29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2005-11-21 00:00:00 Wiadomości

Nazywa się to Medium i zlokalizowane jest w Rybniku. Nazwa nic nie mówi? To rockoteka. Nie "zwykła" rockoteka... ale kultowa, jedyna, działająca od dekady, rozsławiona teledyskiem Sweet Noise, goszcząca niezmiennie od wielu lat ogromne grono wielbicieli muzyki rockowej. Medium jest, było i będzie - dopóki taka muzyka nie zniknie z powierzchni ziemi.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (4): Rock i nie tylko Strony: 1Dodaj komentarz
~Super (2005-11-23 09:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dopiero teraz zauważyłem, bo nie wchodziłem ostatnio na portal, że uruchomili forum. Trzeba się zarejestrować. Dobra robota.

~do Moi (2005-11-22 21:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Te pieniądze nie mogły być wykożystane na blok operacyjny,ponieważ zostały przeznaczone z Urzędu Wojewódzkiego właśnie na oddział zakaźny.Nie można brać pieniądze na oddział zakaźny,a wydawać na blok operacyjny,bo dopiero była by afera za przekręty finansowe.Myślę że nad sfinalizowaniem sprawy bloku operacyjnego,prowadzone są odpowiednie kroki,by doszło do zakończenia prac wykończeniowych i wyposażenia w sprzęt medyczny nowej generacji.Nie wierzę żeby ktoś celowo opuźniał budowę bl.operacyjnego.

~Moi (2005-11-22 20:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jaka ranga. przeciez pieniądze które poszły na zakażny mogły byc wykorzystane pzry budowie bloku operacyjnego. Ludzie otwórzcie oczy. Oddziały zabiegowe operują na salkach przystosowanych tymczasowo do operacji . Maja do przyszłego roku zezwolenie sanepidu na operacje. dalej zgody nie bedzie . I co wtedy bedzie Szpital Rejonowy Racibórz przy oddziale zakażnym?? Ludzie to sie w pale nie kieści żeby budować (12 ml zł)oddział zakaźny nie mając bloku operacyjnego!!!!!!!!!!!!

~Mirek G. (2005-11-22 10:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Bardzo dobrze że taki oddział powstał w nowym szpitalu,teraz to będzie znany na połowę woj.Śląskiego i Opolskiego, co podnieśie rangę i renomę naszej lecznicy.Oddział zakaźny jest oddziałem zamknięrym,więc personel dla zabicia czasu pacjętów,organizuje różnego rodzaju rozrywki np.gra w chowanego.Na zdięciach widać jak się dobrze pochowali,pacjęci się chowają,a personel szuka.A nad wszystkim czuwa WIELKI BRAT,wszędzie są kamery,nic i nikt mu nie umknie,a dla odwiedzanych jest pokój zwierzeń :)))

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog