29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Dyskusja (5145): Biskup opolski nie wyraża zgody na dalsze działanie Odnowy w Duchu św. Strony: 1 … 15 16 17 18 19 … 206Dodaj komentarz
~oo (2014-08-31 18:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

piotruś daj se na luz

~onn (2014-08-31 17:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wyglada na to ze wtej chwili siedzimy tutaj tylko we dwoch.

~Piotr (2014-08-31 17:57)
Ocena: 0 + | - Cytuj

jaka synchronizacja czasu. wszyscy siedzą tutaj nagle, cały tłum :)

~onn (2014-08-31 17:57)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie mam powodu zmieniac nika,to ze inni cos tam wypisuja to juz nie moja sprawa.ale nawiasem mowiac maja troche racji.

~onn (2014-08-31 17:54)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A za co niby mialbym kogokolwiek przpraszac? Nie mam i nie mialem z wami nic wspolnego,Ale mieszkam tutaj od urodzenia i pamietam jak odnowa powstawala w latach osiemdziesiatych znam tez wielu ludzi ktorzy nalezeli albo naleza do waz i dlatego zadaje pytania.Z czystej ciekawosci.

~Piotr (2014-08-31 17:53)
Ocena: 0 + | - Cytuj

odczekaj trochę minut, odczekaj i pod innym nikiem zrób sobie kolejną osobę do tłumu. Wzywaj lekarza, wzywaj, tylko dla siebie. Lekarz ci więcej pmoże, bo sam już sobie z własnym rozumem nie poradzisz. Działasz tu po to aby oszukiwać i rozwalać. Interesuje mnie twoja ocena mnie jak niewyprane skarpetki górnika w chińskiej kopalni.

~Ło Boże ... (2014-08-31 17:39)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Piotrze wzywaj lekarza albo ... księdza.

~oo (2014-08-31 17:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

piotrusiu troszkę ci sie po..bało w głowie, moja rada - odpocznij

~Piotr (2014-08-31 16:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

nie przepraszasz z serca (tylko dyplomatycznie chcesz wypaść na biało tutaj), kolejny fałsz, jak już sie dopytujesz tak dokładnie kiedy i gdzie.  Bawisz sie w złą dyplomację, obecnie Putin potrzebuje dużo takich współpracowników którzy nie kłamią tylko dezinformują (łagodniejsza nazwa tego samego grzechu).
Najpierw musiałbyś zdefiniwać co jest fałszem, fałszem możę być kłamliwe zdanie, fałszem może być ostrzeganie przed czymś, by wpaść z deszcu pod rynnę. Ostrzega się przed N. Mika i wspólnotą a co w zamian? klęczenie przed monstrancją, protestantyzm, adwentyzm, ewangelizm, nowoapostolski kościół? No co w zamian? Kto chce tylko rozwalać i rozpraszać ma zakłamane serce pełne fałszu. Bo zasada jest prosta: jak sie przed czymś ostrzega to koniecznie trzeba wskazać coś lepszego, w tym wypadku właściwą drogę do Boga oczywiście. A i tak najwięksi krzykacze z wiadrami pomyji na Norberta tutaj, teologicznie mają zero (zero!) do zaproponowania, sami nie wiedzą w co wierzyć a co odrzucić, są jak liście na wietrze nieugruntowani w naukach Bożych, gdzie go zawieje tam spadnie.  Wiele osób posżło z Bożej woli do tej wspólnoty, nie aby ona była końcem doskonałości, ale wstępem gorliwego życia dla Boga. Ci głupcy co walczą o rozwalenie wszystkiego gdzie sami uczęszczali, brali udział aktywny i wylewają pomyje na Norberta sami żyją pod przekleństwem Bożym, nie dlatego aby Norbert był nieskazitelny, ale dlatego że to Bóg żywy wysłał tam pojedyńcze osoby by doświadczyły wstępu do gorliwego życia dla Boga. Bawcie sie dalej w wylewanie pomyji na Norberta i wszelkie przejawy życia dla Boga. Pamietajcie tylko dobrze że Bóg reaguje na zło także przed śmiercią a nie zawsze dopiero po śmierci grzesznika. To wasz interes by o siebie zadbać, nie każdy płacze za tymi którym grzech w życiu imponuje.

~onn (2014-08-31 09:07)
Ocena: 0 + | - Cytuj

chłopie, z daleka da sie wyczuć fałsz w tobie, nawet nie wiesz w jakim momencie w jednym jak i drugim komentarzu. tyle na krótko

Przepraszam ale nie rozumiem mozesz rozwinac mysl?W ktorym to niby miejscu wyczuwasz falsz?

~Jo (2014-08-31 07:17)
Ocena: 0 + | - Cytuj

jak wieści niosą N.erwowy  widząc duży odpływ ludzi z sekty zaczyna panikować, groźbami i zakazami straszy maluczkich a ci jak dzieci zachowują sie coraz bardziej jak dziwacy co zauważają coraz częściej ludzie z zewnątrz. Panie N.erwowy nie smuć sie, połóż swą główke na cycu którejś z twych służek i poślimtaj se aż ci ulży.

~poszontkofy (2014-08-30 21:16)
Ocena: 0 + | - Cytuj

a mosze tfoja piekność niesiemska chce spać? :D

~Porządkowy (2014-08-30 21:05)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Panowie, proszę was... Co wy sobie wyobrażacie ?! Jak wy się w ogóle zachowujecie ?!  Wypisujecie tu jakieś rzeczy a ciocia Norpeta chce już spać !

~tratatata (2014-08-30 20:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ohjej ae nasdałeś Norpertowi, on na pefno płacze i szlocha jak czyta debilskie fstawki psychicznie niesrófnofaszonej osoby. dla nieko na pefno jesteś takim autorytetem jak dla kosła krofa. pisze w stylu tfojej mofy bo innej, parciej inteligentnej gatki nie srosumiesz.

~JK (2014-08-30 20:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

zresztą ciocia Romcia z bosackiej też jest fajną ciotką

~JK (2014-08-30 20:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ja tam wolę ciotkę Sławcię z Sosonowca ;-)

~hn (2014-08-30 20:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ojejku jak mi przykro :,-( tak mi nazdałeś. Pozdrów ciocie Norpete ;-)

~ttttttrrrrr (2014-08-30 18:57)
Ocena: 0 + | - Cytuj

...pofieciał "chodzący kolekcjoner grzechów" (a nie?) , który wzrusza tu mądrością aż do łez

~hn (2014-08-30 18:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ciociu Norpet, z kim przystajesz takim sie stajesz. No to dopranoc ciociu Norpet.

~Dobrze Mu ... (2014-08-30 06:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ale i Sobie życzą Jego ,,animatorzy,,.

~ll (2014-08-29 19:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

piedny norpert snuf go atakujom

~umm (2014-08-29 12:56)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Kto tam należy do sekty apostoła Norpeta w Gim3 ? .Nowy rok szkolny to trzeba by ostrzec rodziców i dzieci . Inicjały wystarczą.

~Piotr (2014-08-28 17:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

chłopie, z daleka da sie wyczuć fałsz w tobie, nawet nie wiesz w jakim momencie w jednym jak i drugim komentarzu. tyle na krótko

~onn (2014-08-28 07:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie naleze i nigdy nie nalezalem do odnowy ani innej sekty jestem ateista,ale znam ludzi ktorzy naleza albo nalezeli do odnowy i pytam po prostu z ciekawosci.poza tym uwazam ze to forum mogloby byc dobrym miejscem do pomocy tym ktorzy sie stamtad wyrwali oraz do informacji ludzi co to jest i jak sie tego ustrzec ,ale niestety przez takich cwaniakow jak gosciu ponizej jest to tylko kolejne forum plotkarskie .Dziekuje za uwage.

~Piotr (2014-08-28 06:53)
Ocena: 0 + | - Cytuj

i dobrze że się tyle dowiedzialeś, boś niemadry (delikatnie mówiąc) i bardzo zakłamany człowiek panie onn, fajne imię, onn by cie byli wspólnotowicze nie rozpoznali. widzisz dno na jakie upadłes w życiu albo jeszcze nie?

Dodaj komentarz
Strony: 1 … 15 16 17 18 19 … 206
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog