29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2007-06-13 00:00:00 Przedszkola

Dnia 2.06.2007r. odbył się festyn rodzinny " Mama, Tata i Ja" w Przedszkolu nr 3 w Raciborzu

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (14): Festyn rodzinny " Mama, Tata i Ja" Strony: 1Dodaj komentarz
~Wojciech (2007-06-15 22:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jak czytam mądrości obecnych i kilku innych to... w uszach gra mi taka fajna piosenka zespołu Indios Bravos, której tekst mówi: "Mówie tylko do tych, którzy chcą mnie słuchać, Ci którzy nie chcą nie obchodza mnie / Po co mam czas tracić na mówienie do ściany, ŚCIANA I TAK ZAWSZE SWOJE WIE"... Polecam Piotrowi D. i wszystkim innym, którzy zysków ze swojej pracy i pasji dopatruja sie nie tylko w pieniądzach: http://www.youtube.com/watch?v=A0sYLdioT5w

~Piotr Dominiak (2007-06-15 18:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

do "wolontariusz". To co "Tęcza" robi wspólnie z CRISem, a w czym ja również biorę udział, będzie (sic!) się nazywało inkubator organizacji pozarządowych. I nie jest to tożsame z Centrum Wolontariatu, więc o dublowanie działań proszę się nie obawiać. Współpraca ASKu i Tęczy układa się wzorowo.

~czonek (2007-06-14 18:53)
Ocena: 0 + | - Cytuj

do wolontariusza, ledwo co zaczęli a już chcesz ich ograniczać, spokojnie, rynek nawet wolontariat wyreguluje zostaną njlepsi.

~czonek (2007-06-14 18:51)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ależ przelała się fala nienawiści do wszelkich przejawów przedsiębiorczości. Składnia i zajadłość jakby znana, ale mimo to ja bym dodał do tego spisu gniazd nikczemności - "pizzerii, warsztatu samochodowego, sklepu odzieżowego i fryzjera" jeszcze puby. Jak mawiał nieodżałowany Popiołek - koniec świata.

~wolontariusz (2007-06-14 18:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wydaje mi się,że podobną inicjatywę realizuje Stowarzyszenie "Tęcza" za pieniądze  z EFS we współpracy z rybnickim CRisem i w lokalu starostwa Powiatowego. Może lepiej nie dublować działań i na innych polach wykorzystać swoją energię...

~działaj (2007-06-14 13:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

działaj bracie działaj śmiało, działaj wszędzie, działaj w domu, działaj w szkole, działaj na Rynku, działaj na plaży, działaj na wakacjach, działaj w samochodzie, działaj w przerwie obiadowej, działaj biegając i kąpiąc się w wannie, działaj siedząc, działaj nic nie robiąc, działaj sam, działaj z żoną, działaj z dziećmi, działaj z ciocią, działaj z sąsiadem, działaj z partią, szycie wszak dziełem jest, do dzieła!!!!

~do obecnego (2007-06-14 13:10)
Ocena: 0 + | - Cytuj

organizacji czy inicjatywy, które będą tej bierności przeciwdziałać. I trzeba te organizacje / inicjatywy wspierać nie tylko duchem. Jeśliś jest właścicielem przedsiebiorstwa - sypnąłbyś lepiej kasą na tę inicjatywę, zamiast marudzić. Jeśliś jest urzędnikiem - wyasygnuj coś, wtedy będziesz kimś więcej niż urzędnikiem.

~do obecnego (2007-06-14 13:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

komórce organizacyjnej to się mylisz. Do ludzi trzeba wyjść z ideą wolontariatu, trzeba ich przekkonać że ma to sens również dla nich samych. Bo że wiążą siez tym korzyści dla wspomaganych w ten sposób organizacji to chyba jasne. Trzeba - wreszcie - budować społeczeństwo, w którym ludzie  chcą też działać na rzecz tego społeczeństwa a nie wyłacznie dla siebie samych. Jeśli media i komercyjne instytucje starają się za wszelką cenę uczynić z nas biernych konsumentów - tym bardziej potrzeba

~do obecny (2007-06-14 13:02)
Ocena: 0 + | - Cytuj

odzieżowego, itp. zajmij się tym swoim wąsko rozumianym interesem i nie "wymądrzaj" się publicznie, bo klientów i popularności sobie w ten sposób nie przysporzysz. "Jak wolontariusz ma coś robić to coś robi" - w którym warsztacie samochodowym tego uczą (nie ujmując warsztatom)?? Wolontariusze też mają swoje prawa. Czyżby tobie zależało na tym aby ich nie znali? Jeśli traktujesz wolontariuszy jako osoby, które bezpłatnie wykonają pracę w twoim zakładzie fryzjerskim, bądź nie daj boże w publicznej

~do obecny (2007-06-14 12:57)
Ocena: 0 + | - Cytuj

tym celu aby ludziom przybliżyć sens i charakter pracy wolontariackiej? Nie! Mało tego,   w małych zad..piach na wolontariuszy patrzy się krzywym okiem, jak na podejrzanych... no bo skoro coś robią to pewnie mają jakiś w tym interes. A pewnie że mają. Ale różni się on od interesu twojego tym, że w ich interesie jest całościowy rozwój społeczeństwa; w twoim - tylko własny rozwój możliwy przez degradację wszystkiego, co poza tobą. Wracaj zatem do swojej pizzerni, warsztatu samochodowego, sklepu

~obecny (2007-06-14 12:52)
Ocena: 0 + | - Cytuj

tyś nieobecny jednak jest na tym świecie, wszędzie węszysz, nic nie robisz; tacy jak ty powinni już dawno zająć się komentowaniem telenoweli, a więc czegoś podobnego kalibru, jak komentarz obecnego. A nawet jakby mieli kasę dostać za to to co? Żle? Powiem więcej - POWINNI za to dostać kasę nie tylko z jakiegoś EFS ale też z urzędu miasta. Bo niestety/stety - dziś szanse młodych na znalezienie pracy rosną wraz z wykazaniem się woluntarystyczną działalnością w cv. Czy w raciborzu ktoś coś zrobił w

~Piotr Dominiak (2007-06-14 12:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

na rzecz innych znacznie wzrósł.  Centra Wolontariatu odgrywają także istotną rolę jako ośrodki aktywizujące społeczności do podejmowania rozmaitych inicjatyw społecznych, a także stanowią dla wolontariuszy skuteczną drogę wejścia na rynek pracy.

~Piotr Dominiak (2007-06-14 12:38)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Centrum wolontariatu ma służyć promocji idei wolontariatu, wspierania organizacji pozarządowych i instytucji publicznych w pozyskiwaniu wolontariuszy, a także opieką nad pracującymi wolontariuszami. W wielu miastach Polski, gdzie swoją działalność rozpoczęły Centra Wolontariatu odsetek osób świadczących dobrowolnie prace 

~Obecny (2007-06-14 10:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ALE NIESZCĘŚCIE z tym WOLONTARIATEM.Jak wolontariusz ma coś robić to to robi.Poco jakieś koordynowanie i pośrednictwo?Chyba,że ASK kasę dostanie z EFS.Parę lat tem podobne koordynowanie uskuteczniał Ryszard Frączek.Do tej pory mamy puste pomieszczenia po centrum raciborskiego wolontariatu na ul Staszica.

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog