29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2008-08-28 11:01:43 Racibórz

- Trzeba się przyjrzeć robieniu koron dożynkowych. Kobiety, które je robią to juz relikty - postulował na wczorajszej sesji Franciszek Mandrysz.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (9): Radny Franciszek Mandrysz martwi się o korony dożynkowe Strony: 1Dodaj komentarz
~BRUM (2008-08-29 09:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No i widzisz drogi Franciszku, lepiej się nie odzywać, a nadchodzące 2 lata w werbalnym celibacie przetrwać. Rzuciłeś się w dobrej wierze z szabelką na relikty i  po co? Lud jest mądrzejszy od Ciebie, całej Rady Miasta i prezydentów do kupy wziętych.  Póki co - drogi Franciszku prowadzisz w rankingu... Choć moją ulubioną bzdurą w Twoim wykonaniu jest  skatepark - to było mistrzostwo świata drogi Franciszku, a przed mistrzem się czoło pochyla. Respekt.

~.... (2008-08-29 08:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

'Według radnego może się niedługo okazać, że nie ma kto robić koron dożykowych'  prosze sie nie martwic
a może w Studziennej robią korony same starsze panie? Bardzo mi przykro ale ja mam 14 lat i akurat wczoraj skończylismy robic korone dożynkową tylko trzeba ja przystroic. Było dużo chętnych i głównie korone robiła klasa 2 gimnazjum a starsze panie nas pilnowały pomagały!

~rm (2008-08-28 21:16)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Skoro przewodniczącego Komisji Budżetowej Rady Miasta trapią takie problemy to tym bardziej powinniśmy się wszyscy ze szczęscia kopać piętami w d..pę że to miasto jeszcze jakoś się trzyma. "Kobiety, które je robią to juz relikty" za to stwierdzenie radnemu należą się złote usta - wyborne

~xyz (2008-08-28 20:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

pamietam jak u mnie na wsi starsze babcie robily korony. uwielbialam tam siedziec z nimi, w remizie i sluchac ich opowiesci. to byly fajne czasy...

~xxxx (2008-08-28 20:31)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Niechh sie Niktt o Studziennąą Nie MArtwii. KOronaa JesT gotowa Już! i wcale tegO nie plecąą SAME starszee paniee bo towarzysząą im "studzieńskie"j dziewczynyy z 2 klasyy gimnazjum, i dobrzee soBiee radzą.

~yui (2008-08-28 20:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Drogi panie Franciszku! Jesli chodzi o miasto to moze podziekowania za żniwa zniknęły, ale nie tam gdzie jest pielęgnowana tradycja przez mieszkańców. i to nie oznacza, tylko tych starych ludzi. Tradycję budują pokolenia, więc i przy koronie żniwnej pracuje również kilka pokoleń (przynajmniej 3 pokolenia). Więc prosze na przyszłość Panie radny trochę dowiedzieć  się o tradycjach poszczególnych miejscowości a potem się w taki sposób wyrażać.

~A-F (2008-08-28 11:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ot wszystko co mają do zaproponowania radni Wojnara z Wojnarem na czele. Wszyscy to wsioki i po wsiowemu myślą. Z miasta wyprowadza się producent okien, bo miasto nie chciało przyznać teren pod inwestycje, cukrownia za moment zamilknie, a tutaj prezydent twierdzi, że bezrobocie jest na "higienicznym poziomie" (czytaj: skoro jest dobrze to po co ma być lepiej) a Mandrysz ma ogromne zmartwienie odnośnie korony dożynkowej. Aż chce się powiedzieć nieparlamentarnie k.... m..!

~BRUM (2008-08-28 09:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Drogi Franciszku, martwimy się z Tobą w bólu. ;)

~Ray (2008-08-28 09:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

W Studziennej koronę już plotą. i w ogóle niech się ten gościu o korony nie martwi.
W studziennej starsze panie tylko nadzorują plecenie korony, plecie ją natomiast młodzierz.

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog