29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2006-06-12 00:00:00 Wypoczynek

V Ogólnopolski Festiwal Ekologiczny Piosenki i Wiersza dla Dzieci i Młodzieży Szkolnej - Racibórz 2006 już za nami. Jubileuszowy festiwal trwał 4 dni - uroczyście został zainaugurowany podczas Festynu Ekologicznego 8 czerwca przy raciborskim Rynku, a zakończył się wczoraj 11 czerwca Koncertem Galowym. W festiwalu udział wzięło w sumie 96 uczestników z całego kraju.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (3): V Ogólnopolski Festiwal Ekologiczny Piosenki i Wiersza zakończony Strony: 1Dodaj komentarz
~Emilia Proboszcz (2008-01-20 18:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Szkoda,że ja nie mam zdjęcia na pamiątkę. Dziękuje jeszcze raz za wyróżnienie,ale niektórzy jednak uważają,iż dostałam tą nagrodę,że ja jestem Proboszcz a pan Andrzej- Biskup.Myślą,że to po znajomości po fachu. Pazdrawiam Emilka Proboszcz z Kostomłotów.

~Jolcia (2007-06-02 07:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Fajnie ale mi zdjecia nikt nie zrobił wrr.. hihi.. a tak wogóle to spoko było :p Najlepszy był występ G2 LOL rlz. hehehe..

~Emilia Proboszcz (2007-02-28 12:48)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jestem zadowolona, że ten konkurs się odbył i mam nadzieję, że w 2007 roku też się dostanę, aby się z wami spotkać. Dziękuję panie Andrzeju za tą promocję do finału. Pozdrawiam Emilka Proboszcz z Kostomłotów.

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog