29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2006-01-26 00:00:00 Wiadomości

Nie pozwól odfrunąć pieniądzom. Przekaż jeden procent swego podatku organizacjom pożytku publicznego.

zobacz artykuł

reklama
Dyskusja (5): 1% od serca Strony: 1Dodaj komentarz
~raciborzanka (2006-02-02 20:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ja juz przekazałam 1% podatku  na Fundację Szpitala w Raciborzu. Bo zaniedługo  skorzystam z usług medycznych naszego szpitala.

~ppp (2006-01-30 12:36)

Właśnie - i to tys prowda !

~xxx (2006-01-30 10:25)

Pierdu pierdu. Prowadzący działalność gospodarczą, który są na podatku liniowym, nie mogą nic przekazać.

~ppp (2006-01-29 11:57)

Korzystam z mozliwości przekazywania 1 % podatku i wszystkich do tego gorąco namawiam. Nie jest to trudne. Wkurza mnie jednak nazywanie tego " ulgą podatkową ". Jaka to ulga, skoro musze najpierw wyłozyc dokladnie tyle samo ile po kilku miesiącach odzyskam ? Tym niemniej dobrze że jest możliwość przekazać kasę na konkretny cel zamiast do centralnego budżetu, który posłowie pokroju Markowiaka " rozwalają " wg. własnego widzimisię.

~wolontariusz (2006-01-28 16:31)

Kolejny raz mamy okazję zrobić coś pożytecznego ze swoimi pieniędzmi,które wydać i tak każdy z nas musi.Szkoda,że tak nielicznie decydujemy się na tę odrobinę fatygi-1% na prawdę generuje spore kwoty dla organizacji;ziarnko do ziarka...W sytuacji kiedy III sektor wciąż boryka się w Polsce z ogromnymi trudnościami a podstawową przeszkodą na drodze wielu pożytecznych inicjatyw są finanse,każda dodatkowa złotówka jest nie do przecenienia.Chcemy społeczeństwa obywatelskiego-zacznijmy od 1%.

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog