29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Dyskusja (5145): Biskup opolski nie wyraża zgody na dalsze działanie Odnowy w Duchu św. Strony: 1 … 159 160 161 162 163 … 206Dodaj komentarz
~??? (2010-11-06 22:16)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Co jakiś czas nazywa się Norberta apostołem lub arcyapostołem oraz wspomina coś, co nazywacie "depozytem wiary". O co tutaj chodzi? Jestem CIEKAWA.

~do Edx (2010-11-06 21:16)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Już sam tytuł ANIMATOR kojazy mi sie jednoznacznie z tworzeniem jakiś iluzji lub kreskówek, ale na pewno nie z prowadzeniem ludzi do Chrystusa.

Ich zadanie to tworzenie iluzji oraz prowadzenie do bezwzględnego posłuszeństwa "guru".
Mają zasadniczy udział w tym "socjotechnicznym cyrku". Biblia we wspólnocie jest tylko środkiem do tworzenia iluzji, nauczanie opiera się na wyrwanych z kontekstu zdaniach. Wspólnota żyje starym testamentem - mają swojego Jozuego przez którego mówi i działa Bóg. Nie chcą też Pawła który napomina publicznie Piotra za "cielesność". Mają swojego nieomylnego "arcyapostoła" i jego "depozyt wiary". W tej wspólnocie BRACIA nie są równi. Jedni mają Ducha Świętego a  inni jeszcze większego DUCHA ŚWIĘTEGO i "światło dla życia innych. I jak tam nie zwariować?

~Edx (2010-11-06 14:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Już sam tytuł ANIMATOR kojazy mi sie jednoznacznie z tworzeniem jakiś iluzji lub kreskówek, ale na pewno nie z prowadzeniem ludzi do Chrystusa.

Minia (2010-11-06 12:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj

nie podawaj nie sprawdzonych informacji! W ich rękach jest "zamtech" na Mariańskiej, jeśli chodzi o elektronarzędzia, a nie na Opawskiej

to nie ja je podałam ja dałam tylko czyjs cytat i chciałam dodać że jest jeszcze STACJA

~aniołek (2010-11-06 10:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

~duszku ...
full i wypas ... oto znaki najwidoczniejsze

~do Edx (2010-11-05 23:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To jest guru? Czy autor posta?

Animatorzy wspólnoty raciborskiej MARANATHA nauczają że to właśnie  ten Pan jest apostołem wspólnoty (albo animatorzy kłamią albo też sam apostoł). Prawie wszyscy traktują tego Pana jak "Boga", nawet wątpliwości dotyczące jego "namaszczenia" i "depozytu wiary" są traktowane jako śmiertelny-grzech przeciwko Duchowi Świętemu. Już ten sam fakt świadczy o tym że postawił się / lub został postawiony przez zwiedzionych ludzi ponad Boga-Pana Jezusa, który powiedział:

"Jeśli ktoś powie słowo przeciw Synowi Człowieczemu, będzie mu odpuszczone, lecz jeśli powie przeciw Duchowi Świętemu, nie będzie mu odpuszczone ani w tym wieku, ani w przyszłym. (33) Albo uznajcie, że drzewo jest dobre, wtedy i jego owoc jest dobry, albo uznajcie, że drzewo jest złe, wtedy i owoc jego jest zły; bo z owocu poznaje się drzewo." MT 12, 32-33.
A jeśli ktoś powie przeciw APOSTOŁOWI Norbertowi... (...nie będzie mu odpuszczone) - czy dostrzegacie już to kłamstwo i na czym to zwiedzenie i zastraszanie ludzi polega!

~Edx (2010-11-05 17:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To jest guru? Czy autor posta?

~duszek (2010-11-05 08:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Przekażcie sobie znak pokoju!http://forum.raciborz.com.pl/upload/small_16ScreenShot006.jpg

~freedom 2010 (2010-11-05 06:39)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dzięki za pomoc. Już jest po wszystkim. Polecam kontakt [email protected]

~Al de (2010-11-05 06:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

pisałem . mam niestety kłopot z netem i rzadziej siedze przed komputerem .jak dobrze pójdzie spodkamy sie na koncercie mietka szcześniaka .

~do Minia (2010-11-04 19:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

nie podawaj nie sprawdzonych informacji! W ich rękach jest "zamtech" na Mariańskiej, jeśli chodzi o elektronarzędzia, a nie na Opawskiej

~veritas (2010-11-04 19:27)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Al de, czy pisałeś do nas, czy ktoś się pod Ciebie podszył?

Minia (2010-11-04 19:10)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie mówimy też o stowarzyszeniu jednym:
- mamy business wspólnotowy (najbardziej znane to "Leśna Polana" i elektronarzędzia na Opawskiej, i trochę nieruchomości w mieście),
- mamy jakieś stowarzyszenie w Raciborzu,
- mamy zarejestrowany kościół w Żorach...
te mi od razu przyszły do głowy - nie chce mi się więcej myśleć.
A wszystko to, w rękach doktora NM - chociaż oficjalnie nigdzie nie występuje jego nazwisko. Jego po prostu nie ma.

jest jeszcze STACJA ośrodek w Rybniku dla uzależnionych od narkotyków

~brat FUGA (2010-11-04 17:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jest pogłoska, że można tam będzie spotkać wielu byłych, którzy odeszli w ostatnim roku i o dziwo nie wchłonął ich swiat, lecz trafili do ewangelikalnych społeczności.

Oficjalna wersja braci zwiedzionych (animatorzy) brzmi: Zbawienie bez Bożej raciborskiej ( jedynozbawczej ) wspólnoty i depozytu apostoła Norberta ( dr MI )  jest niemożliwe! Mimo "dowodów rzeczowych" sekta nadal trwa w kłamstwie i zwiedzeniu nie uznając innych braci oraz wspólnot chrześcijańskich.

~do Radość (2010-11-04 08:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wchodzę w to. Jadę z wami do Dąbrowy. Będziemy tam głosić... prawdę o tym festivalu ;)

~Veritas (2010-11-04 07:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Piątkowy koncert w Teatrze Ziemi Rybnickiej jest DARMOWY. Odbywa się w ramach konferencji pt.: "Bez Teatru w Teatrze".
Organizatorzy to: KZ Filadelfia Wodzisław Śl., Chrześcijańska Społeczność "Winnica" Rybnik, KZ Betezda Racibórz, Kościół Boży w Chrystusie Jeruzalem Kuźnia Raciborska, KZ Żory.
Udział w koncercie nie jest jednoznaczny z udziałem w konferencji. Koncert stanowi integralną, choć niezależną część konferencji.
Informacja z ostatniej chwili. Jest pogłoska, że można tam będzie spotkać wielu byłych, którzy odeszli w ostatnim roku i o dziwo nie wchłonął ich swiat, lecz trafili do ewangelikalnych społeczności.
Radość przyjeżdżaj. Chętnie Cię poznam osobiście.
Kontakt: [email protected] nadal działa. Zapraszamy.

Radość (2010-11-04 06:51)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dzięki serdeczne Czarny Piotrusiu za zaproszenie na koncert DARMOWY,do Dąbrowy ! Montujemy większą ekipę byłych wspólnotowiczów.Mam nadzieję że nie będzie problemu z wejściem?W kasie zaproszeń sporo,prawda?Myślę że członków tak znamienitych zespołów jak Bunkier,Tomato i The Posit spotkamy wśród publiki.
Pozdro Czarny Piotrusiu.

~do veritas (2010-11-03 22:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zapraszamz do Teatru Ziemi Rybnickiej na koncert Mietka Szczesniaka w piatek 12.11.2010.
BEDZIE TAM NAS WIELU BYLYCH. Poznacie nas po twarzach.

Dziękuję za zaproszenie ale będzie darmowy koncert Mietka w Dąbrowie Górniczej 13.11.2010 r., godz. 18.00
( w ramach HOPE FESTIVAL 2010 - impreza dla młodzieży i nie tylko )
http://www.palac.art.pl/content/view/1130/
Wstęp wolny. Bezpłatne zaproszenia od 5 listopada są do pobrania w kasie PKZ. Rozczarowuje brak stałej obsady festiwalu, czyli zespołów: Bunkier, Tomato i The Posit. W TZR bilety też są gratis? Jeśli będą drogie to zapraszmy do Dąbrowy Górniczej!

~h_piotr (2010-11-03 20:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Skoro moderator tego forum nie reaguje, to mam techniczną uwagę do piszących. Zanim klikniecie Wyślij, skorzystajcie z przycisku Podgląd i przypatrzcie się jak będzie wyglądać wasz wpis, aby było czytelniej.

~Edx (2010-11-03 20:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A ja zapraszam wszystkich braci z odnowy, do poczytania poniższych publikacji na temat życia wspólnoty

NAUKI CHARYZMATYKÓW CZYLI POMIĘDZY PRAWDĄ A OKULTYZMEM
PSYCHOLOGICZNE TECHNIKI KONTROLI STOSOWANE W TOKSYCZNYCH SPOŁECZNOŚCIACH

~Veritas (2010-11-03 19:17)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zapraszamz do Teatru Ziemi Rybnickiej na koncert Mietka Szczesniaka w piatek 12.11.2010.
BEDZIE TAM NAS WIELU BYLYCH.
Poznacie nas po twarzach.

~Veritas (2010-11-03 19:10)
Ocena: 0 + | - Cytuj

<p style="TEXT-ALIGN: left">PIĄTEK 12.11.2010
<p style="TEXT-ALIGN: left">18.00 - 19.15 - I sesja
<p style="TEXT-ALIGN: left">Zapraszam do Teatru Ziemi Rybnickiej.
<p style="TEXT-ALIGN: left">Spotkasz tam wielu bylych.
<p style="TEXT-ALIGN: left">

~Tola.O (2010-11-03 18:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jak to jest możliwe, że w dzisiejszych czasach, dobrze wykształceni i znający treść biblii chrześcijanie zmieniają fundamentalne wierzenia i przyjmują nowy, wręcz odmienny światopogląd? Wielu ludzi wierzy w to co sobie wymyśli, jednak w ciągu ostatnich paru lat wiele znanych, świadomych i wykształconych teologicznie osób, zmieniło przekonania i zaakceptowało nie biblijny sposób myślenia, postrzegania Boga i rozumienia chrześcijaństwa. Coraz częściej widać wiele dowodów, iż kontrola umysłu nie jest stosowana wyłącznie przez sekty i polityków, ale również przez różnorakie wspólnoty i kościoły chrześcijańskie

~Tola.O (2010-11-03 18:20)
Ocena: 0 + | - Cytuj

<h3 style="text-align: center;">ZAKAZ WYPOWIADANIA WĄTPLIWOŚCI I NEGATYWNYCH OPINII</h3>
<p style="text-align: justify;">
<p style="text-align: justify;">Zakaz wygłaszania negatywnych wrażeń i opinii krytycznych na temat grupy oraz treści nie wspierających dzialałań przywództwa. Jest to metoda funkcjonująca na fundamencie okultystycznej nauki rzucania przekleństw i czarów, mówiącej o mocy sprawczej wypowiadanego słowa. Mówi ona że co wypowiadasz to się stanie, a skutkuje wprowadzeniem niepisanej listy tematów na które należy lub nie wolno rozmawiać. Atmosfera w grupie jest zawsze ściśle kontrolowana poprzez regularne indywidualne rozmowy z członkami grupy. Każdy członek grupy, który ośmieli się coś zanegować lub zadać niewygodne pytanie odnośnie przywództwa lub wierzeń grupy, ląduje na dywaniku, zostaje publicznie skarcony lub na jakiś czas wyłączony z działań grupy.Wtedy również donosicielstwo traktowane jest jako wyraz lojalności wobec przywódców. Ludzie nie podzielający w pełni nauczania grupy są różnymi metodami wypychani na zewnątrz lub izolowani, zostają tylko bezkrytyczni i ślepo posłuszni wyznawcy przywódców

~Tola.O (2010-11-03 18:19)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Są oni publicznie adorowani, nagradzani i nakreślani jako wzorce do naśladowania przez przywództwo grupy, stając się z czasem zaufanymi współpracownikami wodza. Dzięki ślepej lojalności, tylko tacy awansują na nauczycieli, liderów czy starszych, często pomimo bardzo czytelnych niekompetencji w dziedzinie awansu. W wyniku tych kryteriów, osobami awansującymi w hierarchii są prawie zawsze osoby o tzw. niskim morale czyli ludzie bez zasad moralnych, konfidenci, donosiciele, lizusy oraz wszelkiego rodzaju karierowicze względnie krewni przywódców. Ponieważ jednak większość jednostek szuka w tych grupach akceptacji, szacunku i uznania przywództwa, szybko więc w myśl systemu kija i marchewki uczy się ślepego posłuszeństwa. A każda osoba w miarę trzeźwo myśląca, nie akceptująca do końca filozofii grupy bądź wyrażająca się na jej temat sceptycznie, nakreślana jest negatywnie jako odstępca bądź człowiek w upadku.

Dodaj komentarz
Strony: 1 … 159 160 161 162 163 … 206
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog