29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Dyskusja (5): Pytania do Starosty Adama Hajduka Strony: 1 
rom10 (2008-11-30 11:57)
Ocena: 0 + | -

Panie starosto Hajduk zgodził się pan udzielać odpowiedzi  to proszę jej udzielać a nie robi ludzi w konia.Zadałem panu pytania 10.11.08r. a dziś jest 30.11.08 r. Mam nadzieję ,że się pan zreflektuje i odpowie bo przecież te pytania nie są zbyt trudne.Z poważaniem rom10

rom10 (2008-11-15 19:09)

Panie Starosto zadałem Panu pytania w dniu 10.11.08 r.,kiedy Pan Starosta na nie odpowie?

rom10 (2008-11-10 21:47)

Panie Starosto, wiele lat Pana działalności na scenie lokalnej polityki wyrobiły u Pana pewne nawyki jak :mechaniczne,odruchowe,sympatyczne jak i towarzyskie.Z tymi nawykami (dla Pana Starosty może poglądami albo rozeznaniami) mam kilka pytań:
1.Mieszkaniec Raciborza w lipcu br.otrzymał medal "Za zasługi dla Policji",wie pan Starosta o tym?Jeśli Pan wie czy jest Pan Starosta z tego dumny?.
2.Panie Starosto,syn mieszkańca Raciborza wyróżnionego medalem "Za zasługi dla Policji" zamordował człowieka w roku 2004 a w 2008 jego ojciec otrzymał ten medal,czy uważa Pan to za słuszne i że mu sie należało?.
3. Czy uważa Pan,panie Starosto,że niektóre zasady współżycia społecznego nie dotyczą pewnych ludzi (polityków) i nieważne są czyny ale liczy się nazwisko?
4.Które z w/w nawyków ceni Pan najbardziej ?.
Z powazaniem Rom10

kastamp (2008-11-09 21:58)

Witam Pana Starostę, oto następujące pytania:
1. Czy w najbliższych 5 latach planuje się w pow. racib. budowę obwodnic dla miejscowości na trasie Racibórz-Gliwice? (O tym, że w Rudach się je buduje wiemy). Czy planuje się budowę wiaduktów nad liniami kolejowymi na tej trasie?
Jak zaawansowane są rozmowy na powyższy temat (domyślam się, że nie są, więc zapytuję: czy planowane jest odbycie takich rozmów i kiedy?
2. Szumna droga Racibórz - Pszczyna - czy o tym już całkowicie możemy zapomnieć? Czy powiat jest nią w jakiś sposób zainteresowany.
3. Droga Racibórz - Opole w granicach powiatu - czy nie lepiej gruntownie przebudować tę drogę (zbyt dużo zakrętów) tworząc też obwodnice dla miejscowości na tej trasie? Przecież kolejna zmiana nawierzchni to tylko kosmetyka a nie rozwój infrastruktury drogowej. Oczywiście, wiem, że to droga krajowa, ale wiele przecież zależy od powiatu. Czy powiat coś w tym kierunku robił? To chyba jedna z najgorszych dróg krajowych w Polsce.
4. Droga Racibórz- Chałupki - podobnie - czy powiat przekonuje zarządcę tej drogi, że budowa obwodnic miejscowości na tej trasie przyczyni się do rozwoju tej części powiatu poprzez rozwój zaplecza na rynek ostrawski?

Redakcja (2008-11-07 09:27)

Zapraszamy zarejestrowanych użytkowników do zadawania pytań.

Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog