29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2005-10-31 00:00:00 Z gmin

Program współpracy Miasta Racibórz z organizacjami pozarządowymi prowadzącymi działalność pożytku publicznego, Rada Miejska przyjęła podczas ostatniej, październikowej sesji. Będzie on realizowany w 2006 roku.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (7): Program Współpracy Miasta Racibórz z Organizacjami Pozarządowymi Strony: 1Dodaj komentarz
~cada (2005-11-02 07:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

GRATULACJE za bardzo fajny festiwal !!! Myśle ze takie imprezy potwierdzają że warto i mażna coś jeszcze zrobić w naszym mieście. Dla organizatorów Grupy Rosynant szacuneczek i podziekowania - tak trzymac.

~A-F (2005-11-01 20:31)
Ocena: 0 + | - Cytuj

I znów serwer przypisał komuś mój numer IP.

~dawid wacławczyk (2005-11-01 18:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Kochani - proszę sie tu nie klucić. Kto chciał ten wiedział, promocja była w pełni wystarczająca - słupy, sklepy, autobusy, przystanki, prasa, radio, telewizja... A części ludzi nie przekona nawet latający balon. Skoro trafili ludzie ze szczecina, mogli trafić i z Raciborza ;) Do zobaczenia za rok ;)

~kolumb (2005-11-01 16:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ooo, no popatrz dw, a ja myślałem, że to była druga edycja. Rany... hehehe Jestem pod wrażeniem Twej spostrzegawczości i wiedzy, pogratulować dw, pogratulować!

~dw (2005-11-01 14:32)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czekamy na II edycję... oczywiście z niecierpliwością. Impreza świetna - szkoda, że nie każdy o niej wiedział!!!

~<><> (2005-10-31 18:57)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Świetna impreza. Tak, cały świat w Raciborzu przez kilka dni. Tylko więćej takich akcji. Gratuluje Rosynantom!

~A-F (2005-10-31 15:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Trochę z innej beczki;) Czy właściciel owej "beczki" opowiedział dlaczego od kilkunastu lat jeździ tą beczką na lubelskich blachach(LLW...)?. A może na lubelszczyźnie są najtańsze w kraju taryfy na ubezpieczenia komunikacyjne;)))))

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog