29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2007-06-26 00:00:00 Gimnazja

Po przystąpieniu do projektu współfinansowanego przez Unię Europejską "Pracownia komputerowa dla szkół" G1 otrzymało nowy sprzęt wraz z oprogramowaniem wart prawie 42 tysiące złotych.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (35): Nowa pracownia komputerowa w G1 Strony: 1 2Dodaj komentarz
~do kol Zbowidka (2007-08-06 05:27)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Trochę kolega   juz przegina. Akurat  w tej sprawie . Bo to juz ośmieszy  idę Twych intencji.

~zbowidek (2007-08-06 05:17)
Ocena: 0 + | - Cytuj

a to jest bajecznie smieszne , ze obchodzimy hucznie i dlugo swieto proboszczunia , a zapominamy o grobie zolnierzy armii czerwonej , ktura dala nam raciborz !!!

~Do 123 (2007-07-04 16:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

123, Skończ te bzdurne komentarze, Twoje wypowiedzi są na bardzo niskim poziomie i kompletnie pozbawione jakiegokolwiek sensu. Tak więc daj sobie spokój półinteligencie.

~A (2007-07-04 10:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wiem ,że Pan Niewrzoł mieszka ponownie na terenie tej parafii od czterech lat. 27 lat go tam nie było.Ale wtedy proboszcz prosił go na życzenie organizatorów do zorganizowania i prowadzenia festynu na 700 lecie parafii. Od tego zaczęła się tradycja corocznych festynów. A festyny zlecone dla różnych instytucji to odrębny temat . Każdy ma prawo pobrać wynagrodzenie za pracę zleconą. Jest w tym dobry i ma do tego przygotowanie. Widziałem.Drążenie tego tematu bezpodstawnie należy do osób złośliwych,

~123 (2007-07-04 09:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pytanie do A do piou dlaczego p. Niewrzoł nie prowadził przez kilka lat festynu przy Mikołaju?  Zanim zaczniesz kogokolwiek straszyć sądami to się popytaj. Zresztą nie mówię tutaj o festynach przy Mikołaju ale także o innych, w których brał udział.

~Ordynarny (2007-07-03 17:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Cała dyskusja oparta na  licznych komentarzach które zamiast dotyczyć artykułu, dotyczą  Krystiana Niewrzoła jest na domiar śmieszna. Świadczy to tylko o poziomie intelektualnym sporej części społeczeństwa która zmiast   wziąć się do roboty, komentuje czyjąś pracę.

~A do poiu (2007-07-03 14:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Rzucone oskarżenie , bezpodstawne, że bieże pieniądze za pracę społeczną jest poważnym zarzutem. Dlatego sprawa zostanie skierowana do postępowania sądowego a Ty poiu zostaniesz rozszyfrowany. Koniec z takimi, anonimowymi posądzeniami.Są pewne granice których nie wolno przekroczyć, właśnie również tu w portalu.

~M.N. do niuńki (2007-07-02 09:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ty mnie chyba nie zrozumiałaś. To że jest członkiem rady parafialnej tłumaczy dlaczego w kościele przemawiał na jubileuszu i dlaczego społecznie współorganizuje i prowadzi festyny parafialne. A na zbawienie duszy musi każdy sobie zapracować śwoim postępowaniem i pobożnością, ale także miłością kierowaną do innych a nie nienawiścią i złośliwością. Pozatym to nie jest jakiś tam facet. zastanów się jak łatwo można dokuczyć człowiekowi który naprawdę wiele czasu poświęca dla Kościoła i ludzi.

~anna (2007-07-02 08:51)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ludzie o czym wy piszecie, co mnie obchodzi jakiś facet, najważniejsze że artykuł jest o naszym proboszczu, człowieku, którego skromność i uczciwość a także przytomność umysłu można tylko podziwiać. Znam wielu księzy ale On jest dosłownym naśladowcą Chrystusa, nigdy nie woła o kasę, żyje skromnie, to O NIM jest ten artykuł a nie o jakimś niewrzole

~niuńka (2007-07-02 08:20)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No i co z tego, ze jest członkiem rady parafialnej. A co to jest jakaś uprzywilejowana grupa ludzi mająca większe szanse na zbawienie niż reszta parafian?. Skończ M.N. wychwalać Niewrzoła bo zaraz uwierzymy, że jest świętym. To tak samo jakby wciąż Markowiak powtarzał ale ja jestem posłem

~z (2007-07-02 07:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

TO  doświadzcenia  z DESPOLU ?

~M.N. (2007-07-02 07:32)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Rzucasz oskarżenia i to poważne. Zastanów się. Jeżeli prowadzi festyny parafialne to za dziękuję. Jest członkiem rady parafialnej. Festyn PCPR prowadził w ramach pracy w tej instytucji a innych imprez od wielu lat nie prowadzi. Więc nie wprowadzaj ludzi w błąd. Powyższy artykuł dotyczy jubileuszu wspaniałych kapłanów. Dlaczego wykorzystujecie to na pomówqienia człowieka który od wielu lat wiele działa na niwie Kościoła?Skończmy z pomówieniami bez podstaw.O tym czy ma talent znawcy, inni ludzie

~poiu (2007-07-02 07:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tylko że Niewrzoł nie ma wcale talentu a za swoje występy słono sobie liczy jako społecznik.

~M.N. do teletubiś (2007-07-02 07:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Po co te złośliwości. Każdego Bóg obdarzył jakimś szczególnym talentem. Dobrze jak umie go wykorzystać dla dobrs innych . A ty czym się możesz poszczycić? Obrażaniem p. Niewrzoła który robi wiele ciekawych i dobrych spraw , skutecznie, nie tylko dla parafii ale także od wielu lat dla miasta. Jak nie wiesz do końca to nie mądruj tylko zabierz się do konkretnej pracy.

~teletubiś (2007-06-29 15:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Co się tak czepiacie Niewrzoła?. Ma chłopina od zawsze parcie na mikrofon i musi z nim spać.

~M.N. do oma (2007-06-29 10:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Oma na Starej Wsi znaczy babcia. A babcie mają prawo do zapominania.Otóż K.Niewrzoł organizował program i prowadził go na 700 lecie parafii. Potem festyn z radiem PLUS a ostatnio od trzech lat prowadzi festyny ale również organizuje pomysłowe punkty programu w tym dla dzieci. Załatwia też nagrody na gry i konkursy od sponsorów.O tym najlepiej może powiedzieć ks. proboszcz Reinhold Porwol i rada parafialna której jest członkiem.

~oma (2007-06-29 10:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Cały czas festyny prowadził ksiądz proboszcz jedynie ostatni festyn to większy udział Krystiana Niewrzoła.

~J.I. (2007-06-29 09:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Niektórzy zrobili sobie z artykułu o złotym jubileuszu księży miejsce do obrzucania innych złowrogimi epitetami. niewiele wiedząc o tych osobach. Skończmy w tym miejscu z inwektywami. Księża o których pisze się tu to wspaniali kapłani. Jeżeli potraficie i macie wiedzę na ich temat to napiszcie coś dobrego i mądrego.

~M.N. (2007-06-29 09:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A plenerowe wystawy papieskie w ostatnich miesiącach wokół Kościoła, Program i prowadzenie festynów parafialnych, Prowadzenie działalności KIK od wielu lat w mieście. To wszystko wymaga nakładu czasu i pracy. Ty krytykujesz a niewiele wiesz o człowieku który naprawdę dużo załatwia dla Kościoła i parafii.Skąd te złośliwości u tych którzy nic nie robią?

~oma (2007-06-29 09:05)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Działalność społeczna Pana Niewrzoła dla parafii ogranicza się do tego by przy okazji dorwać się do mikrofonu.

~misiek (2007-06-29 08:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

do winetooo: Malkontencie przestań krytytkować proboszcza z parafii WNMP! O ile mnie pamięć nie myli - to już nie pierwszy raz na portalu (niestety nie mogę doszukać się pod którym artykułem). A  tacy ludzie jak "Racek" niech chodzą sobie do Mikołaja - będzie więcej miejsc w ławkach w kościele przy rynku. Więcej miejsc dla parafian oczywiście...

~M.N. do Black (2007-06-29 07:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Twoja złośliwość wobec p. Niewrzoła jest okropna. Czy masz jakieś osobiste powody? Poświęć tyle swojego czasu na działalność społeczną od wielu lat dla Kościoła i parafii co on.Do tego potrzebne są szczere chęci i talent. Zamiast bezpodstawnie krytykować weż się do konkretnej roboty i pokaż co potrafisz. Może też o tobie napiszą.

~ewa (2007-06-29 06:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

te lata, kiedy ta parafia ma kurowskiego jako proboszcza śa bezpowrtonie stracone. i tak farbowany ginter zaprzepaścił wszystko, co tylko sie dało, z wielkiej spuścizny śp. Prałata x. Pieczki. Zal i tylko żal. pozostaje tylko czekać, az wreszcie stad pójdzie....

~a...... (2007-06-29 05:39)
Ocena: 0 + | - Cytuj

odczepcie sie od ks.Gintera nie oceniajcie czy ktos jest ksiedzem z powolania czy nie a jak sie komus nie podoba to niech idzie gdzie indziej na msze nikt was na rynku nie trzyma.ksiadz ma poprostu taki styl bycia laepiej ze dba o siebie niz jakby mial chodzic zapuszczony pozatym ja go znam od poczatku jak tylko przyszedl do naszej parafii.nikt was u nas nie trzyma

~ememek (2007-06-27 20:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czegóż wy chcecie od poczciwego Gintera?? Że sobie przyfarbuje siwiznę to od razu jakiś gorszy??

Dodaj komentarz
Strony: 1 2
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog