29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2009-04-05 00:00:00 Gimnazja

Wojtek Kaczmarczyk z Gimnazjum Nr 5 w Raciborzu został laureatem centralnej XXXV Olimpiady Geograficznej.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (7): Wojtek Kaczmarczyk laureatem centralnej XXXV Olimpiady Geograficznej Strony: 1Dodaj komentarz
~R.S. (2009-05-10 19:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zapomnieliśmy dodać - najlepszych drużyn w swojej grupie wiekowej.

~R.S. (2009-05-10 19:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wojtek jest laureatem XXXV Olimpiady Geograficznej!. Odsyłam na stronę www.ogin.edu.pl. Jednocześnie bedzie brać udział w miedzynarodowych zawodach Natinal Geographic Championship w Meksyku, w których weźmie udział kilkadziesiąt najlepszych drużyn z calego świata. Nie ma tu żadnego wprowadzania nikogo w bład, gdyż skrótem ten ktoś też nazwał to Olimpiadą. Bardzo czesto Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe z różnych przedmiotów w gimnazjum nazywa sie małymi "Olimpiadami". Ktoś jest bardzo nieżyczliwy , albo niezwykle dokladny, więc prostuję powyższą informację.

~Frodo (2009-05-10 16:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

...a mnie osobiście cieszą wszystkie sukcesy Raciborzan. Tym bardziej, że tylko jeden z mieszkańców Naszego Miasta ( spośród 3 narodowości polskiej - jak dobrze zrozumiałem treść wcześniejszych artykułów) będzie reprezentować Polskę w Meksyku( gdzie zmierzą się inni wielcy przedstawiciele pozostałych narodów - i to nie wszystkich) - czyż już ten fakt nie zasługuje na miano MIĘDZYNARODOWY?
Nie rozumiem więc niepokoju przedmówcy
Wojtekowi należy się, co najmniej uścisk dłoni Prezydenta a nie doszukiwanie się przysłowiowej dziury w całym( tego typu dzialanie kojarzy mi się negatywnie i już kiedys miało miejsce)
Życzę Wojtkowi dalszych sukcesów i trzymam kciuki

~abc (2009-05-10 16:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A tyle było krzyku ...

~Olimpiada Geograficzna (2009-05-10 10:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Szanowna Redakcjo, nie wiem czym się Państwo kierowali wprowadzając w błąd opinię  publiczną Waszego Miasta.
Z przykrością stwierdzam, że jest nieprawdą jakoby uczeń Gimnazjum nr 5 w Raciborzu reprezentował Polskę na Mięzdynarodowej Olimpiadzie Geograficznej w Meksyku. 
Jak niewątpliwie autorowi tekstu wiadomo, olimpiada międzynarodowa z geografii odbywa sie co dwa lata i to w latach parzystych. Następna będzie miała miejsce w Japonii w 2010 roku. Laureaci Olimpiady, którzy nie ukończyli jeszcze 15 lat biorą w tym roku udzial w Olimpiadzie organizowanej przez National Geographic, która rzeczywiście będzie w Meksyku. Jednak z Olimpiadą Międzynarodową nie ma ona nic współnego.  Wierzymy w sprostowanie błędu.

~DW (2009-04-06 13:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Gratuluję! Poza zachwytem nad ilością wiedzy, zachwyca mnie opracowanie dobrego patentu na zwiedzenie Meksyku! Zazdroszczę ;)

~Raciborek (2009-04-05 20:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj

chylę czoła przed Wojtkiem i Nauczycielem - Panią R. Szramek z G5, lepszej promocji Racibórz nie mógł sobie wymarzyć
Wojtek....brak słów aby wyrazić słowa uznania

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog