29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Dyskusja (5145): Biskup opolski nie wyraża zgody na dalsze działanie Odnowy w Duchu św. Strony: 1 … 150 151 152 153 154 … 206Dodaj komentarz
~pomysl do Tola (2010-12-03 13:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czyzby puste slowa Tolu ?? Ja nic nie sprzedaje ;-) pozdro

~Tola.O (2010-12-03 13:02)

do ~pomysł :
Wytocz proces, a nie gadaj, podpisz się z imienia i nazwiska, a potem zacznij sprzedawać tu swoje "pomysły"

~że zacytuję ... (2010-12-03 10:19)

<div class="rm_lead_comment_who">
                            /.../                                                                                                                                                                                            ~do TolaO... <small><small>(2010-11-22 12:34</small></small>                         </div>
<span style="float: right; text-align: right;">
                            <small></small>
                        </span>

Największy Manipulator ... działa dalej ...
Niestety. Znów będzie ,,zarządzał dziadostwem,, ...?
... NIE !
ps.:
oprócz pisania tutaj to ONI ... Ci, którzy odeszli MAJA DOWODY,
ARGUMENTY
... a tym samym                            ...
SZANSE KONKRETNEGO DZIAŁANIA w REALNYM ŻYCIU !!!
To ONI MOGĄ ,,to działanie,, SKUTECZNIE ...  PRZERWAĆ.
/.../
lekko  uaktualniając  tylko ...

~pomysl (2010-12-03 08:34)

Mowisz ze wielu czeka az wytocza proces ... ciekawe
Mam taki pomysl
Zalozcie stowazyszenie, status, rejestracja itp
Wybieracie ofiare ktora specjalnie sie podlozy zeby wytoczyli proces, w statusie stowazyszenia jest zapis ze koszty ewentualniej przegranej pokrywaja wszyscy - zrzutka itp. Da sie to przemyslec i zorganizowac.
Co Wy na to ??
BTW Generalnie to forum jest najgorszym miejscem jaki mogliscie wybrac do dyskusji. Brak logowania, kazdy moze podszyc sie za kazdego. Watpliwe zrodlo prawdy.

~Tola.O (2010-12-03 08:11)

wysilę się na kilka słów komentarza do poniższych postów. Wpisują się tutaj koledzy o nickach "nowy" i "bernard" udając analfabetów,czy wy  rozumiecie to co tu napisaliście, bo ja nie bardzo? Czyżby był taki paraliż przed waszym "guru", że dla zmyłki piszecie celowo wyrazy niezgodnie z zasadami polskiej pisowni i jako ludzie zapewne inteligentni udajecie kolesi, którzy czwarty raz powtarzają gimnazjum? I jeszcze to "...polują na ciebie", komedia na maxa. Bardzo wielu "byłych" tylko czeka na to aż komuś sekciarze wytoczą proces, wtedy zaświadczą o wszystkim o czym tylko wiedzą, a jest tego......Sekta o tym wie, niektórych straszy, czy też zastrasza ale nic nie może i nic nie zrobi. To o czym pisze się na tym forum to i tak malutki wycinek prawdy o wspólnocie, wielu jest takich, którzy wiedzą zaskakująco dużo, nie piszą tutaj ale jak będzie potrzeba, to pójdą i zaświadczą o tym co wiedzą. I jeszcze do tych, co się boją o rodziny: odchodziły i odchodzą ze wspólnoty małżeństwa animatorów, gdzie jedno widziało co się tak na prawdę dzieje, a drugie było ślepo zapatrzone w guru. I co rozpadły się te małżeństwa? NIe! Odeszli oboje i mają się całkiem nieźle, to jest kolejna ściema, takie myślenie.

~WYŁĄCZ MÓZG (2010-12-02 22:13)

bernard napisał:

my mamy zakazane pod grożbą animatora i N.M naotatnich wyjazdach z jez. i kontaktowaniem sie ztymi co odeszli

Nic nowego - są "innego ducha" i "działają w innym duchu".
Groźby i nakazy to metody działania diabła.
Jakiego Ducha dostaliście: strachu, kłamstwa, nienawiści, kombinacji, asekuracji i ślepego posłuszeństwa?????

"Albowiem nie dał nam Bóg ducha bojaźni, ale mocy i miłości, i trzeźwego myślenia."  (2 List do Tymoteusza 1:7, Biblia Tysiąclecia)

A gdzie tu trzeźwe myślenie?
Jest jedna uniwersalna, sekciarska zagrywka skuteczna na wszystko:  "wyłącz mózg-idź do animatora.... nie wolno mysleć-idź do animatora... nie wolno i koniec -idź do animatora... czyżby bez tej piramidy Pan Bóg już nie działał?

Misja "wybory" zakończona, można rozpocząć misję "uwaga-demony + zwiedzenie na forum". Czy czytanie forum na którym ostrzegają to grzech przeciwko Duchowi Świętemu? Tak w trzeźwym duchu to rozważcie.

~absalom (2010-12-02 22:05)

My się nie boimy, nas nie trzeba straszyć, namierzać w przeciwieństwie do tych co to ich nie ma a są, nie rządzą a rządzą, zrezygnowali, a lyderują dalej. Strach działa tylko wewnatrz onej cudownej wspólnoty. Nie boimy się mówić tego co myślimy, o rany w ogóle ośmieliliśmy się myśleć. Myślę, ze nie trudno poszukać w Racku i okolicach ludzi, którzy odeszli. Z tego co wiem to niewielu wyjechało. Ludzie dorośli jesteście i ktoś za was decyduje z kim możecie rozmawiać, a z kim nie wolno. Może czas zajrzeć do dowodu osobistego. Mops nie możesz odejść bez strat, ale każda zmiana to straty i zyski. Przyznam, że ponieważ Jezus nadal jest dla mnie ważny modlę się za wspónotę i za dawnych znajomych.

~do mops (2010-12-02 21:51)

mops napisał:

MAM KŁOPOT ZTAMTĄD ODEJŚĆ BEZ STRAT.

Każdy kto lubi towarzystwo ma kłopot odejść "z tamtąd". W pierwszej fazie pobytu główny nacisk kładzie się na na tzw. integrację, relacje. Potem coraz trudniej odejść i stopniowo, systematyczniei planowo rozpoczyna się wtajemniczanie.

~.. (2010-12-02 21:32)

tych dwóch to chyba jeden, błazenada i tyle

~mops (2010-12-02 21:23)

potwierdzam ze tych dwóch pisze prawde ,a (wieleś wypił) TO ANIMATOR OPOWIWDZIALNY ZA PILNOWANIE TEJ STRONKI .MAM KŁOPOT ZTAMTĄD ODEJŚĆ BEZ STRAT.

~Veritas (2010-12-02 19:24)

Nie interesują mnie strachy.
Od kilkunastu lat nie jestem w sekcie.
Mieszkam pod swoim adresem - nie wyrzucą mnie z mieszkania.
Pracuję sam dla siebie i na własny rachunek, i nie jestem ubogi - nie wyrzucą mnie z pracy i nie potrzebuję kopert w skrzynce na listy.
Co mieli mi zabrac to już dawno zabrali - uderzyli w rodzinę.
Moi wspólpracownicy z kontaktu [email protected] również nie są uzależnieni od N.M. i często występują na tym forum pod własnymi inicjałami.
Jeśli chcecie rozmawiać, to czekamy na Wasze listy.

~.. (2010-12-02 18:33)

nowy/bernard - wielaś wypił ?

~bernard (2010-12-02 17:53)

[url=http://mailto:[email protected]/]Prosze pana z tego mejla                     [email protected]     my mamy zakazane pod grożbą animatora i N.M naotatnich wyjazdach z jez. i kontaktowaniem sie ztymi co odeszli lub terz conam sie wydaje że odeszli i są innego ducha ,wchodzić na tą strone i inne jako cała wspulnota od kopidola po doktota i tego sie trzymamy dlatego daremny twuj trud ale ja do ciebie napisze czy odpiszesz bo mamtego dość . Opiszesz prosze.poluja na ciebie chcą ci zaszkodzić !!!!!!!!! dlatego wiem że jesteś z poza.
[/url]

~nowy (2010-12-02 16:49)

Komentarze są trafne i właściwe , będąc w grupie wspulnoty PANA N.M z bracmi isiostrami (zaufane grono ale bez animatora !!!) odkryliśmy że do cholery przez PANA N.M i świadomych animatorów ,a wszwscy co dojednego są tego świadomi , prowadząc ludzi iświadomnie kłamiąc po 14-tu latach rolowania . gdybym nie wierzył    Jezusowi i Jego słowu szczelił bym se w łep .<span style="color: #0000ff;">Dlatego rozumiem nazwanych szlenców zkturych ofen śmieje się PAN N.M i PANOWIE I PANIE ANIMATORZY  </span>,    KREW NIEWINNYCH WYROLOWANYCH SZALENCÓW PRRZED PANEM BOGIEM-JEZUSEM-DUCHEM SW. JEST NA WASZYCH DŁONIACH a słowo OJCA znacie , JEDNAK NIE JEST TO SŁOWO JEZUSA. My jesteśmy zmuszeni przez zależnośc pracy (straty pracy) żony (kture mogggggggggggą nas opuścic w obronie PANA  N.M i ANIMATORÓW ) szykan i zdrad, pijemy cherbatke świadomnie i bez złudzen . Odwiedziłem kościoły PROTESTANSKIE w ostatnich dniach zestrachu od opola i okolice ijaką bzdurą nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnas karmili ,panowie  wstyd zawasze klamstwa , teraz jestem pewny że mowa o raciborzu i okolicach jest totalnym kłamstwem.

~do lipa (2010-12-02 09:59)

Uwazaj bo pod tym mailem wypiora Ci mózg. Ja proponuję pomocy szukać u Jezusa, jeśli masz problem

~ad.post.,,Weroni,, ... (2010-12-01 13:11)

Bardzo muszę pogadać. Czy istnieje możliwość spotkania was w realu? Jestem z Raciborza. Imię to lipa.

Wyślij ,,emalie,, na > [email protected]
Zapytaj, zapewne POMOGĄ ...

~Weronia (2010-12-01 07:26)

Bardzo muszę pogadać. Czy istnieje możliwość spotknia was w realu? Jestem z Raciborza. Imię to lipa.

krwawe dziąsło (2010-11-30 10:42)

No ale dlaczemu się tak niepokoicie bracia i siostry?Straciliśmy możliwość poznania Rufusa,Niejakiego Tomka,czy jak ich tam zwać.Ja specjalnie za wątrobę i trzustkę się nie trzymam z tego powodu.Luzik.Najadajmy się do syta zdrowym słowem Pańskim.Cieszmy się wolnością,której brak w organizacji tajnej.I tyle.Niebawem ktoś poczuje wolność, i może zechce się tym z nami podzielić.I fajnie będzie się cieszyć radością z bratem lub siostrą  których  oczy i uszy się  otworzą.Pa,pa.

~END...? (2010-11-30 10:26)

NM dzisiaj zajęty ...
a watek jakby ,,zamarzł,, ...

~jejku ! (2010-11-27 19:47)

A gdzie się to wszyscy podziewają.Zdaje się że macki "apostoła" tu zadziałały.

~ufff... (2010-11-25 22:48)

a już myślałem, ze PO wyborach watek uległ kas/tr/acji ...

~Stefan (2010-11-25 11:11)

Polacam, bardzo dobra strona
http://www.gotquestions.org/Polski/index.html

~ela (2010-11-25 04:57)
~ela (2010-11-25 04:54)
Dodaj komentarz
Strony: 1 … 150 151 152 153 154 … 206
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog