29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2007-08-20 00:00:00 Archiwum zapowiedzi

Tegoroczna pielgrzymka raciborska wyruszy 20 sierpnia. Na jsnogórski szczyt dotrze 25 sierpnia.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (7): Pielgrzymka na Jasną Górę Strony: 1Dodaj komentarz
~N (2007-08-26 16:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No i po pielgrzymce. dzisiaj był ajeszcze msza dziękczynna. Do zobaczebia za rok? Nie, my pielgrzymujemy... przez cały rok.

~ewelina (2007-08-26 08:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Witam mi dane było dojsc na Jasna Góre mimo okronego bólu nóg ,jestem bardzo szczesliwa pozdrawiam 5 czerwona i wspaniałego Ks.Mariusza który prowadził nas do celu jestescie wspaniali juz nie moge doczekac sie kolejnej wyprawy na pielgrzymkowy szlak :)

~Ewa (2007-08-23 11:51)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Witam, przeżyłam piękne chwile krocząc w grupie 5 czerwonej, niestety nawaliły moje nogi, jestem duchem z wami, kochane siostrzyczki i braciszkowie. Bylo wspaniale, miła atmosfera, ktorą wprowadzał ks. Mariusz i studio MIAMI (no i cała reszta), szkotka dla was :) Matuchno miej wszystich pielgrzymów w swojej opiece.

~Pawel Niemiec (2007-08-23 08:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Mieszkam obecnie w Nottingham z wielkim bólem czytam artykuł o pielgrzymce niestety nie było mi dane iść na nią.Z myslą jestem z pielgrzymami serdecznie pozdrawiam tych którzy chodza od lat znaja mnie pozdrawiam wszystkich a w szczególności grópe czerwom Pawel N maszarzysta i drogowy.

~Peter (2007-08-22 11:07)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jo tyż szoł na Jasno Góra.Jednak nie było mi pisany,żeby tam dojść(jo je po wylywie).Tak że czekoł mie nastympny rok ćwiczyń,żeby w 2008r dojść do celu.Modla sie za wszystkich pielgrzymów,w tym za moja Kochanoł Żona i mojego syna Patricka,którzy idą dali w 5 fioletowi.Oby Matka Boska zaprowadziyła wos przed swoj Tron.

~1 czerwona (2007-08-21 17:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Serdeczne pozdrowienia dla o.Melchiora :)

~pielgrzym (2007-08-21 14:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Kroczyłam wczoraj z mężem w grupie fioletowej do Rud. Z przyczyn zdrowotnych nie mogę iść dalej. Mąż jest bardziej wytrwały. Mam nadzieję, że starczy mu sił, aby w sobotę dojść do Matki Bożej na Jasną Górę. Atmosfera na pielgrzymce jest bardzo fajna. Każdy znajdzie czas na modlitwę, skupienie, relaks (fajne, skoczne piosenki) i na rozmowy. Można poznać wielu fajnych ludzi. Nie da się opisac jak to faktycznie jest-trzeba to samemu przeżyć. Maryjo, miej w swej opiece wszystkich pielgrzymów.

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog