobiscie POPIERAM!!!

~LENA (2011-08-12 08:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Do Mawerick 1969 Bo Z Dyskusji Widać Że Ty Jesteś Najlepiej Zorientowany W Tej Sprawie

MAWERICK1969 (2011-08-12 08:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

do -LENY- Gdzies tam przewinelo sie to nazwisko(ZYTKI) ale czy nadal jest w sekcie tego nie jestem w stanie powiedziec! przykro mi nie jestem na bierzaco od jakiegos czasu!...                                                                                     a czemu mi akurat zadajesz to pytanko?

Ostatnia edycja 2011-08-12 08:30 przez MAWERICK1969

~Iska (2011-08-12 08:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Powoli widać, że jeżeli chodzi o wspólnotę raciborską, to mamy tu do czynienia z przestępcami. Przestępcami jeśli chodzi o nieopodatkowane i nierejestrowane dochody finansowe co w naszym kraju jest ściganym przestępstwem  i nie ma takiej organizacji, czy formalnej, czy nie, czy religijnej, czy innej, która miałaby jakiekolwiek prawo, żeby w ten sposób działać( tak działa właśnie mafia).W stosunku do członków stosowane są różnego rodzaje środki przymusu fizycznego, jak i środki zniewolenia umysłu poprzez psychomanipulację ( jest to cecha wyróżniająca sekty). Jeżeli chodzi o sektę, to wspólnota posiada wszystkie cech sekty psychomanipulacyjnej, przypomnę, że cech tych nie wymyślili jacyś przeciwnicy grupy, czy wspólnoty raciborskiej, tylko specjaliści i to często na długo przed jej powstaniem. Wspólnota wśród swoich członków broni się tym, że głosi ewangelię i to ma dawać jej prawo do odparcia wszelkich zarzutów przeciw niej. Zapomina jednak dodać, że jedną z cech wyróżniających każdą sektę jest ogromny nacisk na ewangelizację - czyli werbunek do grupy, dlaczego tak piszę? Ponieważ w tej wspólnocie liczy się tylko ta osoba, która została "zewangelizowana" a później znalazł miejsce w tej grupie. Inna forma ewangelizacji się nie liczy. Jest tylko jedna ważna rzecz, to wszystko widać tylko z zewnątrz, wędąc w środku tego się albo nie widzi, albo nie chce widzieć, albo się łudzi, że jest inaczej.

~LENA (2011-08-12 08:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

do MAWERICK 1969  CZY  ZNASZ PANIĄ D.BORUTA (ŻYTKI) I CZY JEST JESZCZE W ODNOWIE?

~Iska (2011-08-12 07:52)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Anna dziękuję Ci za te wszystkie Twoje wpisy na tym forum i za wysiłek, który podjęłaś. Choć na łamach tego forum przewinęło się już większość z wątków , które poruszyłaś to jednak opisałaś swoje własne doświadczenia i należy Ci za to przede wszystkim podziękować. Dla osób biegle poruszających się w ojczystym języku pewnie pojawi się pewna drażliwość co do błędów ortograficznych , jednak najważniejsza jest treść Twoich postów. Chodzi mi też o jedną rzecz a mianowicie, zniewolenie duchowe i zniewolenie umysłu pewnie trudniej jest ścigać prawem, potrzebne są np. opinie biegłych itd ale w tym co piszesz pojawia się rzecz straszna- zniewolenie fizyczne ( piszesz, że zamknięto Cię w jakimś mieszkaniu na kilka dni i nie chciano wypuścić) - to jest przestępstwo karane kilkunastoletnim więzieniem. Nie wydaje Wam się, że to już poszło za daleko? Nie wydaje się Wam, że może już czas na pozew zbiorowy ( dziś wystarczy doniesienie do prokuratury 10-u osób) przeciwko temu co się dzieje i wydaje się, że nie ma na to żadnej siły? Wiem o tym, że wiele osób czyta to forum będących zarówno w jak i już poza wspólnotą i nadal się boi. Boi, bo wmówili wam (skutecznie jak widać), że nie wolno mówić źle na wspólnotę, bo za to Was czeka "kara boska". Tylko co to znaczy? Czy nie można mówić prawdy, czy też nie wolno mówić w sposób negatywny a więc tylko dobrze lub bardzo dobrze, a najlepiej wcale? Jeżeli wspólnota nie mówi prawdy lub ją zataja albo podaje w sposób nazwijmy to pozytywny, to to jest dobrze i sam Bóg klaszcze w dłonie jak to komuś się cwanie udało zbajerować innych i mówi:" tak trzymać, moja krew"?Bzdura. Nie ma takiego czegoś jak żle czy dobrze mówić bo to jest zawsze kwestia względna, tylko mówić prawdę albo kłamać. Biblia tak to podaje: Jezus jest Prawdą, a diabeł ojcem kłamstwa.

~po cichu (2011-08-12 07:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

zzzzzzzzzzzz napisał:

Anna ma dysleksję, ok, a ja cierpię widząc takie błedy,

zzzzzzzzzzzz - twój problem,czyli cierpienie z w/w powodu nadaje się aby założyć nowy wątek na forum albo na dyskusję w pokoju nauczycielskim pewnego gimnazjum.

zzzzzzzzzzzz napisał:

gdzie byliście bohaterzy, kiedy obgadywano, szkalowano waszych znajomych przed wami...

szeregowy członek poza Chrystusem świata nie widzi i jest ślepo posłuszny animatorowi - tak to wygląda. Ślepe posłuszeństwo liderowi który jak by nie patrzeć wydaje owoce godne upadłego anioła (+pragnienie władzy i gromadzenie skarbów na ziemi) otwarło drogę do zwiedzenia. Nie można służyć Bogu i mamonie.

MAWERICK1969 (2011-08-12 03:21)
Ocena: 0 + | - Cytuj

JEZELI TAKIE NUDNE I DLUGIE TO NIE ROZUMIE PO CO TO CZYTASZ? WIDZE TEZ zzzzzzzzzzzzzzzzzzzz SORKI O JEDNO z ZA DUZO! ZE LUBISZ POWIEDZONKA  platonogiego - aZNASZ takie? PRZEBACZYC MOZNA A ZAPOMNIEC NIE KONIECZNIE!!! DLACZEGO SIE USPRAWIEDLIWIASZ ? NIKT NIE NASKAKUJE NA CIEBIE!!! TYLKO NA TA ORGANIZACJE  ZWANA wspolnota! nie pojmuje ze wyrzucasz ANNIE- dyslekcje a do mnie pijesz ze jestem jeszcze tak toxyczny i emocjonalny?  wiesz czemu tak emocjonalny bo jest TAM TYLE ZLEGO !!! I JAK ZOBACZYLEM CO TAM WYPRAWIAJA ODSZEDLEM !!! ODP NA PYTANIE GDZIE BYLISMY....  A TERAZ PRZESPALBYM SIE BO WYJEZDZAM NA WEEK do nastepnego.....

~zzzzzzzzzzzz (2011-08-11 23:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Anna ma dysleksję, ok, a ja cierpię widząc takie błedy, a tak na marginesie, gdzie byliście bohaterzy, kiedy obgadywano, szkalowano waszych znajomych przed wami, robiono szemrane interesy (z waszych wpisów wynika, że to trwa kilkanaście lat), teraz was to osobiście dotknęło i się tak wkurzacie. Nie jestem fanem ukrytego kościoła ojca derektora, ale te twoje emocjonale (jak prawie zawsze u ciebie MAWERICK 1969) "spadaj" ciebie ukazuje w złym świetle. Jak widać dużo pracy jeszcze przed tobą nim wspólnota z ciebie wyjdzie i szczerze życzę ci powodzenia. Mam wrażenie, ( ale niekoniecznie rację ), że Anna z jednego grajdoła wpadła w drugi. to co wy podajecie jako rewelacje już nie raz gościło na tym przdługim forum. doktor historyk powiedzałby historia lubi się powtarzać.

MAWERICK1969 (2011-08-11 22:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jezeli Cie To Tak Razi To Nie Czytaj I Spadaj Czlowieku,mi To Jakos Nie Przeszkadza Bo Tak Jak Pisala -anna-  Sedno Sie Liczy Czy Chodzi Tu O Konkurs Ortograficzny Bo Jezeli Tak To Ja Nastepnym Razem Nie Omieszkam Wziac Slowniczka!!! Dobranoc...

~Anna (2011-08-11 22:05)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Koniec transferu więc kończe................dobranoc

~Anna (2011-08-11 22:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Psalm 147,3 " On leczy złamanych na duchu i przewiązuje ich rany"

~Anna (2011-08-11 22:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

i by nabrali odwgi do wyjścia z sekt i wejścia woską bramą na wąską droge którą jest Jezus

~Anna (2011-08-11 21:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

zresztą Bóg przez prostaczków przemawia do ludzi i przez usta jąkałów.........warzna jest prawda a nie to czy kogoś błędy rarzą w oczy komu mają się otworzyć oczy na prawde temu się otworzą..............dla mnie jest warzne to by ludzie w końcu nabrali odwagi do pisania prawdy na tym forum

~Anna (2011-08-11 21:55)
Ocena: 0 + | - Cytuj

do do anny sory za błedy ortograficzne ale mam dyslekcje i mam tylko te chwile czasu by pisać bo o 24 kończy mi się transfer więc nie przejmuje się błędami ortograficznymi warzne że w końcu jest tu pisana prawda

Dodaj komentarz
Strony: 1 … 89 90 91 92 93 … 206
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog