29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2007-08-27 00:00:00 Archiwum zapowiedzi

Rusza kolejna edycja DNI FILMU POLSKIEGO, która w tym roku odbędzie się pod hasłem NAJNOWSZE POLSKIE PRODUKCJE.

zobacz artykuł

reklama
Dyskusja (9): Dni Filmu Polskiego Strony: 1Dodaj komentarz
~Markus (2008-08-28 11:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

W tym roku ta impreza się odbędzie?

~Markus c.d (2007-09-28 16:36)

Każdy może wyrazić swoją opinię na temat filmu...a nie oceniac kto ma do tej oceny prawo,bo takie ma każdy.Jeśli chodzi o wczorajszy dzień to oba filmy mnie nie porwały,ale jestem zyczliwiej nastawiony do "Co słonko widziało".Gdy ktoś chce się policytować na temat liczny widzianych polskich filmów mogę zostawić GG hehehehe :))

~Markus (2007-09-28 16:32)

Bogna,jako odbiorca mam prawo do wydania swojej opinii na temat dzieła twórcy.Czy tylko twórcy mogą oceniać tworców?Mój osąd jest jak najbardziej subiektywny i do tego mam prawo.W przeciwnym wypadku sztuka byłaby jedynie zaspokojeniem potrzeb tworców,a przecież tak nie jest...  scontri-ja nie zamierzam się licytować,ale denerwują mnie takie komentarze jak "ktosia".A uważam że pojęcie mam,gdyż interesuję się filmem polskim od ładnych kilkunastu lat.I widziałem już nieco tych tytułów...:)

~scontri op. 17 (2007-09-28 10:20)

Jasminum widziałem i niczym mnie nie zachwyciło.  Licytowanie się kto więcej obejrzał filmów polskich jest bezsensowne - jak można to zweryfikować i to jeszcze na forum internetowym?  Do Bogny - nie trzeba być twórcą żeby móc krytykować czyjś twór artystyczny! A to, że autorzy odnieśli olbrzymi sukces nie znaczy, że nie mogę mieć własnego zdania na temat filmu - wręcz przeciwnie.

~zniesmaczony (2007-09-28 08:33)

amatorką, to jesteś Ty Bogno! Może pochwal się ile widziałaś polskich filmów? Podejrzewam, że niewiele...

~Bogna (2007-09-27 23:14)

Skoro widziałeś tyle filmów, to powinieneś wiedzieć, że określenia typu "przenudny" i "bez wyrazu" kierowane przez jakiegoś amatora z Raciborza, który nic nie dokonał w kierunku twórców, którzy odnieśli olbrzymi sukces - brzmi śmiesznie...

~Markus (2007-09-27 20:21)

Nie jestem w tym osądzie odosobniony,poczytaj sobie komentarze internautów i nie tylko...Co w tym filmie jest takiego magicznego.Widziałem w życiu wiecej polskich filmów niż Ty,więc nie racz polemizować proszę;)

~ktoś (2007-09-27 18:31)

weź chyba nawet nie masz pojęcia co to polska kinematografia, skoro mówisz(piszesz), ze "Jasminum przenudny"!

~Markus (2007-09-14 07:54)

Tydzień temu był lepszy zestaw."Jasminum" przenudne,bez wyrazu,scenariusza i pomysłów."Kochankowie z Marony"-średni,ale pieniądze na ten film mogły zostac spożytkowane przez młodych tworców.Taki film jak "Oda do radości" wiecej wnosi do kinematografii polskiej.Szkoda że nie ma w tym zestawie filmu RobertaGlińskiego "Wróżby kumaka".Ale może pojawi się na kolejnym przeglądzie kina niemieckiego??To moja propozycja,wszak to koprodukcja polsko-niemiecka.

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog