29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2005-11-29 00:00:00 Wiadomości

Dla wielu termin ten nadal brzmi tajemniczo, dla innych jest znany aż za dobrze - mobbing. Właśnie o tym, coraz bardziej powszechnym zjawisku, w sobotę w Raciborskim Domu Kultury, odbyła się ogólnopolska konferencja "Mobbing - klęska zarządzania czy problem społeczny?".

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (7): Konferencja o mobbingu Strony: 1Dodaj komentarz
~Arteks (2005-11-30 19:05)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Apropos Siedlaczka. Założył chyba pierwsze w naszym regionie biuro poselsko-senatorskie (z Motyczką w Rybniku). Zawsze były tylko biura poselskie albo senatorskie.

~A-F (2005-11-29 22:20)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Oczywiście poprawnie ma być:"...obdaRZyłem..." Sorki!

~A-F (2005-11-29 22:17)
Ocena: 0 + | - Cytuj

...skuteczni? w myśl sarkazmu "gołębiami wybrukowany jest Kraków lecz gówno ma z tych ptaków!";))) Mam nadzieję, że NR będą dalej umiejscawiały w optyce krytyki poczynań radnych i Vipów i to niezależnie z jakiej partii się wywodzą. Może to naszych radnych trochę ocuci.

~A-F (2005-11-29 22:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Co do osoby posła Markowiaka ja nie miałem żadnych oczekiwań ( skutecznie je rozwiał przez poprzednie 4 lata)a posła Siedlaczka obdażyłem kredytem zaufania lecz mam pewne obawy czy go spłaci ( ale jeszcze nie przesądzam). Co się stało panie Grzegorzu W. że pozwolił sobie pan na takie zdanie pod koniec artykułu( bardzo ładne)?? Czy pan się zawiódł na posłach?, a może zaszło między Wami do jakiegoś nieporozumienia? a może doszedł pan do wniosku co do naszych Vipów( posłów i radnych)że są mało...

~A-F (2005-11-29 22:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Właśnie dzisiaj kupiłem sobie najnowszy numer NR by zapoznać się z pełną treścią tego artykułu. Oczywiście budzi on wiele niepokoju i coś trzeba będzie w tej materii zrobić. Ale najbardziej zdziwiła mnie płęta tego artykułu autorstwa pana Wawocznego:"Nie przyszli też nasi posłowie-Andrzej Markowiak i Henryk Siedlaczek, którzy w kampanii obiecywali działać na rzecz ziemi raciborskiej". Podsumowanie trafne w 100% ale jestem w szoku wiedząc czyjego jest autorstwa.

~Arteks (2005-11-29 18:19)
Ocena: 0 + | - Cytuj

województwa poza Katowicami i Częstochową oraz Bielskiem tylko Rybnik został określony jako ośrodek centralny w których koncentrowana będzie administracja, szkolnictwo wyższe itd. I to mnie akurat nie dziwi bo wszystkie 4 ośrodki mają położenie centralne wokół okolicznych miast, miasteczek i gmin wiejskich. Z pewnością decydowały o tym również względy historyczne.

~Arteks (2005-11-29 18:16)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Artykuł wydaje mi się trochę histeryczny gdyż tam nie jest powiedziane, że pieniądze pójdą do jednego miasta tylko do całej aglomeracji. Władze Subregionu Zach. (którym szefuje prezydent Rybnika) wyraźnie forsują dwie inwestycje o ogromnym znaczeniu dla Raciborza: zbiornik Racibórz Dolny i droga ekspresowa Racibórz-Pszczyna. A to są chyba jedne z najbardziej kosztownych inwestycji w regionie. Poza tym autor zapomniał, że w strategii

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog