29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2005-08-19 00:00:00 Wiadomości

Małgorzata Makulewicz: Poród w wodzie jest przede wszystkim łatwiejszy, szybszy, łagodniejszy i mniej bolesny!

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (74): Odprężyć się w wodzie Strony: 1 2 3Dodaj komentarz
~nelka (2005-08-23 21:27)
Ocena: 0 + | - Cytuj

po za tym, możemy mieć tylko nadzieję, że R-rz kręcono w ciągu dnia =(. a co światełek : nie dość, że kase marnują, to jeszcze nie potrafią ich ładnie porozwieszać... ech. szkoda mówić.

~nelka (2005-08-23 21:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

a czy taniej by sie dało?? R-rz to nie Wrocław, nie może sie kłócić, bo g**** z tego bd miał. a prognoza... hm... to WY chcecie reklamować prezydenta w prognozie, a nie on siebie=P. robi sie coraz zabawniej...

~sk (2005-08-23 14:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

to są idioci nie radni płacić taką kase by miasto mogło nachwile być pokazane w tv poza tym w zwykły roboczy dzień co lepsze jak widać telewizja publiczna zachowuje się jak bandyta mało mają z abonamętu???!!!!

~anty-Frączek (2005-08-23 13:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To co się wyrabia z Raciborzem i o jego radnych z układów politycznych powinno się raczej pokazywać w programach: "Sprawa dla reportera", "Interwencja" czy "Uwaga".

~AA (2005-08-23 12:56)
Ocena: 0 + | - Cytuj

TVP1 w czwartek niech pokaże tonę śmieci na Batorego po zakończeniu targowiska, akurat nada się na relację po 16.

~darius (2005-08-23 12:10)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Chciałbym bardzo serdecznie podziękować moderatorowi za usunięcie moich dwóch wypowiedzi,choc o to nie prosiłem.Chyba nastąpiła interwencja sił wyższych..DZIĘKUJE :)A wracająca do tematu..jutro wyjątkowo obejrze prognoze pogody :)

~anty-Frączek (2005-08-23 10:48)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Może pan prezydent Osuchowski poprowadzi prognozę pogody po Wiadomościach :))

~xxx (2005-08-23 10:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ciekawe co pokażą na tvp1 z Raciborza. Kamieniok bez Auchana, zarośnięty plac pod Kaufland z pustym budynku po PUP, kamienice na rynku, których  wspólnoty nie chcą remontować :) Niech nie zapomną pomalować trawy na zielono :)

~anty-Frączek (2005-08-23 09:55)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dzielnica Nowe Zagrody w okolicach dawnego Świńskego Rynku też ma co podświetlić ( mam na myśli tą pustą zabudowę z cegły na ul. Opawskiej - jak zostanie zakończony remont przez właścicieli to warto wyeksponować ten obiekt). Miasto już nie powinno dokupowywać lampiony na Boże Narodzenie a zająć się podświetleniem całorocznym a nie tylko sezonowym. Chwalmy się tym co już mamy i dbajmy o promocję.

~anty-Frączek (2005-08-23 09:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

...myśli oświetlenie zainstalowane na budynkach a nie w trawnikach. I niech to będzie światło białe lub w innej barwie bo żółte nie pasuje( wystarzy, że uliczne oświetlenie jest "na żółto").

~anty-Frączek (2005-08-23 09:38)
Ocena: 0 + | - Cytuj

...kaplica zamkowa jest zamknięta, zamek się sypie, zajazd biskupi na Starej Wsi się sypie. Jedynie honor naszych zabytków bronią odrestaurowane kościoły ale reszta?. Nasze zabytki są zbyt mało widoczne ( w innych miastach uroku dodaje nocne oświetlenie obiektów - można przecież zrobić iluminację dawnego kościoła dominikanek(muzeum) jak również pięknego obiektu poczty na placu Dworcowym, kamieniczki znajdujące się na Rynku i Długiej. Po remoncie ( o ile nastąpi) można podświetlić zamek. Mam na..

~anty-Frączek (2005-08-23 09:31)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Oczywiście dariusu, że rozwój Wrocławia to zasługa panów Zdrojewskiego i Dutkiewicza a nie Kongresu Eucharystycznego ( chciałem podać przykład od jakiego momentu rozpoczął się we Wrocku ten inwestycyjny boom). Już na wizytę Ojca Świętego Wrocław odnowił swoje zabytki na starówce ( i wtedy ludzie ze zdziwieniem patrzyli jakie mają piękne zabytki - nie muszę dodawać, że zabytki są poważnym magnesem do ściągnięcia turystów). Racibórz też ma zabytki ale nikt o nie należycie nie dba. Przepiękna...

~Wancka (2005-08-23 07:16)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A wiecie co, mi to lotto !!!

~nelka (2005-08-22 19:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ludzie, czy Wy naprawde uważacie, że w tym temacie jest tyle do komentowania? ? udziel 10 komentarzy, albo nie krytykuj pracy innych... aha, 10 komentarzy nie masło maślane tylko na temat..i postaraj sie nie powtarzać=P. ludzie, ja juz chyba swoje komentarze tu koncze, bo rzeczywiście mi sie już wątki kończą... i chęci. było miło. jutro i pojutrze może jeszcze wejde. papa

~darius (2005-08-22 16:07)
Ocena: 0 + | - Cytuj

@anty-Frączka:Ja myślę,że lawina inwestycji we Wrocławiu to bardziej zasługa prezydenta Zdrojewskiego i Dutkiewicza i powodzi,a nie Kongresu Eucharystycznego:)na temat turystyki już tu kiedys pisałem,więc,żeby nie drażnic niektórych czytelników nie bedę się powtarzał,a tak wogóle to wkrótce wyjeżdzam z miasta,byc może na stałe-żałuje,ale sentymenty na bok..szkoda czasu na czytanie takich wypowiedzi jak"?"...Miasto moje widzę...

~darius (2005-08-22 15:55)
Ocena: 0 + | - Cytuj

W wyborach nie zamierzam startować,bo jak czytam takie wypowiedzi jak Twoje to aż mi ciarki przechodzą na samą myśl,że mógłbym na swojej drodze spotkac kogos takiego jak Ty..brrr..Nie uważam również,że obraziłem tu któregokolwiek z naszych radnych czy prezydenta,oczywiscie wytykam błędy,ale pisze odrazu co i jak można by zrobic by było lepiej-to chyba się nazywa konstruktywna krytyka...jest jeszcze ślepa krytyka,ale nie bede pisał na czym ona polega,bo chyba się domyślasz...

~darius (2005-08-22 15:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jak widać osoba podpisująca się "?"zazdrości anty-Frączkowi i mnie naszej czasami troche bujnej wyobraźni.?Powiedz mi,co złego jest w tym,że pisze tu sobie o tym jak chciałbym by wyglądało moje miasto??Jestem w końcu jego mieszkańcem.A,że nie na temat,to pokaż mi wątek na tym portalu,który by się nadawał na tego typu dyskusje?Nie ma takiego,bo w mieście w sferze inwestycji miejskich niewiele się dzieje,no chyba,że ja o czymś nie wiem,ale to w takim razie nasz UM ma słaby PR.

~michałek (2005-08-22 13:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Drogi anty-Frączku masz takie same IP jak (?) bo jesteście na tym samym serwerze, to oczywiste. Zatem może to jakiś sąsiad?  Pozdrawiam

~michałek (2005-08-22 13:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

anty-Frączku sprawa pseudo jest tu mało istotna. Fakt jest jeden ty nadal piszesz na tematy nie związane z artykułem. Uważam, że taka forma promocji miasta i to za 20 tyś. to jest świetna sprawa. Zacznij może komentować, a jeżeli koniecznie musisz prowadzić deliberować to napisz do portalu aby specjalnie dla Ciebie udostępnili np. specjalne forum, może i tu znajdziesz kilka dziwnych spraw. Pozdrawiam

~anty-Frączek (2005-08-22 12:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

...rozrywkowo-rekreacyjne, sklepy, komunikacja). Wszystko da się zrobić na skalę Raciborza ale trzeba chcieć a nie się żreć w UM między sobą i podkładać nogi innym tak już od kilkunastu lat. A tak dodatkowo to pytajniku samoobronę reprezentuje w swoim darmowym brukowcu"Oblicza" Frączek ( zobaczcie kto tam się wypowiada i co reprezentuje np Konrad Paciorek z raciborskiej samoobrony).

~anty-Frączek (2005-08-22 12:54)
Ocena: 0 + | - Cytuj

I jeszcze jeden przykład ( ktoś może mi powie, że zwariowałem ale podam):parę dni temu pokazywali w TV jak ściągają do siebie inwestorów i turystów Gdańsk i Kraków. Podano taką informację, że Kraków (11x większy od SRC) odwiedza rocznie ok 2 000 000 turystów, którzy zostawią 200 euro każdy (hotele, gastronomie, zabytki, atrakcje rozrywkowe, sklepy) policzcie ile to kasy i podzielcie przez 11 ( tak by pofantazjować ile by miał SRC gdyby rozwinięta była turystyka, hotele, gastronomie, atrakcje ...

~anty-Frączek (2005-08-22 12:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

...po ciężkich początkach gdy wszysko się rozkręciło i Wrocław się zdynamizował i kupcy i mieszkańcy i turyści nie mogą się nachwalić rozwoju i dobrego gospodarza. Właśnie ktoś taki jest potrzebny w Raciborzu i nawet niech się dzieje 10x mniej niż we Wrocku to i tak będzie sukces i rozwój.

~anty-Frączek (2005-08-22 12:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Teraz ja mam pytanie bo znów ktoś (?) pojawił się pod moim numerem IP. Prezydent Wrocławia jest najlepszym przykładem ( nie chciałem jednak tego podawać bo małostkowi ludzie wytknęli by mi, że Wrocław jest 10x większy). Prawda jest taka, że Wrocław był najbardziej zaniedbanym z wielkich miast aż do 1997 roku kiedy Jan PawełII przyjechał na Kongres Eucharystyczny - i tak rozpoczęła się lawina inwestycji, remontów, zmiana gospodarza( wielu ze sklepikarzy wtedy było wściekłych na prezydenta a teraz

~anty-Frączek (2005-08-22 12:32)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Widzę pytajniku ?, że nawet niestać Cię na pseudo.

~? (2005-08-22 10:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pragnę przypomnieć, anty-Frączek oraz darius mają tak wielką chęć wytykania wszystkiego wszystkim, że całkowicie odbiegli od tematu o którym jest artykuł. Ale dla nich to chyba i tak nie ma znaczenia!!!

Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog