29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2005-10-10 00:00:00 Wiadomości

XXXIV nadzwyczajna sesja Rady Powiatu Raciborskiego odbędzie się 12 października w Starostwie Powiatowym w Raciborzu przy ul. Klasztornej 6. Początek obrad o 9.00.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (32): Nadzwyczajna sesja Rady Powiatu Strony: 1 2Dodaj komentarz
~Joachim (2005-10-11 07:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

dzieki  darius .Nie  idzie  o to  skad  ktos  pochodzi ani  jaka  jego  narodowosc porzadnym i prawym  ma  byc a czy to  Polak ,Niemiec albo Czech nie  gra  zadnej roznicy. Grund  ze  dla  kraju w  ktorym mieszka  przydatnym jest. I prawym jego  obywatelem . Servus !

~darius (2005-10-11 07:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

@Tomasza:a dziadek Tuska też uczestniczy w wyborach?Nie wioedziałem...Mam nadzieje,że jak Kurski i reszta PiSu wyciągna coś z dalekiej przeszłości rodziny Tuska,co okaze się kontrowersyjne,to się w końcu na nich to zemści..zresztą chyba wiem o co chodzi z tym dziadkiem i jeśli to prawda,to mi to nie przeszkadza...

~Tomasz (2005-10-11 07:38)
Ocena: 0 + | - Cytuj

"Ogladalem w TV tego kandydata na prezydenta. Zrownowazony czlowiek nie znam jego planow politycznych" - to starcza za podsumowanie... A co do Tuska, to ciągoty do Niemiec może ma po dziadku?

~Joachim (2005-10-11 05:07)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Cieszy  mnie   ze  raciborzanie   wybrali  Tuska. Ogladalem w  TV  tego  kandydata na  prezydenta. Zrownowazony czlowiek nie  znam  jego  planow  politycznych  ale patzac na  Kaczynskiego i  sluchajac  jego  wypowiedzi az sie  wystraszylem co ten czlowiek na niwie  miedzynarodowej chce pokazac. Takiego populisty juz dlugo nie widzialem. Hayder  z Austrii sie  klania. Dlatego  brawo raciborzanie tak trzymac. Oszolomstwa wasz  kraj nie potrzebuje . Pozdrawiam

~anty-Frączek (2005-10-10 21:31)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ostatnio pokazywali w TV, że Państwo Kaczyńscy lubią zbierać wszelakie kaczki i kaczuszki( podobnie jak ktoś słoniki)i jest to pogodne podejście do swojego nazwiska:))

~darius (2005-10-10 21:20)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie wiem co myśleć o ludziach,którzy śmieją się i szydzą z czyjegoś imienia i nazwiska,wady wymowy itp..czy wy jestescie idealni?czy nie posiadacie żadnych wad,niedoskonałości fizycznych?Ja mimo,iż jestem przeciwnikiem LK,to jakoś nie przypominam sobie,bym śmaiał się z tego,że on jest mały lub,że ma uśmiech ala Miller..co najwyżej robię porównania historyczne do jego wzrostu:)

~anty-Frączek (2005-10-10 21:19)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To, że w grodzie Kraka wygrał Donald Tusk to wiedziałem ale pisałem o Małopolsce (mam na myśli mój pierwszy komentarz z godz 21:09:32). A może teraz Ryszard "Lwie serce" uruchomi swą trzelnicę i za każdy strzał trafiony w nagrodę jakaś książka:))) Zadanie nie będzie ciężkie bo kaczek jest wiele i są duże:)))

~darius (2005-10-10 21:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Napisałeś w Krakowie (wśród Krakusów) i Małopolsce..Małopolska zgoda,ale w Krakowie wynik był inny:)

~anty-Frączek (2005-10-10 21:10)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Szukałem mapki bo chciałem dokładnie podać jaki był reultat wyborów w Małopolsce bo widziałem w serwisach informacyjnych takowe mapki z podziałem głosów ale nie pamiętałem proporcji.

~anty-Frączek (2005-10-10 21:07)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dzięki za odnośnik. I patrząc na wyniki w Małopolskim jednak "kaczka" wygrała a o tym pisałem:)))

~darius (2005-10-10 21:05)
Ocena: 0 + | - Cytuj

W ogóle to ciekawe..najpierw cos piszesz,a potem dopiero szukasz czy dobrze napisałeś :)..może malutka z tą Modlitwa tez ma rację ;)

~darius (2005-10-10 20:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

http://www.prezydent2005.pkw.gov.pl/PZT/PL/WYN/W/120000.htm

~darius (2005-10-10 20:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A ja bym na miejscu Tuska i PO wyłożył Polakom historię gosodarczą Europy i Swiata po II wojnie światowej.Np.gdzie jest najniższe bezrobocie w UE:WB,Irlandia i Holandia,które kraje posiadają najbardziej liberalną gospodarkę:WB,Irlandia i Holandia...trzeba udowodnic,że liberalizm(gospodarczy,a nie światopoglądowy) jest korzystny dla wszystkich..tylko,że w dłuzszym okresie,bo w pierwszym roku mało które drzewa wydaja dobre owoce...

~anty-Frączek (2005-10-10 20:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Własnie szukam mapkę Polski z zaznaczonymi wynikami w poszczególnych województwach

~darius (2005-10-10 20:54)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tak cięzko przyznac Ci się do błędu.W gminach przyległych do Krakowa Tusk wygrywał na zmiane z Kaczyńskim:) No chyba,że do Krakusów zaliczasz także Tarnowian ;)

~anty-Frączek (2005-10-10 20:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ja bym na miejscu Donalda poszedł trochę dalej z kampanią wyborczą i z pewnym poczuciem humoru zrobił plakaty wyborcze extra do Mc.Donalds:)))

~anty-Frączek (2005-10-10 20:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie pomyliłem się dariusu bo krakusy to nie tylko Krakowiacy ale i też mieszkańcy dalszych okolic Krakowa tak jak górale to nie tylko mieszkańcy Zakopanego ale i też ci, którzy mieszkają pod Limanową a także pod Tarnowem:) Może w samym Krakowie wygrał Tusk ale w całym województwie "kaczka":))

~darius (2005-10-10 20:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

...historycznych i wszyscy wiemy jak się to skończyło.Może moje porównanie za daleko sięga,ale zauważam zbyt dużo zbiezności w tym co słysze i widzę z przeszłością,np.dyktatorskie mowy LK,zeby pozostac obojetnym.LK byłby dobrym przywódcą,ale w bitwie pod Grunwaldem;),a to było wieki temu i pora myśleć o przyszłości(bitwa o Brukselę;)),a nie ciągle rozliczac przeszłość...

~darius (2005-10-10 20:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

oj AF, pomyliłes się z tym Krakowem:)W Krakowie wygrał Tusk,zresztą tak jak we wszystkich miastach pow.150 tys. mieszk.(wyj.Rzeszów i Białystok-minimalne zw.LK).Wolę być dumny z Polski(bo to oznacza dla mnie silną Polskę i uczciwego prezydenta),niz mieć silnego prezydenta i uczciwą Polskę(bo to nic nie znaczy).Większość ludzi jest uczciwa w przeciwieństwie do polityków.Ludzi(Polski) nie trzeba uczyć uczciwości,to polityków trzeba.Siłą uczciwość chciało juz wprowadzac kilka "wybitnych"postaci...

~anty-Frączek (2005-10-10 20:32)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Powiem trochę inaczej: są to raczej regiony zapomniane i zacofane właśnie z powodu Polski(Warszawy) ale ludzie bardzo pogodni i gościnni:)

~AP (2005-10-10 20:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Same Krakusy nie ale przecież Podkarpacie czy ściana wschodnia to jednak jest jakiś symbol polskiego zacofania...

~Tomasz (2005-10-10 19:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Otóż Tusk polegnie z całym swoim papierowym wizerunkiem. Człowiek z zasadami - koń by się uśmiał. Dobrze, że zmienił hasło wyborcze :-)

~malutka (2005-10-10 19:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czy to,że ktoś ma wadę wymowy świadczy o tym,że jest kiepskim politykiem?Wydaje mi się,że jedno z drugim nie ma nic wspólnego. A tak ogólnie:mam nadzieję,że Tusk wygra także w drugiej turze :)

~gosia (2005-10-10 19:17)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pan Tusk,najwyrazniej ma problemy z wymową.Chyba w dzieciństwie za dużo udawał głos kaczora Donalda!!!!! Seplenienie zostało do dzisiaj!!!!!!!!!!!!

~anty-Frączek (2005-10-10 19:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Powiedz to AP krakusom, że mają nieco wiejską mentalność ( bo w Małopolsce wygrał Kaczyński)to Ci poślą górali z ciupagami pod wodzą Janosika:)))

Dodaj komentarz
Strony: 1 2
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog