29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2008-10-28 08:31:09 Komunikaty

Sprostowanie:  28 października Panorama poinformała nas, że jednak nie będzie w tym dniu emisji reportażu o spotkaniu Anny Walentynowicz z raciborską młodzieżą.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (24): Panorama o spotkaniu Walentynowicz z młodzieżą, którego nie było... Strony: 1Dodaj komentarz
dratewka (2008-11-10 21:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj

jeszcze raz do zapas historykiem tos ty jest ze hej pozdro i poczytaj troche bo tv ci sieczke zrobila

dratewka (2008-11-10 21:10)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Do zapas, ona i reszty burakow, a jak starosta i reszta wspanialych politykow raciborskiej koalicji w czasie trwania zajec szkolnych robilo spotkania polityczne oczywiscie przedwyborcze to bylo ok ???????? walnac sie w te puste czereby

~:) (2008-11-08 01:52)
Ocena: 0 + | - Cytuj

bezpośredni link
http://www.youtube.com/watch?v=Jy5oCOOZM0A

~Me&Myself (2008-10-30 20:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Przytoczyłem słowa z relacji, do której link znajduje się kilka postów poniżej. BTW Uważam że była to naprawdę dobra decyzja, do tego bardzo odważna, bo wiadomo było że wywoła kotrowersje. Godziny lekcyjne nie są czasem, który powinien być przeznaczony na spotkanie z osobą, której wypowiedzi nie mają jakiejkolwek wartości merytorycznej.

~uczestnik (2008-10-30 14:38)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Do My&... Myślę, że raczej przytoczyłeś słowa jakiegoś bałwana, który do tej pory mi nie odpisał o co mu chodziło z tą "z moherową subiektywnością", bo z samej relacji te słowa zniknęły?

~KONONOWICZ (2008-10-30 10:07)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Do JA ,ZAPAS ,i innych nierreformowalnych historyków NIECH NIC NIE BEDZIE...

~Me&Myself (2008-10-29 23:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

"Jak przystało na Annę Walentynowicz, udzielane odpowiedzi były
bezpośrednie i bezkompromisowe. Padły z jej ust ostre słowa krytyki pod
adresem Lecha Wałęsy, Mariana Krzaklewskiego czy Donalda Tuska.
Pierwszy z nich został określony jako agent i aparatczyk, kolejny jako
złodziej mienia Stoczni Gdańskiej, ostatni natomiast jako wywodzący się
z Wehrmachtu. Rozczarował natomiast brak wyraźnego sprecyzowania, co to
są idee solidarnościowe i dlaczego ważna jest ich restytucja" Idealne wypowiedzi jak na lekcję historii i przygotowanie do matury ;]

~ja (2008-10-29 18:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj
~do ja (2008-10-29 17:55)
Ocena: 0 + | - Cytuj

chyba nie czytata "ja" jeśli chodzi o relację z przebiegu spotkania organizowanego przez klimę, tego popołudniowego, przedmówca ma rację, gdzie ta relacja jest?
czyżby sie okazało, ze na tym spotkaniu zionęła suwnicowa ogniem piekielnym topąc w otchłaniach bolka, gebelsa, i innych wykazywanych w aktach IPN, też chciałbym wiedzieć, jak redakcja oceniała by tą wypowiedź w kontekscie  nieodbytej lekcji "historii" w MDK, też chciałbym wiedziieć co powiedziała tam suwnicowa, a tak pozatem czy tym tematem redakcja chce dojechać do życzeń noworoczych, bo chyba innych nie może sobie poszukać?? jesteście już z tym poprostu nudni.
więc gdzie jest ten tekst wystąpienia na  uniwesytecie III wieku, a tak a,propos ,głównym nakręcajacym w tym wszystkim była frenclowa

~Johnny (2008-10-29 15:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tak naprawdę była to bardzo dobra decyzja. Gdyby uczniowie byli tak zainteresowani tym spotkanie mogli udać się na popołudniowe. Dziwnym trafem ciężko było uświadczyć tam młode osobym. Tymczasm zarwywanie lekcji jak najbardziej... Gdyby to była jeszcze wartościowa osoba to co innego, ale jaki sens ma przekazywanie młodym ludziom chorej i uronionej wersji naszej najnowszej historii? Także, brawo starosta!

~łysek (2008-10-29 15:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Walentynowicz NIE w MDK.A Buzek TAK w RCK .Ukrtyty pod jutrzejszą imprę Pani Pasterny iPWSZtu. :)))))

~ja (2008-10-29 12:53)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zobacz linki w artyluke http://www.raciborz.com.pl/art10578.htm. Tam są relacje.

~czytający (2008-10-29 11:53)
Ocena: 0 + | - Cytuj

gdzieś widziałem na forum zapytania do redacji, więc je ja też ponownie je zadaję ,bo redakcja nabrała wodę w g.... i jakoś nie chce odpowiedzieć - proszę o zdanie relacji pobytu tej Pani W. w III wieku i jej wykładu .czy redakcja boi się podać te fakty?, czy one nie pasują do frofilu tego portalu?

~ona (2008-10-29 10:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

zgadzam się z Zapasem. Brawo Starosta !!

~zapas (2008-10-29 07:02)
Ocena: 0 + | - Cytuj

starosta ma racje tak mowi fama ,   godziny szkolne trzeba  sie uczyc w szkole ,    dzieciom  i nauczycielom pasuje zarywanie lekcji  a szkoda ,  smieszne to zeby suwnicowa w raciborzu  uczyla mlodziez  historii z kartki i robila wode z mozgu , co innego wildstein  , on z podziemia nie wylazi ,  tylko walczy  , ale z kim ?   juz tutaj bylo pisane : niech ida wykladac do ZEWu  i  RAFAKO , niech nie zawracaja mlodziezy w glowach !!!

~masakra (2008-10-29 03:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Masakra, ale wstyd....

~Strażniczka (2008-10-29 02:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

"Z władzą jest coraz gorzej, na czele z Raciborzem"... niezłe teksty sypia chłopcy w tym programie...

~prowincjusz (2008-10-29 00:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wstyd ? Toż nasza władza jest w ... MEDIACH ! ... Szkoda gadać ... ale samiśmy Ich wybrali.

~uff. (2008-10-28 20:19)
Ocena: 0 + | - Cytuj

i tylko nie wiem  dlaczego mi wstyd !!

~oglądałam (2008-10-28 15:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

I bardzo dobrze, że wykpiono naszego starostę, bo na nic innego ten człowiek nie zasługuje.

~in jo (2008-10-28 12:51)
Ocena: 0 + | - Cytuj

http://www.itvp.pl/rozrywka/video.html?video=46590 - po 15 min., wspomniana piosenka.

~Baczny Obserwator (2008-10-28 11:38)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Chmmm... o czym mówi się ostatnimi czasy w mieście Raciborzu? O spotkaniu z Walentynowicz, którego nie było; o "końcu świata", którego wkrótce nie będzie; o masie krytycznej, której dzięki prezydentowi miało ni ebyć, o basenach (Bema, Acapulco) których nie ma i nie będzie, o budowie aquaparku - beseniku i remoncie RCK, który się nie rozpoczął....  Mówi się o wszystkim co sie NIE UDAJE, CO SIĘ LIKWIDUJE, CZEGO SIĘ ZAKAZUJE. Ani jednego sukcesu, ani jednej udanej inwestycji, ani jednego projektu, ani jednej rzeczy wyjątkowej i cennej, pozytywnego spojrzenia na ludzi...

~A-F (2008-10-28 09:53)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ale plama to był program Rewińskiego i Piaseckiego emitowany kilka lat temu w TVN. Obecny ich program nazywa się "Szkoda gadać" - idealnie nadaje się jako komentarz do rządów i działań starosty Hajduka. Już cała Polska wie jakiego ... mamy starostę.

~tv (2008-10-28 09:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A w ostatnim odcinku kabaretowego programu (chyba pt. Ale plama!) Rewiński i Pisecki śpiewali tekst o Hajduku i Walentynowicz. Gratulacje dla pana starosty

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog