29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2007-08-26 00:00:00 Relacje z uroczystości

- Zginęli niosąc pomoc innym - nam, mieszkańcom tego regionu. Dla naszego bezpieczeństwa poświęcili własne życia - mówił ks. Mariusz Klemann podczas uroczystej mszy św. odprawionej 26 sierpnia.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (32): Msza św. za poległych strażaków Strony: 1 2Dodaj komentarz
~someone (2007-08-30 20:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

żałosne :/

~Jan (2007-08-30 10:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ursus C330 chyba :D

~someone (2007-08-30 08:16)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Mam pytanie. Czy ktoś wie jaka jest marka samochodu Artura Rojka?Samochodem tym odjeżdżał po koncercie.Pozdrawiam

~Eelina (2007-08-29 21:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czesc,kto mi moze pomoc?? Szukam namiarów na skrzypka zespołu Endhated...Adres email lub gg.Bardzo dziekuję:) Ewelinka z Rybnika

~BRUM do L.K. (2007-08-29 13:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Na takim wstecznym jedziesz Panie,że w zasadzie komentarz tu nic nie da.Nie sensu prostować,bo z uporem maniaka się powtarzasz.Proponuję poświęcić resztę życia cymbałkom, zostać artystą, a nawet geniuszem,ale i tak nie ma gwarancji,że będziesz gwiazdą.Jeżeli jednak się uda,to i zarobisz jak gwiazda..póki co wal do pracy za kafla i pomyśl jak więcej zarobić by więcej podatku miastu oddać... na takiej pomocy się skup. A krzewienie domu starców z Raciborza Panie sobie odpuść.

~L.K. (2007-08-29 12:51)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Niech organizatorzy ujawnią koszty tych koncertów. To są spore pieniądze które przebrzmiały hałasem w ciągu kilku godzin. A potem narzekacie że nie ma w mieście środków na podstawowe potrzeby gospodarcze zaś domy kultury mają tylko zabezpieczone środki na płace a na działalność ciągle brakuje. Dobrze aby Urząd   Skarbowy rozliczył organizatorów z każdej złotówki. Podatnicy powinni się dowiedzieć ile wzięli artyści.To są b,duże kwoty w porównaniu do naszych cieńkich zarobków.

~Wierna fanka (2007-08-29 06:48)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Koncert był super..:) bardzo mi sie podobało. Artur swietnie spiewa na żywo;)) więcej takich piosenek OBY TAK DALEJ!!!

~Pielęgniarka z Koźla (2007-08-29 02:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Koncert Myslowitz zostanie na długo w mojej pamięci. Swietna robota p.Borowik.Ps.Zyczę dużo zdrówka.Do zobaczenia za rok.

~:) (2007-08-28 21:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

koncert był świetny! :) chociaż faktycznie brakowało tego kontaktu z publiką... jednak mimo to, trzeba przyznać, że Myslovitz się popisało! a za mile spędzony czas, thx komuś wyjątkowemu :*

~Dżej - Si (2007-08-28 21:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Koncert Myslowitz pierwsza klasa, choć trochę żałuje, ze Artur nie pogadał nic z publicznością (nawet się nie przywitał i nie przedstawił zespołu). P.S. Wielkie dzięki temu kto wybierał muze na pokaz sztucznych ogni - QUEEN i WE ARE THE CHAMPIONS to coś dla mnie:)

~gswierk (2007-08-28 18:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Koncert Myslovitz w Raciborzu? To strzał w 10!!!Dla mnie BOMBA!Pełen profesjonalizm grupy!te ich specyficzne brzmienie gitar!w pewnych momentach aż 4 gitary na maxa!!!,piękne linie melodyczne i życiowe teksty!czego można jeszcze oczekiwać!to słychać 1 liga RP! Byłem tam z moim dziećmi 10 i 4 lata, nich słuchają dobrej muzyki pop! Pozdrawiam organizatorów! DZIĘKUJE BARDZO! Tak dalej!

~ktoś (2007-08-28 14:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

koncert bombowy chciałabym jeszcze raz tam być było po prostu extra. kocham ten zespół

~mtweeman (2007-08-28 12:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Gra samego zespołu jak zawsze zachwycała. Ale ogólnie był to najgorszy koncert tego zespołu, na jakim byłem. Publika nie potrafiła się bawić, władze Raciborza chyba też się nie spisały, bo chłopcy zagrali krótko. Przyczepić można się również ludzi, którzy idą pod samą scenę i nawet się nie bawią.

~Ra: (2007-08-28 10:20)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nic specjalnego! Ale coz Memorial byl!reszta sie nie liczy ino kasa.

~sergo (2007-08-28 06:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

peniwe znowu główny organizator tego wydarzenia albo zapił, albo przepił kase...

~Krzysiek (2007-08-27 21:10)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Przyjechalismy z samego Opola na koncert ENDHATED. Bardzo prosze mi wytlumaczyc dlaczego ten zespol nie zagral???Czy organizatorzy sa niepowazni???Albo potraficie organiozowac takie imprezy,albo szukajcie sobie innego zajecia... Robicie z nas idiotow???Jestem zazenowany,nie wiem co napisac...

~kabo91 (2007-08-27 15:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Koncert bombowy!! Niesamowity i niepowtarzalny!! Już dawno tak dobrze się nie bawiłam...  To co?? chyba teraz -) kierunek Sokołów Podlaski...

~ChrisH (2007-08-27 13:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Koncert był bardzo fajny!!! Szczególnie największe hity... Ale po tym całym show ten poryty akustyka tak głośno ustawił muzyke na sztucznych ogniach, że do dzisiaj mnie uszy bolą... Co to za akustyk??? Chyba jakiś głuchy dziad... Mogliście Pana Arka z RCK załatwić a nie jakiegoś starego dziadka... no i ogólnie troche to wszystko było przesterowane... Koncert tak - akustyka  NIE!!!

~geneq (2007-08-27 12:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Według mnie koncert był super! Najlepszy jaki dotąd był na memoriałach. :P pzdr

~stach64 (2007-08-27 11:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Panie "Dzyndzel"ja chyba zaliczm sie do grupy jak to nazwalesc "łysych",a co ma oznaczac slowo "ludzie niekoncertowi"widac z intelegencja u ciebie nie po drodze.A na temat tych niby "Pogowcow"zal sie wypowiadac!prawdziwy pogowiec nie chodzi na takie koncerty!Poprostu dzieciarnia przyszla podokuczc tym "niekoncertowcą".Bylem z przodu było swietnie Mysloviz wypad rewelacyjnie,koncertowo wypadaja swietnie.

~Caroly (2007-08-27 09:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No było super! Stałam zaraz przy barkirkach i widziałam jakim samochodem odjeżdzali! Chociaż mogli więcej mówić ale ogólnie spox!

~Ikar (2007-08-27 09:17)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Koncert był cacy:):) Nie wiem czego chcecie od Peggy Brown, jak dla mnie to była bomba:) Co do ludzi "niekoncertowych"...zdenerwowały mnie "starsze panie" delikatnie mówiąc ,które poszły pod scene z małymi dzieciakami i jeszcze miały do nas pretensje. To był koncert rockowy a nie "baw się z nami smerfetkami" czy "Ojciec Tadeusz naucza". A tak w ogóle to pozdro dla całej ekipy pod scena po prawej stronie::):):)

~Ela (2007-08-27 08:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Koncert był przepiękny. Wersja Peggy Brown po prostu cudowna.Miło było stać w pierwszym rzędzie, dostać autograf i uścisnąć Rojkowi dłoń :)) Artur to niezwykły człowiek, a Myslovitz to mój ulubiony zespół od kilku lat, i tak pozostanie.Dziękuję za tak wspaniały koncert.!

~dzyndzel (2007-08-27 08:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Koncert niezly, na pewno lepszy niz na majówce we WRoc. Na poczatku koncertu zdenerwowali mnie "niekoncertowi" ludzie... Pod scena bylo jeszcze troche lysych. Jak sie zaczelo pogo to zaczeli na nas klnąc i chamsko odpychac.Ale pozniej jak juz ich wykurzylismy to bylo ok.

~piąty pancerny (2007-08-27 07:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

koncert był dobry , widziałem lepsze w wykonaniu MYSLOVITZ, atmosfera dobra leczwokal rojka już nie ten eges - pozatym kiepskim pomysłem był "KRAKÓW" i PEGGY BROWN - brakowało iskry

Dodaj komentarz
Strony: 1 2
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog