29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2007-06-01 00:00:00 Pozostałe placówki

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci oddział w Raciborzu życzy dzieciom małym i dużym wielkiego słońca, wspaniałej zabawy i setki powodów do radości.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (18): Dzień Dziecka Strony: 1Dodaj komentarz
~TAMTAMITUTU (2007-07-01 13:20)
Ocena: 0 + | - Cytuj

TAMTAMITUTU - ZAPRASZA!!!!  6 lipca w Krakowie w hotelu andels odbędzie się niezwykłe wydarzenie związane m.in. z Afryką. Zespól TAMTAMITUTU zaprasza na impreze pt: "MUZYKA WYSP SłONECZNYCH" . Przez cała noc rozbrzmiewać będą dźwięki Djembe towarzyszace muzyce afro-brazylijskiej, karaibskiej, kubańskiej, reagge. Gra Atemi i Marcin Urzedowski. Towarzyszą mu tancerki bodypainting, które swoimi pokazami przeniosą widza w odległe ciepłe krainy. Impreza jest bezpłatna, zapraszamy wszystkich głodnych

~Tomasz M. :-) (2007-06-17 15:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Znowu to ja heh.Chciałem powiedziec ze najblizszym wystep bedzie 21 czerwca wieczorem nie wiem o ktorej.A gdzie to bedzie.To bedzie na osrodku słabosłyszacy i niesłyszacy w Raciborzu.Ale nie wiem czy wy mozecie bo to dla osoby słabosłyszacych i niesłyszacych te ktorzy jeszcze nie widzieli 31 maja na Rynku.Powodzenia pa:D:D:D

~Tomasz M. :-) (2007-06-17 15:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Myslałem ze bedziemy ciezko pracowac ale okazało sie ze zbyt  niebyło trudne dla mnie ale dla inni to napewno niewszyscy byli trudni.Gdy wystepowałem w pierwszym razem to bałem sie zeby nikomu nie spaliło i zeby tez niebłądzili heh ale w koncu sie udało.I naprawde było niesamowite wystepy.A bardziej mi sie podobało "PLUCIE OGNIEM" poniewaz gdy wystepowałem plucie ogniem to ludzie zaczeli krzyczec "WOW" :D:D:D chciałbym zostac sławnym.I jestem tego zadowolony.Pozdrawiam was:** pa

~Marcin Urzędowski (2007-06-11 18:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Takie akcje z ogniem dzieją sie bardzo sczęsto zaledwie 2 godz drogi od was drodzy Raciborzanie - w Krakowie. serdecznie zapraszam w imieniu grupy TAMTAMITUTU & SAO. więcej zobaczycie na www.teatrognia.pl  jeszcze raz dziękujemy za cudowne przyjęcie.

~BA (2007-06-11 12:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Oj, mi też się podobało. Dobrze, ze trafiłam tu na ten opis, bo warto przypomnieć sobie taki wspaniały spektakl. Jak tylko ustalicie datę następnego pokazu, to zaraz dajcie znać, bębnijcie o tym i roześlijcie ogniste wici.

~Michał z Tych (2007-06-11 12:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ciesze sie bardzo ze wam sie podobalo macie racje zeby budzic raciborza i calego swiata. dziekuje wam bardzo trzymaj sie pozdrawiam wam serdecznie :-))))))))))

~Michał z Tych (2007-06-11 11:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ciesze sie bardzo ze wystapilismy na damy ognia, by pokazac czego i pofrafimy. gdy na poczatku zobaczylem pierwszy raz jak slyszacy wystepowali i az wzruszony bylem i postanowilem chce wystapic. naprawde poczulkem sie szczesliwy taniec z ogniami dla mnie po prostu jest wyjatkowa i mila astmosfera. brawo dla pani joli i ani. tez chce podziekowac dla grupy wyjscie ewakuacyjne ktorzy poswiecili czasu i nauczyliscie nam. jeszcze raz dzieki. mysle ze juz nie dlugo bedziemy znow wystapic w raciborzu.

~Ania (2007-06-06 07:20)
Ocena: 0 + | - Cytuj

W najbliższy pokaz w sobotę 9 czerwca w Kietrzu.

~eva (2007-06-05 21:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

no właśnie? kiedy znowu Dacie Ognia? czy jest juz jakas data?

~DAMY OGNIA (2007-06-05 10:48)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Chciałbym zeby takie wystepy były jeszzce raz miło Było popatrzec na to Niech Cały Racibórz to zobaczy jeszcze razz

~A (2007-06-05 07:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Mam nadzieję, ze w lecie znowu usłyszymy bębniarzy i zobaczymy pokazy ogniowe. fajnie by było tak raz w miesiacu wyjść na rynek..

~eva (2007-06-04 22:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

na długo zostanie mi w pamięci to piękne widowisko i czekam na jeszcze

~Marcin Urzędowski (2007-06-02 19:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Było dla nas zaszczytem wziąć udział w tak pięknym widowisku,który poza walorami wizualnymi, miał dla mnie jeszcze głębszy sens, piękny i wzniosły: integracja.To,że miałem okazję zagrać z grupą niesłyszących bębniarzy, było dla mnie wzruszające. Podziękowamia dla Joli Dżumyk, bez której nas by tam nie było. Cieszymy się, że mogliśmy swoim tańcem i rytmami dodać skromną i malutką cegiełkę w to wielkie dzieło!dziękujemy! ps: na zdjęciach tancerki TAMTAMITUTU. www.tamtamitutu.pl, www.teatrognia.pl

~Mateusz G :) (2007-06-02 17:16)
Ocena: 0 + | - Cytuj

damy ognie jest naprawde super. jestem szczesliwy ze poznalem ciekawszych cwiczeniach. w sumie jest ok

~jaro (2007-06-02 16:39)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Piękne, widowiskowe, pozytywne!!!więcej więcej więcej!

~maja (2007-06-01 19:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

więcej takich pokazów w Raciborzu! trzeba obudzić miasto!;) http://www.digart.pl/zoom/883994/zabawy_z_ogniem.html   

~kaziu (2007-06-01 12:56)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Było na co i na kogo popatrzeć. Dla mnie bomba. Tylko zdjęcia do tego artukułu badziewne. Wcale nie oddają kolorytu widowiska. Ich autor nawet się nie podpisał.

~Tak (2007-06-01 12:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tak to było to w co WARTO w naszym mieście inwestować. Młody duch, energia, zywioł. SUpEr. Gratulacje dla pani Dzumyk, dla pana Fity - organizatorów. BOMBA!

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog