29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2009-06-04 14:52:25 Archiwum zapowiedzi

W Atmosfear zapowiada się gorący wieczór koncertowy, podczas którego zagrają zespoły z Raciborza i Gliwic. Doom-gothic i rock ściągnie tego dnia wielu fanów muzyki.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (15): At Domine i Anamnezis zagrają w Raciborzu Strony: 1Dodaj komentarz
~malwina (2009-06-27 09:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

fajnie gracie chłopaki :) życzę powodzenia !

~majak (2009-06-27 07:51)
Ocena: 0 + | - Cytuj

no. no . no.............ja też byłem na Końcu Świata. było super czadowo.

~kris (2009-06-27 04:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

hej, koncert na Końcu Świata był wściekły. Brzmienie zmiotło mnie z podłogi. Chłopaki !!!!!!!! Trzymajcie tak dalej. At Domine pokazało klase poraz kolejny. Pozdrawiam cały zespół !

~carbidos (2009-06-22 19:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Koncert At Domine już  w piątek w Racibórzu 26-06 godzina 20:30  pub Koniec Świata

~kronos (2009-06-21 21:20)
Ocena: 0 + | - Cytuj

hej At Domine ! Byłem na Piecowisku 2009 ! Zagraliście zajebiście ! Zasłużyliście przynajmniej na 3 miejsce i udział w Magii Rocka, ale słyszałem że niestety miejsca były już podzielone przed konkursem. Szkoda...............ale cóż, to taka nasza polska rzeczywistość. Ale chłopaki..................przyjdę na Koniec Świata Was jeszcze raz posłuchać. Pozdrawiam !!!!

~Amik/At Domine (2009-06-15 19:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Kochani,w imieniu całego zespołu At Domine dziękuję Wam za wszystkie słowa poparcia i uznania. Dnia 19-06 zapraszamy wszystkich na koncert At Domine w Gaszowicach(PIECOWISKO2009). Zagramy tuż przed samą gwiazdą wieczoru /HUNTER/
POZDRAWIAM

~I/NNS (2009-06-14 20:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

AT DOMINE [b]<span style="color: #ff0000;">AT DOMINE
AT DOMINE
AT DOMINE
AT DOMINE
AT DOMINE
AT DOMINE
AT DOMINE
AT DOMINE
AT DOMINE
AT DOMINE

</span>[/b]

~Lipak (2009-06-14 20:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Kochani rodzi sie kolejna gwiazda,lecz nie taka raciborska gwiazda która umiera z dumy we własnej piwnicy jak to zwykle w Raciborzu bywa...Jestem za At Domine i zachęcam Was do wsparcia,żeby w końcu nasze miasto reprezentował zawodowy zespół.Pomóżmy NASZYM kolegom....Wspieram Was na każdym kroku, poparcie  moje i kolegów w Gaszowicach macie 100%:)...AT DOMINE,AT DOMINE AT DOMINE AT DOMINE AT DOMINE AT DOMINE AT DOMINE AT DOMINE AT DOMINE AT DOMINE AT DOMINE AT DOMINE AT DOMINE AT DOMINE AT DOMINE AT DOMINE AT DOMINE AT DOMINE AT DOMINE AT DOMINE AT DOMINE AT DOMINE AT DOMINE AT DOMINE AT DOMINE AT DOMINE AT DOMINE AT DOMINE AT DOMINE AT DOMINE AT DOMINE AT DOMINE AT DOMINE AT DOMINE AT DOMINE AT DOMINE AT DOMINE AT DOMINE AT DOMINE AT DOMINE AT DOMINE AT DOMINE AT DOMINE AT DOMINE AT DOMINE AT DOMINE  AT DOMINE AT DOMINE AT DOMINE AT DOMINE AT DOMINE AT DOMINE AT DOMINE AT DOMINE AT DOMINE  AT DOMINE AT DOMINE AT DOMINE AT DOMINE AT DOMINE AT DOMINE AT DOMINE AT DOMINE AT DOMINE AT DOMINE AT DOMINE  AT DOMINE AT DOMINE AT DOMINE ...

~juliankillme. (2009-06-14 19:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Mówisz i masz :)  At Domine zagra w tym miesiącu jeszcze jeden koncert w
RAciborzu. Szczegóły już jutro.

~Greg (2009-06-14 19:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

O, sorry, że tak późno piszę recenzję z koncertu At Domine, ale nie było mnie kilka dni w kraju. Chciałem powiedzieć, że koncert At Domine był świetny. Tak technicznego grania już dawno nie słyszałem na żywo.  Szkoda, że znowu muszę wyjechać, bo chętnie pojechałbym do Gaszowic na Wasz koncert panowie ! At Domine are the best !!!!

~kronos (2009-06-14 11:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ekipa Toma z At Domine jest de best ! Pozdrawiam i życzę powodzenia w Gaszowicach. Całkiem możliwe ,że tam będę. Muzę gracie naprawdę niezłą !

~maciek (2009-06-13 05:19)
Ocena: 0 + | - Cytuj

hej, kiedy znowu zagracie w Raciborzu ??? Chętnie przyjdę jeszcze raz na Wasz gig !!!  I zabiore ekipę z osiedla. Dajcie cynk. Muza zarąbista !!!

~ergo (2009-06-12 06:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Atmo to jeden z tych klubów, w których doprawdy sciagają fajne kapele, oby inne kluby brały przykład z pomysłowości i wielosci imprez takich jak Atmo czy Koniec Swiata. Koncerty obydwa były super.

~ania (2009-06-12 06:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

witam, ja też byłam na koncercie At Domine. Było wściekle ! Czyli czadowo ! Skrzypek dawał niezłego czadu. Szczerze polecam muzę At Domine ! Naprawdę kawał dobrego rocka progresywnego !!! Już jestem ich fanką ! Życzę sukcesów !!! Ania

~Przypadkowy (2009-06-06 08:57)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tego wieczoru szczerze mówiąc nie planoweł żadnego wypadu na koncert,razem z kolegą wyszliśmy na przysłowiowe piwko jednak ciekawość przed samym lokalem zgromadzonej rzeszy osób nie dała na spokoju.Zapowiadał się całkiem niezły koncert niestety z pierwszego zespołu nie usłyszeliśmi zbyt duzo ale to co pokazali chłopaki z drugiego zespołu przerosło nasze oczekiwania...Najwyższej jakości muzyka ptrzekazana w profesjonalnej formie...Nie spotkałem w ostatnich latach tak ambitnej i tak wspaniale przygotowanej muzyki.Cieszę się żîe Raciborska scena muzyczna w końcu odżyła, a chłopakom życzę powodzenia w dalszej karierze muzycznej.
Pozdrawiam
Robert

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog