29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2006-06-27 00:00:00 Wiadomości

Dwa tygodnie temu odebrano warty ponad 1 mln zł. pierwszy etap modernizacji targowiska przy Pl.Dominikańskim. Kilka dni temu zabrano się za drugą część. Handlowcy obserwują prace z trwogą bowiem efekt końcowy tej pierwszej wcale im się nie podoba.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (55): uszył drugi etap modernizacji miejskiego targowiska; pierwszy "to bubel" Strony: 1 2 3Dodaj komentarz
~do zaby (2008-07-03 07:39)
Ocena: 0 + | - Cytuj

wez zobacz date artykulu i sprawdz na stronie UM kto jest radnym miejskim. a potem sie wypowiadaj..

~zaba (2008-07-03 07:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

"kierowcy riksz korzystają z ważnych dróg" - myślałem, że z krzesła spadnę, genialne zdanie. A z jakich mają korzystać?? Co ten Labus opowiada, przecież na tę ilość dróg w Raciborzu i to natężenie ruchu każda droga jest ważna. To miasto przecież stoi a nie jedzie, kiedy zrobiono cokolwiek w kierunku wybudowania chociażby 5 km NOWYCH DRÓG! Panie Labus niech pan może wyjdzie zza biurka i zobaczy przynajmniej przez okno co się z tym miastem dzieje. Jak pan nic nie widzi to... no cóż ślepy pan czyco

~Normalne!! (2008-07-03 06:28)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kase!! Czy właściciel rykszy komuś podpadł :D pewnie ktoś zauważył w tym interes : (hahaha) Biurokracja górą!

~zapas (2008-07-02 20:05)
Ocena: 0 + | - Cytuj

bardzo dobry temat zastepczy !!!

~hm (2008-07-02 18:21)
Ocena: 0 + | - Cytuj

kierowcy są w anglii - w końcu bezrobocie spadło jak podaje ministerstwo promocji bezrobocia

~Mirek G. (2008-07-02 18:16)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Może mi ktoś powiedzieć,gdzie się podziały raciborskie riksze?

~porąbany radny (2006-07-06 20:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Riksze w Raciborzu to super sprawa !!! Panowie dalej tak trzymać !!! Nie dajcie się " normalnym " Radnym !

~LightMen (2006-07-06 20:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

wyobraź sobie że jak na kazdy pojazd przystało mają one coś takiego jak "światełka" :] a nawet gdyby to nie jeździmy jak nic nie widać.

~f-a (2006-07-06 19:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Riksze porach wieczornych są słabo widoczne nieraz doprowadzają do niebezpiecznych sytuacji.

~LightMen (2006-07-06 08:33)
Ocena: 0 + | - Cytuj

zapomniałem dodać że mamy wielu stałych klientów, którzy nam zaufali i jeszcze sie na nas nie zawiedli

~LightMen (2006-07-06 08:31)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ps. Ludzie nie ma cie się czego bać. życze miłej jazdy

~LightMen (2006-07-06 08:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To wszystko jest śmieszne. jeżdże na Rikszy już 2 rok, karty rowerowe faktycznie nie wiem po co to jest mam 19 lat i jeszcze żaden klient nie narzekał na mnie. jedyne na co narzekają to ja "genialną" jazde kierowców, na ich chamskie zachowanie, bak szacunku do tego, że młodzi chcą uczciwie zarobić troche na swoje przyjemności. a i jeszcze Ci powaleni taksówkaże już miałem z jednym małą sprzeczke i bez brzydkich komentarzy z jego strony sie nie obyło.

~Tomasz (2006-07-04 07:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A skąd ci licealiści mają karty rowerowe? To jest jeszcze coś takiego???

~dziad z babą (2006-07-03 22:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Szkoda słów na dyskusję z radnymi czy o radnych gdyż jest to towarzystwo niereformowalne a przy okazji wydaje im się, że świadczą wielką przysługę temu miastu zatrzymując czas i patrząc na jego rozsypkę. Z takimi rajcami to istny czyścieć w mieście.

~A-F (2006-07-03 21:32)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Oczywiście prawidłowo mam być "marzy" a nie jak napisałem "maży".Przepraszam za orta:)

~A-F (2006-07-03 21:31)
Ocena: 0 + | - Cytuj

... raciborskich riksiarzy).

~A-F (2006-07-03 21:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Mój Boże! Nawet bardzo maży mi się by wreszcie zacząć chwalić raciborskich prezydentów, radnych - ale niestety nie znajduję powodów ku temu. Jedyne powody jakie nam dajecie to te, że mieszkańcy chyba często muszą brać leki na zbijanie ciśnienia. Przecież owoce wydawane przez radnych świadczą o samej radzie a ze te owoce są bublem to się nie dziwcie, że ma się o was takie a nie inne zdanie. Weźcie się wreszcie za to miasto a nie za pierdoły typu riksze ( z całym oczywiście szacunkiem dla ...

~A-F (2006-07-03 21:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

...portalu bardzo często pojawiały się mądre propozycje internautów związane z lokalną gospodarką - tylko siąść i czytać o czym społeczeństwo mówi).

~A-F (2006-07-03 21:07)
Ocena: 0 + | - Cytuj

...władza się wykazuje efektywnością albo kopa w dupę i nie ma dyskusji. Osoby niekompetentne (jeśli takowe jakimś sposobem znalazły się w radzie lub w prezydium)powinno się zastą pić osobami kompetentnymi - no ale kogo na kogo tu zamienić jeśli radny zadaje pytanie o konkretną propozycję na rozwój miasta. Panie Marchwiak to tak prawdę pisząc trzeba być kompletnym ignorantem by nie wiedzieć co trzeba zrobić by rozwijać miasto ( wystarczy popatrzeć na sąsiednie efektywne gminy a i też na tym ...

~A-F (2006-07-03 21:02)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wiem, że w listopadzie odbędą się wybory ale nie mam zamiaru w nich uczestniczyć jako kandydat gdyż cały czas powtarzam, że te miejsca czekają na ludzi młodych, zdolnych, ambitnych i znających się na rzeczy a nie jak do tej pory dla karierowiczów, którzy gębą pełną haseł dostali się do rady i na stołki i w rzeczywistości nie mają pojecia czym mają się zajmować (a efekty tego widać po zacofaniu miasta). Panie Marchwiak skończyły się te czasy kiedy władza ludowa mówiła:"Pomożecie?". Teraz albo ...

~nieznajomy nikomu (2006-07-03 20:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie wszyscy mają czas,energię,chęci,możliwości czy wreszcie cechy charakteru(wystarczająca doza skur.ysyństwa),by zajmować się polityką czynnie.Swoją rolę w tej materii ograniczają więc na uczestnictwie biernym,tj.wyborach.Mają natomiast prawo oczekiwać,że ich wybrańcy będą realizować to,co szumnie postulowali chcąc być wybranymi(wersja dla naiwnych),lub chociaż unikną totalnej kompromitacji(siebie,a co za tym idzie,wyborców-wersja dla optymistów).Wersję dla realistów przez delikatnośćPrzemilczę

~Mariusz Marchwiak (2006-07-03 19:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Szanowny A-F. W listopadzie sa wybory do samorządu.Liczę że taka indywidualnośc jak ty wygra te wybory i  zmieni to miasto w raj na ziemi.Nie wiem tylko czy krytyka wszystkiego i wszystkich wystarczy aby osiagnąć ten cel. 

~A-F (2006-07-03 13:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

...realizują wizje partii (czyli radni z lewicy) albo realizują wizję Wojnara ( czyli raciborska pseudo-centroprawica).

~A-F (2006-07-03 13:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Człowieku przestań mi tu pociskać jakieś puste frazesy typu:"...radnym nie jest się po to by realizować swoje wizje, tylko się pracuje dla społeczności lokalnej". Dla kogo te regułki rodem z podstawówki??? Gdyby faktycznie radni jak i inni lokalni politycy brali sobie do serca to co społeczeństwo boli i czego oczekują od radnych to te miasto było by na czele krajowych rankingów inwestycyjnych a nie na końcu!. Jedynie co widzę to radni owszem nie realizują swoje wizje ale tylko z powodu tego, że

~A-F (2006-07-03 13:33)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Warto bym tutaj przypomniał jakie hasło przyświecało czołowemu przedstawicielowi lewicy, której Pan także jest członkiem: "OBUDŹCIE SIĘ BO WAS OKRADNĄ NAWET ZE ZŁUDZEŃ!" No i co się okazało? że nie warto było budzić się ze złudzeń bo to co się widzi na jawie to się nazywa niszczenie i starzenie się miasta w majestacie prawa. Bardzo Panu, prezydentom i pozostałym radnym dziękujemy za to, że Racibórz staje się skansenem.

Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog