29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2005-07-06 00:00:00 Komunikacja w regionie

Jedną z firm zainteresowaną zajęciem się miejskimi przewozami pasażerskimi jest tutejszy PKS.

zobacz artykuł

reklama
Dyskusja (5): Apetyt na przewozy Strony: 1Dodaj komentarz
~flaszka (2005-07-10 20:39)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Stawiam flaszkę, że sprawę przegrają.

~yocer (2005-07-10 11:56)

przyszła pora rozliczeń,gdzie są te many many?????

~Arteks (2005-07-10 10:26)

Faktycznie Racibórz odstraszy innych inwestorów lub następni zabezpieczą się przed podobną sytuacją w umowach. Ciekawe co zrobią urzędnicy jeśli przegrają w sądzie z Auchanem, który dodatkowo zażąda odszkodowania? Tak było w Rzeszowie gdzie zasądzono od UM 10 mln dla Carrefura...

~darius (2005-07-06 17:19)

no cóż, umowy nie widziałem, więc może rzeczywiście jest tam kruczek prawny umożliwiający zatrzymanie tego miliona ,ale wg mnie miasto takim postepowaniem zraża do siebie potencjalnych inwestorów, jest to przykre.Każdy mieszkaniec albo przynajmniej zdecydowana wiekszość wie, dlaczego zasypano istniejące tam zbiorniki wodne,wiec upór miasta w tym względzie jest dziecinny...

~anty-Frączek (2005-07-06 14:48)

I pewnie UM przeznaczy cały ten milion na kacelarię adwokacką!. Proponuję w tym obłędzie wybrać kancelarię radnego powiatowego Wańka i wyjdzie absurd w czystej postaci. Normalnie już mi się odechciewa żyć w tym mieście jak widzę to co się dzieje(tu pożreć się z Caritasem tu nieoddać miliona) Boże kto włada tym nieszczęsnym miastem?( no cóż głupie pytanie).Przydałby się Papież Marceli, który pokazując się na niebie przepłoszył Tatarów tak teraz niech przepłoszy to towarzystwo z UM.

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog