29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2007-12-07 13:43:57 Komunikacja w regionie

Dotychczasowy operator strefy od decyzji magistratu zamierza się odwołać.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (15): Wrocławska firma ma przejąć miejskie parkingi Strony: 1Dodaj komentarz
~pawelek (2008-01-19 21:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

dla mnie to i tak jest bzdura obojętnie czy firma będzie z             Wrocławia , Krakowa czy z Parzymiechów!!! dla mnie to jest po prostu kpina!! myślę że jesli ktoś madry skalkulował by przychody firm w centrum bez parkingów płatnych a z parkingami platnymi to różnica byłaby oszałamiająca!! a większe przychody firm = większa kasa w mieście i myślę że byłoby to więcej niż 360 tyś zł  pozdrawiam

~tinka (2008-01-07 18:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

nie rozumiem dlaczego firmy z zewnatrz Racka tym sie zajmuja. nie mogliby sami dla siebie pracowac, by bylo 100% zarobku w miescie?

~ąę (2008-01-07 10:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Minął prawie tydzień i nic się nie zmieniło. *** na całego.

~ęą (2008-01-03 08:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Drugi dzień pod rządami nowej firmy i nie można kupić abonamentu - w biurze firmy na Batorego podobno jedno biurko, kasy fiskalne na ziemi. Parkingowi nawet nie mają umów spisanych.

~sergo (2008-01-03 08:51)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jankowski kłamie w żywe oczy: jeszcze nigdy nie widziałem, żeby parkingi były odśnieżane lub, żeby ktoś je zamiatał. Mówienie więc o utrzymaniu jest zwykłym kłamstwem i tzw. dmuchaniem kosztów. Co do kas fiskalnych, to każdy je posiadający musi je serwisować, wiec w czym problem? Czyżby firma "południe" chciała czerpoać tylko i wyłącznie zyski nie ponosząc żadnych kosztów? Te opłaty to jest w ogóle głupi pomysł, ale co zrobić..

~AXZ (2008-01-02 21:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

360 tysięcy złotych przez ponad pół roku. I dla takich groszy (dochody miasta to ponad 160 mln złotych na rok) miasto utrudnia życie mieszkańcom - klientom, utrudnia interesy przedsiębiorcom z centrum i przyczynia się do degeneracji centrum miasta.  Po co nam płatne parkingi? Straty przewyższają wielokrotnie korzyści.

~smekta (2008-01-02 20:48)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pochodzę z Raciborza ale mieszkam (niestety) we Wrocławiu. Nie wpuszczajcie tam Wrocławskich firm. Są koszmarne i nastawione na zysk, ale niczego nie potrafią zrobić. Są niepracowici, flejowaci i obibocy. To się już w Polsce nazywa biznes po Wrocławsku.

~parkingowy (2007-12-17 14:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

jak dla mnie to ok, firma z wrocławia oferuje takie same, a nawet lepsze warunki niż "południe". ja tam się cieszę i uważam, że to rónież lepiej dla miasta... w końcu, ich oferta była lepsza!!

~Kniprode (2007-12-09 12:21)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jedna firma "uszczęśliwiła" nas kocimi łbami w centrum miasta a druga uszczęsliwi nas opłatami za parkowanie.

~na froncie (2007-12-09 10:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

z tego co wiem to firma zajmuje sie glownie parkingami strzezonymi, wiec z czym do ludzi i nie kumam z jakiej racji chca miastu oddawac az 40 %? cos sciemniaja, moze umowili sie na cos z magistratem....?

~Kniprode (2007-12-09 10:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czasem odnoszę wrażenie że nasze władze by zarobić do kasy miasta 1000 zł. są w stanie bez sktupułów wyciągnąć mieszkańcom z kieszeni 100 000 zł.

~do racek (2007-12-09 09:38)
Ocena: 0 + | - Cytuj

może to i dobry pomysł ale nasze kochane władze oczywiście nie pomyślały o tym

~ Kniprode (2007-12-09 08:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czy warta jest skórka wyprawki ? Miasto na parkingach zarabia grosze a handle traci bo opłaty nawet niewielkie odstraszaja ludzi od przyjazdu do naszej dziury - jesli mieszkam w Raszczycach i mam zapłacic za parking w R-rz to wolę pojechac i zapłacić za parking w metropoli Rybniku.

~S-K (2007-12-09 07:17)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wrocławska firma najtansza?Według mnie to bzdura.Aby dobrze funkcjonować firma musi sobie zostawiać minimum 80% dochodu.W tym przetargu musi być kruczek, który wyjdzie po 4-6 miesiącach pracy.A z korzystania z doświadczenia pracowników parkingowych to już kpiny na całego,po prostu firma ich przejmie bo nie da ich z Wrocławia a z Raciborza nie pójdą do Krakowa.To chyba proste!!Ten przetarg  nadaje się dla prokuratora!

~racek (2007-12-07 14:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A nie lepiej zainstalować parkometry .

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog