29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2007-08-26 00:00:00 Archiwum zapowiedzi

W tym roku w ramach memoriału II Mistrzostwa Polski w Zapasach Plażowych oraz koncerty gwiazd: Myslovitz, Mezo, Gosia Andrzejewicz!

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (25): XV Memoriał im. Kaczyny i Malinowskiego Strony: 1Dodaj komentarz
~jestem który jestem (2007-09-05 19:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

heh było fajnie na koncercie meza z kasią tylko szkoda że przez niech nie zagrał inny zespół;( ale te jajka to przesada była;/;/;/

~szalone (2007-08-30 17:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

wy jestescie wszyscy do dupy nie wiecie co jest dobre tylko jakąs góralską muze słuchacie i sie tym podniecacie jesteście wszytscy wiesniakami:):)mezo wymiata było zajebiscie i świetnie sie bawilismy ze swoją paczką:):)

~Ivy (2007-08-29 18:19)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Trzeba pogratulować temu, który rzucał jajkami :P Rozumiem, że Mezo to jakaś tam wielka gwiazda, ale nie przeboleje tego, że zajęli miejsce ENDHATED. Ogólnie impreza była nawet pozytywna, tylko brakowało tolerancji :/ ale to chyba normalne.

~mam racje (2007-08-29 17:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

mezo..dobry dla nastolatek..

~niesmak (2007-08-29 13:02)
Ocena: 0 + | - Cytuj

powiem tylko tyle władzo dajcie życia godnego dajcie nam wybór i podzielcie memoriał tak aby każdy był usatysfakcjonowany  a nie róbcie czegoś takiego zastraszanie groźby nie odzywajcie się bo za rok waszego zespołu nie będzie to kpina i śmiech na sali nie zagra u nas zagra gdzie indziej a waz władzo pocałuje w dupę pozdrawiam 

~tyska:) (2007-08-28 19:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

wezcie tak go nie zjezdzajcie, fajnie spiewal, kurde jak sie umiecie bawic to nawet na dico polo trza spiewac, bylo zajebiscie, potanczylam sobie nawet z jakims pijakiem hahha, a ta kasia wilk normalnie latala jak w teledysku rette mich haha:D:D;P

~Ala:) (2007-08-28 19:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ale tak to już jest z władzami naszego miasta. Oni nie pytają nas o zdanie...:/ a tak poza tym jestem ciekawa kto to tymi jajkami potraktowal "gwiazde" mezo:P A co do ludzi, ktorzy wyglaszali przed MEZO swoje zdanie...zostali uciszeni pod grozba, ze to bedzie ostatni koncert:/ i tak mało co sie dzieje w racku, nie krytykuje bo mimo, ze malo jednak cos jest, ale nastepnym razem pytajcie NAS wszystkich o zdanie:/

~QBIX (2007-08-28 11:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

i dobrze ze rzucali w mezo jajkami bo nawet nie przyszedl dac autografow tylko poszedl tam gdzie mial swoj namiot po koncercie i przeszedl i do auta jan ale dobrze ze zeszedl na dol ze sceny

~kmin (2007-08-28 09:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

mezo to wafel..

~globtroter (2007-08-28 08:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ten Mezo to pomylka, koles nic z HipHopem nie ma wspolnego, jego tworczosc jest bardziej bliska DiskoPolo.Publika to glownie nastolatkowie.Nie na darmo byly te jajka.O wiele lepsz byl by Abradab lub O.S.T.R, no ale skoro byla Gwiazda pokroju Myslovitz , to juz nie bylo funduszow na co inneg lepszego. Pomimo tego uwazam ze impreza udana, pogratulowac strazakom.Jak by nie bylo to jedyna taka impreza w miescie. Magistrat to totalna porazka pod tym kontem, zero organizacji, NIC!!

~wojtek (2007-08-28 08:16)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zespol Good DAy sie rozkreca zycze im jak najlepiej bo graja swietna muze! Pozdro.

~Ewelina (2007-08-27 21:33)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Grupy Pieczarków nie było,za to była kapela góralska,świetnie...Endhated nie było,chciał ich zastąpić Mezo,porażka...Tak bardzo się cieszyłam na utwór instrumentalny wraz ze skrzypkiem(szukam namiarów na tego instrumentalistę:)...Pozdrowienia dla całego zespołu od fanek z Rybnika,Papatki

~Loozak (2007-08-27 18:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

a wiecie co mi sie podobało na memoriale ?? ta grupa ludzi kturzy sie niesrali i powiedzieli co myślą o mezie wkońcu mamy wolność słowa.

~mam racje (2007-08-27 14:28)
Ocena: 0 + | - Cytuj

mezo to ciota..niech pisze wierszyki dla dzieci zamiast hiphopem sie zajmowac...

~xyz (2007-08-27 12:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A złapali tego teletubisia w różowej koszulce co rzucał jajkami ???

~Kilazz (2007-08-27 10:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Miało być Good Day. Zjadłem "o" głodny byłem :)

~Kilazz (2007-08-27 10:38)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Szkoda że Endhated nie zagrało. Mieli by okazje pokazać się tak samo jak zespół God Day.... Ale po copromować nasze "raciborskie" zespoły. Sprzydało by się małe sprostowanie dlaczego tak się stało?? Ogólnie impreza typowo masowa ale takich też trzeba:) Mega koncert zospołu Myslovitz:)

~AGA (2007-08-27 09:16)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Mezo miał przyjechać w niedziele tak sie umawiali z organizatorami memoriału , a tym zaś sie cosik pomieszało i gadali nam że mezo będzie w sobote. A żadnych problemów technicznych nie było. To wszystko przez organizatorów.

~=) (2007-08-27 09:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Na memoriale bardzo mi sie podobało=)...może fani END HATED byli zawiedzieni, no ale na pewno beda mieli okazje ich jeszcze nieraz posłuchać=)A Mezo był THE BEST...niektórzy moga nie lubiec tej muzyki ale to po co sobie zawracają głowę tym by pisac obraźliwe komentarze...prosze Was ludzie ile wy macie lat...nie słuchacie ich to oni was tez nie chca słuchac takze nie wyzywajcie ich ani nic, bo to ICH muzyka tak samo jak WY macie swoją...Pozdrowionka ... papa

~sebek (2007-08-27 09:05)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wszystko przez organizatorów namieszali i zespół END HATED nie wystąpił mam nadzieje że jeszcze w Raciborzu zagrają :)

~Pomnikowa (2007-08-27 08:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Mezo było zajebiste.Ja chce jeszcze....Nigdy tego niezapomne.Piona Jacek i Kasia Wilk

~DeeJayagrest (2007-08-27 07:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Szkoda ze Endhated nie mógl wystpic bardzo tego chcieli wiem   bo jestem ich sasiadem ale jeszcze napewno ich uslyszycie pozdrawiam

~Jan (2007-08-26 21:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Mezo - co to miało być, tego syfu i darcia "ryja" na scenie nie nazwałbym muzyką.

~:/ (2007-08-26 21:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

zgadzam sie z Ala w 100% wiele osób przyszło specjalnie na END HATED, ale zastali tylko tłum który krzywo na nas patrzył, wyzywając od brudasów. Bez żadnych wyjaśnien po prostu END HATED nie zagrało. Dlaczego nie ma o tym wzmianki w artykule? :/   

~Ala:) (2007-08-26 20:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Mezo:/ wielka gwiazda ok! rozumiem, ze mieli problemy techniczne i nie mogli przyjechac w sobote, ale dlaczego w niedziele musieli zastapic END HATED??? trudno, nie przyjechali-ich strata! Wielu raciborzan chciało end hated!! wielu tam przyszło dla nich!! a zostali uciszani!!!! nawet myslovitz nie dało rady załagodzić złości niektórych. Następnym razem nie patrzcie na gwiazdy, tylko na młodzież.

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog