29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2008-01-26 10:26:06 Książki

Nie odstraszył ich ani chłód, ani tłok. Kilkuset potteromaniaków w raciborskiej Księgarni Sowa czekało wytrwale aż do północy na kolejną część przygód Harrego Pottera.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (14): "Harry Potter i Insygnia Śmierci" w Księgarni Sowa Strony: 1Dodaj komentarz
~ja K (2008-03-11 11:10)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Płaci ktoś za tą reklamę???

~AVRIL (2008-02-13 17:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

This is a Very, very super book!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

~Izkaa (2008-02-13 17:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ostatnia część powieści jest po prostu ODJAZDOWA!!! czytając ją zapomniałam o otacząjącym mnie świecie... żyłam CHWILĄ:):):)       

~Adas (2008-01-30 15:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Niech już lepiej czytają Pottera niż gazetę telewizijną. Tak to przynajmniej ćwiczą swoją wyobraźnie, a kto wie może kolejną książkę jaką wezmą w dłonie będzie bardziej ambitna. :)

~scontri (2008-01-29 09:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

rozumiem, że nie oglądasz filmów, nie chodzisz do teatru, nie czytasz książek (beletrystyki), nie słuchasz muzyki, bo to ucieczka od rzeczywistości i szkoda na to czasu, a zajmujesz się tylko szkołą/studiami/pracą. No cóż,  i tak bywa.

~S.K. (2008-01-29 09:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Prawdziwe wariactwo.Po co o północy ściąga się dzieci pod księgarnię.Teraz książkę można kupić nawet w kioskach. Ta książka , jak wykazały badania w USA, ma negatywny wpływ na nierozwiniętą jeszcze psychikę dziecka.  Wprowadzanie w świat iluzji, ucieczka o rzeczywistości, zamiast zainteresowaN tematami szkolnymi. Szkoda czasu.Nie dajmy się ogłupić i opanować przez wyuzdane demony abstrakcji.To Dlaczego dzieci tłumaczą się często brakiem czasu na naukę?  Rodzice macie swój rozum i doświadcz 

~x (2008-01-28 17:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wspaniale, tak trzymać - gdyby taki był poziom reklam ... Brawo Panie Biel!

~ale mordy (2008-01-28 17:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ale mordy

~henryk portier (2008-01-26 08:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

a mnie zastanawia tylko, dlaczego przy okazji premiery Pottera są robione takie eventy? To jest bardzo fajne, promuje książkę i w ogóle, ale ja np. chętnie poszedłbym o północy po książkę "Strach" Grossa! Jako antysemita od razu chciałem ją czytać, a tymczasem musiałem czekać do rana! Fajnie byłoby zorganizować taką promocję! Pokrzyczałoby się, pośpiewało o latach 40-tych, opowiadało by się żydowskie dowcipy. Byłoby super, więc dlaczego tylko portiera się promuje??

~nogawka (2008-01-26 08:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Byłam i w EMPiKu i w Sowie. EMPiK: sztywniactwo, znudzenie, zero wrażeń, paru ludzi, impreza towarzysząca? - kpiny. Sowa: kamery i aparaty ciągle błyskały, dużo zabaw i konkursów, masa ludzi, nastrojowy wystrój i pełna oprawa imprezy. Taka "mała" różnica.

~A (2008-01-25 21:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ale może empik nie zyczy sobie, zeby o nim pisac?

~albus (2008-01-25 19:55)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Rychu to ty?

~harry potter (2008-01-25 19:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

dodam tylko że nie mam nic wspólnego z empikiem.

~harry potter (2008-01-25 19:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

przepraszam, ale dlaczego autor nie umieścił pod tekstem (lub nad) informacji: reklama ? przecież to nie jest artykuł tylko najzwyczajniejsza reklama. nie mam nic przeciw reklamom ale np. w empiku na rynku też będzie Harry o 24:00 i impreza temu towarzysząca ale juz o tym nie am ani słowa.(?)jak piszecie o Potterze to piszcie o Potterze a nie o księgarni sowa, bo to wygląda jakby ktoś dał w łape za zamieszczenie reklamy drogą nieoficjalną.

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog