29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2007-04-12 00:00:00 Wiadomości

Osoby niepełnosprawne oraz ich pracodawcy, podobnie jak w ubiegłych latach, mogą ubiegać się o dofinansowania ze środków PFRON-u.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (5): Można ubiegać się o pomoc z PFRON-u Strony: 1Dodaj komentarz
~czonek (2007-04-13 08:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

tym bardziej, że fakt iż ruchomości o wartości muzealnej zajdują się w rękach prywatnych wcale nie oznacza, że nie są dostępne dla publiczności a prawie zawsze oznacza, że są pod lepszą opieką.

~zwiedzacz (2007-04-13 08:05)
Ocena: 0 + | - Cytuj

co rusz dowiadujemy się że z braku miejsca w złych warunkach w polskich muzeach leżą cenne eksponaty - może więc dzięki oddawaniu dzieł w muzeach zrobi sie luźniej i cenne zabytki opuszczą piwnice?

~Wojtek (2007-04-12 23:55)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Połowa muzeuw nadaje się do zamknięcia - taka jest prawda. Przynosza ogromne straty nie dając dosłownie nic w zamian. Nowe idą z duchem czasu - komercjalizuja się.Popatrzmy na Racibórz - Muzeum kosztuje nas tyle co RCK i co Biblioteka, w których co by nie gadac dzieje sie jednak sporo imprez, spotkań itp. A muzeum? Dokładnie nic (kilka koncertów w roku - nie nagłosnionych, nie ogłoszonych, zawsze bez biletów czyli "na straty"). Żeby tyle kasy dawać na to by napisac w przewodniku, że mamy mumię?

~czonek (2007-04-12 17:48)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Może nie koniecznie jej ojciec, bardziej prawdopodobne jest upomnienie sie o nią władz egiptu, które coraz skuteczniej opróżniają światowe muzea ze zrabowanych zbytków, chociaż jeśteśmy pewnie na szarym końcu kolejki po The British Museum. Walczyliśmy o wolość czyli demokrację, kapitalizm i święte prawo własności, uznanie zasady "mój dom moją twierdzą" dlaczego więc demokracje, kapitalizm i inne owoce przyjęliśmy, a świętego prawa własności już nie chcemy w pełni uznać?

~A-F (2007-04-12 17:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Może po raciborską Dżed Amonet ius anch pewnego pięknego poranka zgłosi się jej ojciec i powie: "proszę mi oddać córkę!";))))

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog