29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2010-09-14 09:54 Pozostałe  Autor: mieszkaniec

Ciekawe, czy ci od których zależy stan dróg i chodników w naszym mieście jeżdżą autobusami. Bo jak wytłumaczyć dziurę w chodniku po dawnym drzewku na przystanku autobusowym przy ul. Ogrodowej. Chodnik niedawno remontowano, a w dziurę wpada się wychodząc z autobusu. Do dzisiaj stoi tam woda po deszczach, więc dziura jest głęboka, aż dziwne, że nikt nie złamał do tej pory nogi

zobacz artykuł

reklama
Dyskusja (3): Niedbalstwo czy brak wyobraźni? Strony: 1Dodaj komentarz
~kierowca autobusu (2010-09-14 19:56)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ja się już teraz cieszę na myśl o tym jak mi bedzie wesoło kiedy ludzie wychodzący z autobusu będą walili głową o drzewo, które tam kiedyś stanie. Bo muszę się wam przrznać, że nikczemność tych którzy planują przystanki nie polaga na tym aby pod przystankiem pozostawić dziurę w którą się wpada i skręca kostkę aby na przystanku rosło drzewo. Kolejne duże drzewo, na które wpadac sie bedzie wysiadając z autobusu. A to, że tam drzewo jescze nie stoi to wynika tylko dlatego, że pani Krysia w urzędzie pije teraz kawkę i nie ma czasu zredagować zlecenia do właściwego wydziału, które to poźniej zlecenie musiałaby przenieśc do sześciu biur i poprosić sześciu możnych tego miasta o podpisy, z wodzem naczelnym Tadeuszem na czele. Bez tego niestety nie dzadzą pieniędzy zieleni miejskiej na posadzenie tego drzewka, które ma cieszyć moje oko jak zatrzymam autobus dokładnie drzwiami na jego wysokości, Ot, i cała tajemnica :)

~blazen (2010-09-14 13:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To po to byś się nauczył pokory raciborzaninie, jeśli przypadkiem jej jeszcze nie masz. To edukacyjna dziura w mieście. Dla takich jak ty. Byś się stresował i klnął po wyjściu z autobusu. Ta dziura ma cię nauczyć, że to miasto nie jest dla ciebie. To miasto może też jest dziurą, ale zbyt dużą by do niej wpaść. Łatwiej wpaść w tą mniejszą ale też wyjść z niej łatwiej.

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog