29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Dyskusja (6): RDK nieprzystosowany dla wózków Strony: 1Dodaj komentarz
~emil (2010-09-24 22:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Niestety muszę podzielić żal że pieniądze na remont  RCK poszły chyba trochę na zmarnowanie: Miałem okazję być na scenie - juz po kilku tygodniach eksploatacji sceny widać wyraźne zniszczenie podłogi -  rysy powstały prawdopodobnie po przesuwanie ciężkiego fotrepianu. Nie można było przewidzieć tego typu eksploatacji i dobrać twardsze materiały na podłogę? Przecież kolejny remont czeka nas za kilkadziesiąt lat - dyrekcja powinna przypilnować aby zrobiono remont porządnie - jednak zabrakło wnikliwości chyba. A może jest czas jeszcze aby reklamacje złozyć u wykonawcy? mam nadzieje, że właśnie tak będzie i niedociągnięcia zostaną naprawione

Alaw78 (2010-09-15 11:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Prostując (bo nie wszyscy zrozumieli), w zajęciach miała uczestniczyć druga z córek.
RCK odwiedziłam także dzisiaj i dowiedziałam się, że zakaz dla wózków wprowadza niejaka p. M.(sprzątaczka)-pozdrawiam

~acik (2010-09-15 10:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj

no właśnie grupa zabawowa dla dzieci 0-3 ruszyła, ale raban robią bo człowiek z wózkiem chce się dostać do RCK,
nie mówiąc już jak zabawki dzieci rysują świeżo wyremontowaną podłogę
a może by tak wprowadzić woreczki na obuwie przy wejściu - zalożyłoby się je i na buty, i na koła od wózka, i na zabawki, i na miotłę sprzątajacych i krzesła także, bo w sali kameralnej rysują pdłogę
może najlepiej zamknąć cały RCK wtedy nikt nie będzie podłóg rysował,  bo suma sumarum i tak niewiele się tam dzieje
swoją drogą bardziej odpowiadała mi lokalizacja zajęć dla maluszków w Strzesze

~do Alaw78 (2010-09-15 09:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ty chyba jesteś blondynką. Co to za pierdoły wypisujesz. Kto widział, żeby 6 miesięczne dziecko chodziło na zajęcia taneczne. Wnda się popsuła i 6 miesięczna córcia nie może skorzystać z zajęć tanecznych. Współczucia dla córek z powodu mamusi.

~jo (2010-09-15 09:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Byłem właśnie w RCK po remoncie. Drzwi z sali widowiskowej trzaskaja, zamiast sie zamykać, co w trakcie przedstawienia nie jest zbyt sympatyczne. Po wejsciu do WC natychmiast leci  woda z kranu - za blisko umieszczony czujnik, szkoda wody. Byłem w RCK chwilę ale niedorubek pełno.

Alaw78 (2010-09-14 20:02)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Spotkała mnie niemiła niespodzianka w RDK na ul.Chopina.
Wybrałam się z córkami na zajęcia taneczne.Jedna z córek ma 6 mies.i oczywiście jeżdzi w wózku.
Zajęcia odbywały się na 2 piętrze.Gdy zapytałam panią w KASIE o windę, nie wiedziała, czy jest,gdzie jest i kto ją obsługuje.Po kilku wykonanych przez nią tel.odpowiedziała, że winda zepsuta i do góry sie nie dostanę, co było równoznaczne z tym,że moja druga córka z zajęć tanecznych nie może skorzystać!!
Poprosiłam więc miłego Pana i pomógł wnieśc mi wózek.Na 1 piętrze odbywały się przygotowania do jakiejś wystawy, Pani z tłumu na widok wózka zaczeła wrzeszczeć,że stop! nie wolno! gdzie z tym wózkiem! kółka rysują nowo wyremontowaną podłogę!! Mam "to coś" (jak to określiła)wyjąć z wózka  i Iść pieszo ("to coś" ma 6 miś i spało).
A co by było, gdybym to ja-matka ,była na wózku inwalidzkim i przyprowadziła córkę na zajęcia? ktoś wniósł by mnie na plecach? czy może musiała bym czekać na dole? Na drzwiach nie ma kartki "wózkami nie wjeżdzać"?

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog