29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2006-12-17 00:00:00 Wystawy

"Gwiazdka Serc" to również kiermasz ozdób świątecznych. W tym roku największe atrakcje oferowało stoisko Domu Pomocy Społecznej św. Notburgi. Można tu było nabyć niebanalne ozdoby wykonane przez mieszkańców domu pomocy.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (10): Kiermasz ozdób świątecznych Strony: 1Dodaj komentarz
~Patryk gucik (2008-07-17 06:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Niewidziałem filmiku ale znam  film o poeodzi  tesz nieszło obejrzeć jest czetwony x

~Antykorzon (2007-07-22 15:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A ta "artystka" już bardziej tej paszczy rozewrzeć nie potrafiła??? Śpiewając, wygląda, jakby chciał połknąć co najmniej jakiegoś wielkiego owada...

~Wojtek D. (2006-12-19 21:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No i mamy consensus. Dyrekcja RCK powinna stanąc na głowie, by w nowym budżecie (jeszcze nie uchwalonym!!!) znalazł się zakup sprzętu. Uniknie się rozczarowań, kwasów, pretensji itp. A jeśli Rada Miasta z prezydentem tego nie kupią, to znaczy że najzwyczajniej w świecie nie szanuja ani bywalców RCK, ani nie są oszczędni bo marnotrawia pieniądze, za które sprzęt trzeba wynajmować nawet na własne imprezy UM i RCK. Tak samo narażając na wydatki najemców sal, kórzy pieniądze mogliby zostawić w Racku

~ppp (2006-12-19 20:07)
Ocena: 0 + | - Cytuj

cd . mieszkancom miasta przez wiele lat. Wbrew pozorom bardzo często ważne są szczegóły a w tym konkretnym przypadku, mimo  że cel koncertu został osiągnięty, to wysiłek wykonawców został po części zniweczony poprzez użycie sprzętu, ktorego wstydziłby się niejeden zespół przygrywający na weselach czy wiejskich festynach i potancówkach. jestem przekonany, że sprzęt przynajmniej przyzwoity już wkrótce znajdzie się w RCK.

~ppp (2006-12-19 20:02)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pan Grzelka ma rację, że siedziałem na balkonie i pewno tez ma rację, że ze sprzętu ktory miał do dyspozycji więcej wyciągnąć sie nie da. W niczym jednak nie usprawiedliwia to faktu, że koncert , ktory ogląda 700 osob jest w sumie zepsuty z powodu fatalnego nagłośnienia. Trzeba to jasno powiedziec, że takiej sytuacji tolerować nie można. Nowy sprzęt nagłaśniający powinien zostać zakupiony jak najszybciej. W skali miasta to żaden wydatek, a efekt jest natychmiastowy a inwestycja będzie służyć cdn

~Wojtek D. (2006-12-19 15:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wszystkim się fajnie gada, jak działają wskazując palcem. Wynajęcie sprzętu to min 1000 zł - wydatek wydaje się zbędny przy takim rodzaju imprezy. Profesjonalne nagłosnienie wynajmuje się na imprezy w sali RCK kilkanaście razy do roku. Pytanie jest takie, czy wartość wynajmów jakie ponosi sam RCK, UM i najemcy sali - już dawno nie przekroczył wartości nowego sprzętu, jaki należałoby sprezentować RCKowi i Arkadiuszowi Grzelce. Czy dobrze rozumuje Panie Arku?

~Do Józefa (2006-12-19 14:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Rozumiem, ze będziesz sponsorem nastepnej imprezy w RCK i zapłacisz za wynajęcie tego świetnego sprzętu nagłaśniajacego. I już!

~Józef (2006-12-19 08:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Na tego typu imprezę nie trzeba kupować nowego sprzętu audio i szukać akustyka, można wynająć profesjonalistów ze sprzętem i problem z głowy."Złej baletnicy przeszkadza nawet rąbek spódnicy". Brak słów.

~Arkadiusz Grzelka (2006-12-19 07:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

do ppp niestety realizacja dźwięku z bocznego przejścia, brak odpowiedniego sprzętu, brak kolumn na balkonach (chyba tam siedziałeś)to że tak dużą imprezę realizowałem sam i wiele innych czynników stanowi o takim nagłośnieniu, szczegóły mogę wyjaśnić indywidualnie,ani organizatorów, ani władze miasta nie interesuje że muszę na takim sprzęcie pracować aludzie chcą ode mnie cudów - akustyk RCK

~ppp (2006-12-18 18:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Było pięknie, nic dodać nic ująć !!! Ale łyżka dzigciu do tej beczki miodu - nagłośnienie było FATALNE !!! Nie wiem , ale tam chyba ktoś ukradł kolumny albo coś. Fakt ten naprawdę przeszkadzał w odbiorze świetnego widowiska stworzonego zarówno przez ammatorów jak i profesjonalistów. A Dziwoki to rewelacja !!!

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog