29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2007-05-25 00:00:00 Archiwum zapowiedzi

Wicestarosta Powiatu Raciborskiego zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu powiatu raciborskiego na spotkanie poświęcone utworzeniu Inkubatora organizacji pozarządowych.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (139): Spotkanie poświęcone utworzeniu Inkubatora organizacji pozarządowych. Strony: 1 2 3 … 6Dodaj komentarz
~oj (2007-06-04 14:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Niweczenie działań samorządu miało miejsce za poprzednich piekunów samorządu. Ta Pani nie umie kierować ludźmi. Musi odejść.

~ewa (2007-06-03 19:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

pogoda dobra, w sam raz by dalej wysychał taki twardogłowy beton jak większość uczestników tego forum.

~pichol (2007-06-03 09:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

sprawa ta jest niesamowicie żenująco nieszczęsna.Pani dyrektor nie znosi, gdy sprawa wychodząca spod innych skrzydeł niż jej osiąga znaczący poziom i jest ogólnie szanowana.Wiem coś o tym, bo w Kasprowiczu spędziłem znaczące lata.Zawsze, gdy była inicjatywa(inna niż dyrektorska)wszystko było niweczone i kierowane w dół.W tej szkole już mnie nie ma,ale chciałbym by dalsze pokolenia kształciły się w pokojowej atmosferze i rozwijającej się współpracy.

~zbowidek (2007-06-03 08:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

nie rozumie tutaj kilku rzeczy , min.jak podlegli pracownicy moga wypowiadac posluszenstwo dyrektorowi ? jak dyrektor moze trzymac sie rekami i nogami koryta jezeli widzi ze nie daje rady kierowac zespolem ? jak tj mozliwe , ze wladza na to patrzy przychylnym okiem? poprostu nie reaguje ?

~**** (2007-06-02 22:16)
Ocena: 0 + | - Cytuj

do uczennicy: nie ma nic przeciwko waszym pomysłom bo opiekunem samorządu jest jej córka ;)

~uczennica (2007-06-02 19:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

maja kontakt z Panią Dyrektor. Dlaczego nikt nie spyta nas o zdanie i opinię? W końcu to nie podstawówka - jesteśmy już (w większości) rozsądnie myślącymi młodymi ludźmi i tez chcielibysmy zabrac głos w sprawach nas dotyczących. "Nic o nas bez nas", jak mawiano. A przecież to my-uczniowie-stanowimy siłę tej szkoły i decydujemy o jej sukcesach i reputacji...

~uczennica (2007-06-02 19:05)
Ocena: 0 + | - Cytuj

mechanizmy nią rządzące. Znam Panią Dyrektor Wystub, nie tylko oficjalnie - jak większość uczniów, ponieważ od dłuższego czasu działam w samorządzie szkolnym i jestem obecna przy organizacji większości imprez - nie tylko rozrywkowych - w szkole. Nigdy nie spotkałam sie z sytuacją, by Pani Wystub miała niweczyć nasze działania, wręcz przeciwnie - zawsze służy pomocą. Szkoda, że w tej całej medialnej burzy rozpętanej przez "żądnych władzy", nikt nie pomyslał o uczniach 1LO, którzy przecież również

~uczennica (2007-06-02 19:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jestem obecną uczennicą 1LO. Przyglądam sie ostatnim wydarzeniom ze zgrozą i strachem w oczach. Czeka mnie jeszcze troche czasu w tej szkole i nie tylko ja, ale także wiele moich znajomych, zaczyna sie zastanawiać nad przyszłością naszej szkoły. Nie sposób nie zauważyć, że medialny szum wokół całej sprawy konkursu na nowego dyrektora zdecydowanie podważa reputację naszego liceum. Spędziłam w tej szkole już 4 lata (absolwentka Gimnazjum Dwujęzycznego^^) i tak się składa, że dosyć dobrze poznałam

~do ewa (2007-06-02 18:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jak widać KaŁ internet to niebezpieczna zabawka  ;)

~do ewa (2007-06-02 11:07)
Ocena: 0 + | - Cytuj

"ewa" jaka dziś pogoda w Babicach?

~Też (2007-06-01 11:54)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wojciechu nie uderzaj w jakieś terytorialno - plemienne tony. Czy Ślązak, czy napływowy - jeśli zajnmuje się polityką - to najprawdopodobniej portfela bym mu nie dał do popilnowania. Z moich doświadczeń wynika, że  uczciwych polityków ze świecą szukać. Kto domaga się przestrzegania prawa ten szybko może zostać uznany za oszołoma.

~Wojtek (2007-06-01 11:33)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ewa prezentuje typowo wiejsko-komunistyczny sposób myślenia: jesli komus się nie podoba chamstwo, krętactwo i inne złe cechy - to powinien sie wynosić. Dzieki takim jak Ty w tym kraju przez 50 lat była komuna, dzięki takim jak Ty w tym mieście rządzą tacy własnie ludzie jak Kwaśny, Wolny, Wystub i inne... I całe szczęście, że ktos inny widząc dziadostwo nie słucha Twojego "paszoł won", tylko usiłuje cos zmienić. Wedle Twego mniemania, demokracja to zamordyzm "elit" z głubczyc i chwałowic...

~Też (2007-06-01 10:33)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Swoją drogą czy Szanowni internauci zauważyli, że p. Wystub konsekwentnie broni aż 1 osoba...

~Też (2007-06-01 10:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

popada w zadumę

~Też (2007-06-01 10:28)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Droga ewo! W życiu oprócz dobrzepłatnej pracy ważne są też zasady. A do widzenia (wynocha to słowo, które używa tylko prostak) należy krzyknąc w strone p. Wystub, która wzbudza kontrowersje i niezdrowe emocje. Jeśli jak tu piszą 30 nauczycieli ma wobec niej poważne zarzuty, które oficjalnie wypowiada, to należy to wziąć pod uwagę. Dobry dyrektor nie zraża sobie aż tylu ludzi. Poza tym na forum wypowiadali się też członkowie samorządu. Gdy się czyta komentarze tych uczniów to człowiek

~ewa (2007-06-01 10:05)
Ocena: 0 + | - Cytuj

wojtek, to proste: skoro to jest najgorsza praca, jaką można mieć, to trzeba mieć te jaja i ja zmienić! Nie podoba si to wznocha! Cyz tak trudno to zrozumieć? Chyba tak...

~ada (2007-06-01 09:07)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czy tak trudno zrobić listę co było dobre za rządów pani Dyrektor, a co się Jej nie udało. Kłótnie nic dobrego nie wróżą.Kto pośle swoje dzieci do liceum w którym nauczyciele są podzieleni. Działacie na swoją szkodę.

~``MS (2007-06-01 07:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ogłoście w końcu konkurs. nie ma potrzeby dolewać oliwy do ognia. wystub musi odejść i niech ten bałagan ktoś mądry posprząta a szkoła odzyska dobre imię   

~Wojtek (2007-06-01 00:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ale co ma do rzeczy co sobie rozsyła jakiś Myśliwy, a kogo na spotkania ze starostą przyprowadza Pani W.? Ewa - skończ szczekać, bo na korytarzu juz sie na Ciebie nie chce patrzeć. Przeciez chodzi o to, żeby po prostu, normalnie zorganizować konkurs. Co Ty z tym mysliwym? Że niby 32 innych nauczycieli to jacyś bez jaj, że idą za nim bezmyslnie? Że facet walczy o najgorszą pracę jaką może mieć? Widać we łbie Ci się nie mieści, że są ludzie walczący o proste zasady, o KONKURS a nie grzanie trupa..

~miLO (2007-05-31 20:33)
Ocena: 0 + | - Cytuj

WYSTUB MUSI ODEJŚĆ !!!

~ewa (2007-05-31 19:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

tez tak uważam, bo zamiast rzetelną pracą, zajmują się pierdołami. Oto, co rozsyła niejaki Myśliwy do swoich znajomych:"Proszę o wsparcie nauczycieli broniących swoich miejsc pracy i proszących o normalność. Wasz głos jest bardzo potrzebny. Ta szkoła potrzebuje wreszcie głębokiego oddechu i dobrego dyrektora, a nie despotę. Dziękuję. Robert".Piękne świadectwo, nie ma co! To szkoła jest juz od politykowania i kręcenia własnego biznesu? Pięknie, piknie i jeszcze macie odwagę strajkować? wstyd!

~i ja (2007-05-31 17:33)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nauczyciele I LO! Szukajcie sobie od września nowej pracy! Szkoła = nabór uczniów.Kogo będziecie uczyć? Sprowadzicie szkołę do poziomu zawodówki.Zostaniecie na bruku na własne życzenie. I wiecie co? Nie żałuję Was.

~zbowidek (2007-05-31 17:02)
Ocena: 0 + | - Cytuj

do ewy , po komunistach sladu nie ma , ani smrodu , taki syfek i strupy  jak teraz to robi sie tylko za rzadow prawicy

~ja (2007-05-31 11:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

gadajcie, gadajcie, a od tej gadki spada nabór w tej szkole! to przez takie, czy inne wzniosłe, lub upadłe do granic zdrowego rozsadku i kultury wypowiedzi na forum mamy to co mamy!

~ewa (2007-05-31 10:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

oto właściwa sugestia dla części grona pedagogicznego tej szkoły, popieram!

Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3 … 6
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog