29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Dyskusja (8): Problem mieszkań w Raciborzu Strony: 1Dodaj komentarz
~Kniprode (2010-01-22 09:20)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie zarabiam kokosów i nie łapię się na mieszkanie komunalne a jeśli chcę dostać mieszkanie to jedynym wyjściem jest kredyt na 30 lat - dlaczego ktoś kto zarabia o 1000 zł. mniej ma dostawać mieszkanie półdarmo a ja mam go kupić za astronomiczną kwotę na własność ? Wniosek jest dość zaskakujący - jesteś biedakiem to dostajesz mieszkanie a jeśli masz trochę więcej to śpij pod mostem.

~pijej1 (2010-01-22 08:02)
Ocena: 0 + | - Cytuj

tinka napisał:

Pijej, masz jak widac jakies problemy, skoro krytykujesz faceta za głupie błędy ort. Nie kazdy jest orłem. Wazna jest istota jego problemu, to jest meritum. Ciekawe co bys piał na jego miejscu? Bo gdy problem kogoś nie dotyczy, łatwo z innego kpić prawda?

Ok przepraszam! To moje skrzywienie zawodowe... Bardzo współczuję mojemu przedmówcy i nie chciałbym się znaleźć nigdy w podobnej sytuacji... Ale z drugiej strony powinniśmy się w końcu przyzwyczaić, że bez znajomości i wielkich pieniędzy nigdy się nie uda nam czegokolwiek załatwić (nie tylko w Raciborzu ale i ogólnie w kraju). Jeszcze raz przepraszam mojego przedmówce...

~tinka (2010-01-21 18:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pijej, masz jak widac jakies problemy, skoro krytykujesz faceta za głupie błędy ort. Nie kazdy jest orłem. Wazna jest istota jego problemu, to jest meritum. Ciekawe co bys piał na jego miejscu? Bo gdy problem kogoś nie dotyczy, łatwo z innego kpić prawda?

~pijej1 (2010-01-21 14:33)
Ocena: 0 + | - Cytuj

właśnie dlatego nie otrzymałeś przydziału...

Piotrek00355 (2010-01-21 12:33)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To niejest problem jak ja pisze,a ty to pewnie jesteś jednym z tych urzędników co biorą w łape więc niekomętuj tego tematu.dotyczy pijej1zajmij się sobą!!!

~pijej1 (2010-01-21 11:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ja bym najpierw polecił korepetycje z języka polskiego albo pracę ze słownikiem ortograficznym...
rozmowy z urzędnikami to chyba za wysoki poziom dla ciebie i twojej rodziny :P

~H.K. (2010-01-21 09:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Spoglądając  na nowe budynki orzy ul. Solnej, Opawskiej, Kochanowskiego - widać że sytuacja się diametralnie poprawiła w Raciborzu. Ale koszty są bardzo wysokie. Więc kogo na to stać?

Piotrek00355 (2010-01-21 09:39)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Chciałbym poruszyc ten temat ponieważ czekalismy na mieszkanie przez 5 lat, gdy była propozycja abyśmy dostali jakie kolwiek mieszkanie  musielismy przedstawic zaswiadczenie o dochodach to okazało sie ze sie niekwalifikujemy bo przekroczylo nam 10zł dochodu. I tak tesz zostalismy usunienci z listy oczekujacych. Jestem zszokowany tą sytuacją że przez takie cos człowiek zostaje na bruku. Tym bardziej że mieszkamy u tesciów na 49m2, gdzie wraz z nami mieszka reszta rodziny 11 osób, to nie są normalne warunki zwłaszcza że mamy dwójke małych dzieci. I nikt z urzędników nie widzi w tym problemu, steralismy sie o jakąs pomoc od pana Prezydenta czy tesz od Pani Prezydent, ale bez skótku muwili nam że takie sa przepisy, ze rozumia nas jako człowieka, tylko mi sie wydaje że takie rozumienie w niczym nam niepomoze. Chciałbym od tej decyzji sie odwołac, tylko niebardzo wiem gdzie, i czy ktos sie takimi sprawami zajmuje.

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog