29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Dyskusja (2): piwiarnia raciborska co myślicie? Strony: 1Dodaj komentarz
~Niewiaryodne (2012-06-13 12:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Niestety,moja córka tez pracuje w jednej w pizzeri w Racku. Pracuje za 5 zł za odzine. Z teo ma podatek odrącony,więc robi za 3,75 zł na godzinę. A te piwiarnie kto ma? Czyzby pan M? Chamstwo,ochydne chamstwo !!!!! Acha,w Nocie,tez tak podobno na jeden czas próby brali....

~oszukana (2012-06-13 11:10)
Ocena: 0 + | - Cytuj

krótko i na temat. Poszłam na rozmowę kwalifikacyjną, żeby dowiedzieć się co w sprawie pracy. Umówiliśmy się na konkretny termin, było to 8 czerwca (pierwsze rozgrywki euro 2012) narobiłam się jak wół przez 10 godzin lałam piwo niby wszystko wyglądało z pozoru ok. Pracuje się jeden dzień przez okres próbny, a już w połowie moich wyrobionych godzin powiedziano mi, że jest wszystko ok i że na pewno dostanę tą pracę. Siedziałam tam aż do zamknięcia, lokal opuścilły już kelnerki które pracują tam na stałe, oczywiście za ten dzień nie miałam zapłacone, nikt też nie oddał mi za paliwo, które straciłam w czasie swojej pracy jeżdżąc do sklepu. 2 dni później otrzymałam smsa ( po wcześniejszych próbach kontaktu z właścicielem!) że jednak już ma kogoś na to miejsce i że dziękuję!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pracowałam za darmo mimo tego, że już miałam wstępny grafik na następny tydzień! co lepsze ogłoszenie o pracy dalej jest aktualne, godzine po rozmowie ze mną, moja koleżanka dzwoniła do właściciela, z pyttaniem czy ogłoszenie jest dalej aktualne powiedział ze tak oczywiście i że cv proszę składać osobiście. Jest to typowy wyzysk, ktoś pracuje za darmo i tak ciągle nowe osoby. w czasie pracy mówił, że wszystko ok nie było żadnych problemów a później takie coś !!!!!!!!!!!! p.s piwo twierdzowe to te same co klasyczne z tym, że inaczej się nazywa. nie polecam bardzo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog