29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2011-03-26 16:49:18 RTP Unia

W 2. kolejce kobiecej ekstraligi piłkarki RTP Unii Racibórz zmierzyły się z Górnikiem Łęczna. Mimo zdecydowanej przewagi zaledwie zremisowały i tym samym mogą stracić pierwsze miejsce w tabeli na rzecz Medyka Konin.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (5): Niewykorzystany karny, unitki tracą punkty na Lubelszczyźnie Strony: 1Dodaj komentarz
Redakcja (2011-03-26 18:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Rzeczywiście, uwaga kibica była jak najbardziej trafna. Mój ewidentny błąd, zbyt szybko awansowałem Medyka na lidera. Dzięki za zwrócenie uwagi. Też mam nadzieję, że koninianki pogubią punkty, być może już w następnym meczu z Łęczną właśnie. Trener Trawiński bardzo komplementował ekipę z Łęcznej, twierdząc że namiesza ona sporo w ekstralidze. A nawet jeśli nie, to jest przecież jeszcze bezpośredni mecz z Medykiem. Także pozdrawiam, Paweł Strzelczyk

~dv (2011-03-26 18:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

dobrze kibic pisał bo wczesniej tego w artykule nie było, a teraz poprawili , bedzie teraz ciezko o majstra..;/

~O SO CHOZI ? ? (2011-03-26 17:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

O CO CI KOBIC CHODZI ? pRZECIERZ TAK NAPISALI ?

~kibic (2011-03-26 17:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

W kwestii formalnej, Panie Redaktorze. Mecz Medyka w ostatniej kolejce został odwołany, więc Konin, nawet jak dziś wygrał, nie wyprzedził Unii. Zmniejszył stratę, ale nasze dziewczyny cały czas są na pierwszym miejscu. Choć oczywiście Medyk ma rozegrany jeden mecz mniej i może wyprzedzić nasze. Może, ale nie musi, i mam nadzieję, że tak się stanie. Pozdrawiam.

~:((( (2011-03-26 16:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

no to pozamiatane

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog