29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Dyskusja (5145): Biskup opolski nie wyraża zgody na dalsze działanie Odnowy w Duchu św. Strony: 1 … 116 117 118 119 120 … 206Dodaj komentarz
~kierownik pociągu (2011-03-12 07:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie przeszkadzało a teraz przeszkadza. Nawróć się chłopie. Mowa do NM

~xxx (2011-03-11 21:55)
Ocena: 0 + | - Cytuj

zawsze ten pan miał tendencje do wrzasków i poniżania, więc pewnie wasze pociechy też od czasu do czasu musztruje, ale jakoś do tej pory nikomu to nie przeszkadzało.

~że zapytam ... (2011-03-11 21:48)
Ocena: 0 + | - Cytuj

~kadarko ... w SZKOLE TEŻ tak Nasze pociechy Mustruje ?

~brat FUGA (2011-03-11 10:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

kadarka napisał:

jeszcze nie słszałeś jak jape nadziera, a jak klnie ...... czasami czujesz sie nie jak na chcrześcijańskim spotkaniu ale jak na melinie podczas libacji, ...

i zwodzi wielu... dlaczego to Pan Jezus kazał na owoce patrzeć... pewnie po tym można poznać fałszywych proroków.

Może głosowanie zrobimy:
czy można poznać fałszywego proroka i nauczyciela?

TAK: Biblia wyraźnie daje wskazówki jak można rozpoznać wilka w owczej skórze,

NIE: Bóg nie ostrzega w Słowie, cuda, baśnie i bajki świadczą o tym że ktoś jest prawdziwym Bożym sługą.

Zacznij żyć człowieku bo osiadłeś na mieliźnie duchowej (albo nawet jak w poniższej wypowiedzi "kadarka": "...na melinie" duchowej).

~kadarka (2011-03-11 07:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

największy milczek? jeszcze nie słszałeś jak jape nadziera, a jak klnie ...... czasami czujesz sie nie jak na chcrześcijańskim spotkaniu ale jak na melinie podczas libacji, no ale nic nie poradzisz , jeden rozwija taki dar, a inny rozwija co innego, ale widać postęp, oj widać, coraz bardziej namaszczone słowa lecą ... Z OBFITOŚCI SERCA USTA MÓWIĄ -  jak powiedział Pan Jezus .

~że zapytam ... (2011-03-10 23:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Największy MiIczek ... dalej milczy ...?

~poza organizacją NM (2011-03-09 16:27)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Anna C. napisał:

Polecam kontakt przez e-mail: [email protected]
Kościoły, w których spotykają się byli członków wspólnoty:
... "

.
...no proszę, nowy legalny kościół powstał. Wystarczyło że lider jednej z placówek (jak tylko Bóg otworzył mu oczy) stanął w prawdzie i powiedział: NIE BĘDĘ SŁUŻYŁ DIABŁU. Pan Bóg pobłogosławił. Pan Bóg Błogosławi odważnych ludzi którzy nie boją się stanąć w prawdzie i postawić wszystko na JEZUSA (a nie Jezusa+coś, Jezusa+stowarzyszenie, Jezusa+pośrednika guru, Jezusa+animatora itd.). Bracia w sekcie - siedzicie w Egipcie!
Cała ta szemrana-organizacja śmierdzi siarką i służy diabłu - Ewangelizacja to jest jedynie werbunek a ty sam wciągasz może niewiadomie innych ludzi w ten system (zauważ że animatorzy i góra nie ewangelizują - nie wystawiają głowy poza mury sekty!).

~RYBKA (2011-03-09 11:05)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Błogosławieni ci co wytrwali na drodze OJCA i SYNA JEZUSA CHRYSTUSA - JAKO LUDZIE WIĄŻEMY SIĘ Z LUDŹMI I PRZEJMUJEMY ICH PRZEKONANIA I CELE W WSPÓLNOCIE JEST  N. M.....  ,  W  INNYCH  KOŚCIOŁACH  TO  BUDOWANIE KOŚCIOŁÓW  Z  OWOCÓW   DUCHA  SW.

~RYBKA (2011-03-09 10:56)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Błogosławieni ci co wytrwali na drodze OJCA i SYNA JEZUSA CHRYSTUSA - JAKO LUDZIE WIĄŻEMY SIĘ Z LUDŹMI I PRZEJMUJEMY ICH PRZEKONANIA I CELE W WSPÓLNOCIE JEST  N. M.....   W INNYCH KOŚCIOŁACH TO BUDOWANIE KOŚCIOŁÓW NA SETKI LUDZI KTÓRE W PÓŹNIEJSZYM CZASIE MORZE BYĆ DOBREM NIE POTRZEBNYM. BO MORZE LEPIEJ JEST BUDOWAĆ KOŚCIÓŁ , NIŻ GŁOSIĆ EWANGELIE WSZELKIEMU STWORZENIU ZA KTÓRE UMARŁ I  ZMARTWYCHWSTAŁ . U MNIE W KOŚCIELE SZUKA SIĘ JEZUSA I OSOBISTE GŁOSZENIE ZAGUBIONYM DUSZĄ , BIEDNYM I BOGATYM W PRAGNIENIE SZUKANIA TO CO WIECZNE I DOSKONAŁE.

~Anna C. (2011-03-09 07:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Polecam kontakt przez e-mail: [email protected]

Kościoły, w których spotykają się byli członków wspólnoty:
Gliwice - http://noweprzymierze.gliwice.pl/
Jastrzębie - http://kzjastrzebie.org/
Jastrzębie Ruptawa - http://www.kechjastrzebie.org/
Kędzierzyn-Koźle – Kościół Zielonoświątkowy ul. Racławicka 5 (nie mają strony www)
Knurów - e-mail: [email protected]
Kraków - http://www.kjch.pl/
Kuźnia Raciborska - http://www.jeruzalem.pl/
Palowice - http://www.palowicekwch.pl/
Racibórz - http://naszkosciol.pl/
Rybnik - http://www.winnica.org/
Sosnowiec - http://www.hosannasosnowiec.com/
Wodzisław Śląski - http://www.filadelfia.org.pl/
Żory - http://www.elim.dlawas.pl/

Jeżeli znacie inne miejsca to podajcie na tym forum lub napiszcie na podany kontakt.

~... (2011-03-08 21:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Judasz, jakoś naraz przypomniałeś sobie język polski i zasady pisowni??? Dziwne  :D

~Judasz (2011-03-08 09:17)
Ocena: 0 + | - Cytuj

do ogr . Nie  nie ogladam TVn24  bo nie mieszkam w  waszym kraju .
Scientology i  inne  tym podobne  sekty  pod  plaszczykiem  religii wysysaja  z  ludzi  pieniadze  i rozum . Tom  Cruise ,Johnny  Travolta  sa tego  przykladem .  Tam  gdzie  konczy  sie wiara  zaczyna  sie  interes . Akurat  w krajach  w  których doszlo  do tzw zycia  dla  przyjemnosci zaczynaja  dzialac  te  instytucje . W  Niemczech  Scientology  jest  pod  obserwacja  Verffassungschutz  tzn takiego  UOP i patrzy  im sie na  paluchy  . Próba  rejestracji  jako  kosciól  nie  doszla  do  skutku  co  wywolalo wscieklosc  u tych  ludzi . Zaczeto nazywac  BRD  krajem nazistów i…  psinco poszczekaly  burki i skonczylo sie . Tam  gdzie pod  plaszczykiem religii zaczyna  sie  biznes i przywileje  konczy  sie  wiara  w Boga .  Dzisiejszy  koscól  katolicki  ma  niesamowite  problemy  z wieloma  odlamami  nowych  kosciolów i dlatego w  skrajnych  przypadkach  zabrania  dzialalnosci  tych  „  kosciolów  „ i sekt  pod  nazwa  kosciola  katolickiego . Ze  takie  cos  doszlo i  do  Raciborza  jest  dla  mnie  szokujace .  Jestem  katolikiem ale  w wielu  rzeczach  co wyprawiaja  niektórzy  ksieza I kaplani wlos  sie  jezy  na  glowie . Dla  mnie  wiara  jest sprawa prywatna I jakiekolwiek  wykorzystywanie  jej  jako  biznesu  jest  dla  mnie  karygodne .  Dlatego nalezy  gonic  to  bractwo  az  kurz za nimi  bedzie  lecial . I nie  dajcie  sie  obalamucic  tym innym  ,lepszym I piekniejszym  kosciolom .  To  fasada  a za nia nic .  Wiar  to  pot  I lzy,  wyrzeczenia  I  skrucha  I milosc  I nadzieja  A jezeli  dzialania tych  grup sa  sprzeczne  z prawem to wiecie  gdzie jest  prokuratura . A dla  mnie  prywatnie Micky  Maus  to blazen I fanfaron

~~będę pytał... (2011-03-08 00:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

/.../ KIEDY WRESZCIE któryś z ,,naszych wybrańców,, do ,,dziadostwa,, ODWAŻNIE, PUBLICZNIE ZAPYTA NajwiększEGO Manipulatora o ...
JEGO PUBLICZNE acz ,,tajne,, DZIAŁANIA we ,,wspólnocie,, której niby nie ma a jest ...? /.../

~O! gr (2011-03-07 19:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

do Judasz'a sorka, chyba Cię źle oceniłem, masz dużo racji w tym co piszesz w swoim II poście! Tylko, czy psychomanipulacja może być zaściankowa? NIe wiem, czy oglądałeś wczoraj w TVN24 reportaż o Scientologach? Dokładnie te same mechanizmy co we wspólnocie raciborskiej, tylko zapewne odczucia jednostek oraz opisy zdarzeń inne ( istota jednak ta sama).I wiesz co, wciągani w te mechanizmy są znani ludzie biznesmeni, aktorzy, tracą na przynależności najlepsze lata swojego życia, wiele pieniędzy, a ci którzy odeszli często boją się cokolwiek powiedzieć. My niestety żyjemy lokalnie, chcemy o tym napisać, co przeżywaliśmy i przeżywamy. Jedni tu odreagowują, inni usiłują pomóc będącym nadal w środku i mającym wątpliwości, jeszcze inni przestrzec lub obnarzyć skrywane oblicze raciborskiej wspólnoty, pewnie masz rację, robimy to prowincjonalnie, nieraz mało udolnie, czy wręcz głupio. dzisiaj wszedłem na forum dotyczącego szybkowarów, byś poczytał, jakie tam ludzie pierdoły wypisują, a dotyczy to tylko głupich garów by się mogło wydawać........axel, ja np. nie potrzebuję nagrań, widziałem swoje i pamiętam, błędem była moja naiwna i ślepa wiara w to, czego mnie nauczano, nie chciało mi się tego sprawdzać w innych źródłach, a nawet nie przyszło mi to do głowy. Na podstawie Biblii to i holokaust można by wytłumaczyć i jakoś usprawiedliwić. Biblia nie została napisana po to by jakaś klika,pod jedynie słusznym przywództwem, mogła rządzić i nauczać ludzi przez pryzmat absolutnego posłuszeństwa i poddania sobie. Ewangelia jest dobrą nowiną a nie narzędziem dla osiągania korzyści i celów wąskiej wyselekcjonowanej grupy absolutnie oddanych sprawie.

~big iron (2011-03-07 10:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

brakowało żeby na osiołku tam wjechał, chociaż paru przybocznych osłów było na miejscu hehe

~Judasz (2011-03-07 09:56)
Ocena: 0 + | - Cytuj

do O.gr Moze  i  tekst pólanalfabety ale  jak  wam ten  Nobi  tak  zalazl  za  skóre  podajcie  gadzine  do  sadu i po  ptokach .  A po jaka  cholere  go  wybieraliscie  ? Bylo go  zlapc  w  ciemnym  kacie  wlac  mu  pare  na  dziub i  byloby  spoko . A  tak  piszecie i piszcie  i  nic .  Jak  na  plenum  PZPR wiele  bum  bum  a  efektu nie  ma .  Ja  nie mam  zamiaru  sie  mieszac  w te  wasze  zaciankowe  spory  bo  to  dla  mnie  obce  i  smieszne .  Jak  daliscie  sie  obalamucic  to  macie  takiego  królika  z  kapelusza .  Ta  niby  wolnosc  slowa  . hmm  ona  nigdy  nie  byla  w zadnym  kraju . A w  Polsce  jest  tak  ze  najpierw  trzeby  kogos  zgnoic  a  potem  na  ostatniej  stroniczce  w  lokalnej  gazecie  cicho  przeprosic . W  waszym  kraju  trzeba  udowadniac  najpierw niewinnosc i  to  dlugo przed postawieniem komus  zarzutów i  udowodnieniem  komus  winy . Ade  i  klócie  sie  dalej

~axel (2011-03-07 09:38)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Teraz w każdej komórce można kręcić film, nagrywać jak dyktafonem, wiec do roboty ludziska. Linki tylko tutaj wklejać z youtube.  Póki można i póki nie będzie rewizji osobistej.

~kierownik pociągu (2011-03-07 08:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No z tym korytarzem 1 m  to się zgadzam. Opier......lał każdego kto choćby trochę klepyto wystawił

~O! gr (2011-03-07 07:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Judasz, kto ci podyktował ten text, sam to wszystko wymyśliłeś i napisałeś? Ś Nimiec pisołeś?O bożkach piszesz, chyba jednak się o norbertową sektę otarłeś, albo w niej siedzisz i tu z partyzanta skleciłeś tekścik półanalfabety? U niego same bożki były i trzeba je było bez przerwy lokalizować, a to żona lub mąż okazywali się bożkami,albo rodzina nią była. Tylko sam guru nie był bożkiem tylko samym bogiem ( sala gimnastyczna ok 500 osób na sali, ścisk jak diabli, tylko dla "jaśnie pana" musiał być korytarz o szerokości 1m, bo inaczej kopał po kulasach i publicznie gnoił jak ktoś się choćby lekko zapomniał). Mamy w Polsce wolność słowa i możemy z niej korzystać, możesz zawsze poczytać inne fora, być może takie tanie texty jakie wypisujesz wołają o pomstę do nieba.

~a e (2011-03-07 07:10)
Ocena: 0 + | - Cytuj

judasz może nie zna tej bajki którą tu opisujemy, musiałby sam jak alicja w krainie czarów, wpaść w tą przepaść i zobaczyć ten cały cyrk na kółkach

~do Judasz (2011-03-06 22:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Fajny i jaki wyrazisty nick wybrałeś sobie gościu

~Judasz (2011-03-06 18:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

2197 postów  pod  tym bazdziewiem .Nie macie  inych problemów   na tym zadupiu o nazwie Racibórz ?  Ze   wam sie Qwa  te  wasze  geby na tak dupiaty  temat  nie  potrafia  zamknac !  Kazdy  w Posce lata  do koscola a w  sumie  zaden  w tego szefa ta na  górze  nie  bardzo  werzy .A  ci  co  " wierza  " o albo  jakies  Rydzyki albo  jakeis  mohery .Jak by wam w  Polsce  kazano podatek  koscielny to  cala  ta hierachia koscielna runela by  w gruzy. Szukacie  bozkow  i  zaladkujecie  sie  jak  jacys pokopani . Jak widze w  TV tych nawiedzonych  te cae  k´lka  r´zancoe i te  inne bzety to slabo mi  sie  robi. To  nie  m  nic z Bogiem i wiara   wspólnego .  Jeus  byl  2  tys  lat  temu   nie  nic  nie powiedzal o tym  by  ini  kosztem innych sie  kosztem wiary bogacili   Co  se  dzeje w  Polsce wola  o pomste  do nieba . I  wy  jestescie  tez  w tym  bagnie .

Minia (2011-03-06 14:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jeremiasz 5.26
Bo są w narodzie moim przewrotni,
  co splatają sieć jak łowca ptaków,
  zastawiają sidło, łowią ludzi.
Jak klatka pełna jest ptaków,
  tak domy ich przepełnione są oszustwem:
  w ten sposób stają się oni wielkimi i bogatymi,
otyłymi i ociężałymi,
  a także prześcigają się w nieprawości.
  Nie przestrzegają sprawiedliwości -
  sprawiedliwości wobec sierot, by doznały pomyślności,
  nie bronią sprawy ubogich.

Czy za to mam nie karać - wyrocznia Pana -
  lub się nie pomścić
  nad takim, jak ten, narodem?
Obrzydliwość i zgroza
  dzieją się w kraju.

Prorocy przepowiadają kłamliwie,
  kapłani nauczają na własną rękę,
  a lud mój to lubi.
  I cóż uczynicie, gdy kres tego nadejdzie?"

Ostatnia edycja 2011-03-06 14:06 przez Minia

Minia (2011-03-06 13:57)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ap 2.2
Znam twoje czyny: trud i twoją wytrwałość,
  i to że złych nie możesz znieść,
  i że próbie poddałeś tych, którzy zwą samych siebie apostołami, a nimi
nie są,
  i żeś ich znalazł kłamcami.

Dodaj komentarz
Strony: 1 … 116 117 118 119 120 … 206
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog