29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2006-12-05 00:00:00 Przedszkola

W dniu 28.XI.2006 odbyły się zabawy integracyjne dzieci trzy i czteroletnich z uczniami pierwszej klasy Gimnazjum nr 2 w Raciborzu.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (56): Jak maluchy bawiły się z gimnazjalistami. Strony: 1 2 3Dodaj komentarz
~BRUM (2006-12-10 11:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pani Ludmiło, czytałem wywiad Lenka dla Nowin. Pozytywnie mnie zaskoczył. O ile to nie pusta retoryka, to ma się wydarzyć cud i nastąpi zmiana dla SZEROKO pojętej kultury w tym mieście. Wreszcie któś ruszył ten wysublimowany,wąsko pojęty dworek na ostatnim piętrze UM i ul.Chopina. Podziękuj Pani w końcu tym betonowym umysłom i zmień system, by RDK mógł sam na siebie zarabiać i organizować coś dla ludzi. By tej instytucji dać szanse na zarobek, innowacje i rozwój. R-rz cierpliwie czeka na zmiany.

~do lol (2006-12-09 22:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ty jestes wielki LOL. A kto promował tę "mafię"? Nie Osuchowski namiętnie w TVK?

~lol (2006-12-09 21:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wojtku D, widze ze jestes czlowiekiem ktory duzo mowi i krytykuje...Jeslic chodzi o zaslugi Osuchwskiego Barteli i Szypowskiego to sa bardzo duze, czy nie zauwazyles ze Raciborz jest czysty zadbany i z wieloma rozpoczetymi ogromnymi inwestycjami...Ludzie gdzie wy macie oczy...Zreszta szkoda gadac...zobaczycie co sie teraz bedzie dzialo kiedy rzadzi mafia...ludzie powiazani ze soba ukaladmi etc...i to zarowno powiat z miastem i  rada....

~A-F (2006-12-08 16:17)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Władza jest ustanowiona dla społeczności a nie dla jednostek. Tak więc program pracy nowych wice... powinien być znany społeczności a nie jednostce.

~proste (2006-12-08 15:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

do A-F. Prezydent, jak i jego zastepcy przyjmuja interesantow bodajze w kazdy wtorek To sie przejdz do UM i zapytaj bedZiesz wiedzial. ale to chyba zbyt trudne dla ciebie co? pewnie sie jakasz i nie potrafisz logicznie skladac zdan.a moze masz  jakies inne kompleksy?

~Wojtek D. (2006-12-08 01:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ej, może to nie są na pierwszy rzut oka nasi wymarzeni kandydaci, ale dajmy im szansę! Chyba nikt mi nie powie, że Nowacka, jakkolwiek nie mówia o niej uczniowie i nauczyciele jest osobą mniej kompetentną niż facet ze Strazy Granicznej, gdzie odpowiadał za wysyłanie zaproszeń (Szypowski), albo inzynier, któremu nic się nie udało zdziałac przez 4 lata (Bartela). Gorzej byc nie może! Czyli bedzie lepiej ;)

~A-F (2006-12-08 00:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jeśli już znamy nowych wice-prezydentów to bardzo chętnie bym chciał się dowiedzieć jakie oni stawiają sobie wymagania w związku z pracą jaką będą wykonywać przez 4 lata i jak wysoko ustawią sobie poprzeczkę (zwłaszcza interesują mnie plany jakie zechce w najbliższym czasie zacząć realizować p.Krzyżek, który ma odpowiadać za gospodarkę i inwestycje).

~loko (2006-12-07 21:05)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Widać, że RIKA kompleksów nie ma!!

~prowincjusz (2006-12-07 20:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

RIKO : nie UMIA ale UMIEJA ...ot taki ,,drobiazg,,, ale kto uczyl Cie polskiego ?

~RIKA (2006-12-07 19:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

BARDZO DOBRZE,żE JEST KOBIETA LENK WIE CO ROBI BYłAM STUDENTKą PANI NOWACKIEJ WIELKA KLASA, KTóRY MAłO KTO REPREZENTUJE. RACIBORZANIE TYLKO UMIA KRYTYKOWAć NIC NA PLUS I TYLKO śWINIE PODKLADAć  żYCZę PANI NOWACKIEJ ABY DOKOPAłA TYM, KTóRZY JA DZIS KRYTYKUJą- MOżE MACIE KOMPLEKS?

~antypis (2006-12-07 08:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ta mała to nie tylko mała ale IQ małe. Za bardzo sie sfrustrowałaś spróbuj sama coś zrobić.Nie masz pojęcia o pracy i zarządzaniu twoja wiedza o pracy skonczył sie w momencie właczenia pilota TV. Rozwiń się trochę...

~prowincjusz (2006-12-06 22:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

y/grekowi/ : od dawna wiadomo,ze:...umiesz liczyc , licz na siebie...- boratowi : jest wolnosc masz prawo wyjezdzac kiedy i gdzie chcesz i ciesz sie z tego ...takze nad Morze Czerwone a nie tylko Czarne a pozatem niektorych i trzykrotne powtarzanie oczywistych prawd nie przekona /a serwer winien tak naprawde/...

~Tomash (2006-12-06 17:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

jdzcie moze wtedy ie bedziecie pisali glupot

~pers (2006-12-06 17:19)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A ja chcę oprócz morza atomowoe okręty wojenne samoloty i czolgi apotem własna armie.Też wtedy nie wyjadę. 

~edek (2006-12-06 16:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ja takiego rozwoju (y)grek nie chce... Ale wiemy o co chodzi... :-))))

~borat (2006-12-06 13:38)
Ocena: 0 + | - Cytuj

dobra prowincjusz, dobra! ale nie musisz mi tego 3 razy powtarzać! Poza tym, ja chce żeby racibórz miał dostęp do morza. i jeśli tego nie będzie, będę wszystkich krytykował. Poza tym , skoro pan Lenk obiecał, że nie będę musiał wyjeżdżać, to nie chcę wyjeżdżać. Ale racibórz ma mieć dostęp do morza, bo inaczej bede musiał wyjeżdżać

~prowincjusz (2006-12-06 13:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wybory wygral Lenk ? Wygral. Ma prawo dobrac sobie wspolpracownikow ? Ma. Chielismy demokracji ? Chcielismy. Mamy prawo Ich oceniac za ,,robote,, ? Mamy. To skorzystajmy za jakis czas ! A teraz szanujmy choc samych siebie !

~prowincjusz (2006-12-06 13:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wybory wygral Lenk ? Wygral. Ma prawo dobrac sobie wspolpracownikow ? Ma. Chielismy demokracji ? Chcielismy. Mamy prawo Ich oceniac za ,,robote,, ? Mamy. To skorzystajmy za jakis czas ! A teraz szanujmy choc samych siebie !

~prowincjusz (2006-12-06 13:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wybory wygral Lenk ? Wygral. Ma prawo dobrac sobie wspolpracownikow ? Ma. Chielismy demokracji ? Chcielismy. Mamy prawo Ich oceniac za ,,robote,, ? Mamy. To skorzystajmy za jakis czas ! A teraz szanujmy choc samych siebie !

~Zaciążony (2006-12-06 12:39)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tak, Raciborz jest i zostanie jednym wielkim supermarketem oraz sypialnią dla osób pracujących w UE i dalej. A te 20% co tu zostanie bedzie sobie dalej wegetować. Mogliby chociaż lotnisko wybudować, nie trzeba by wtedy jechać do KTW lub KRA.

~Raciborzanin (2006-12-06 12:07)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Na tą panią raczej nie liczmy.

~y(grek) (2006-12-06 11:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

pani Lenartowicz, nie słuchała hasła wyborczego Lenka (by nie musieli wyjeżdżać) i... pojechała. Zresztą od samego początku chciała do sejmiku, więc ten wyjazd planuje od dawna. Nie liczcie na nią

~mala (2006-12-06 11:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No i to jest to nowe otwarcie prezydenta Lenka?! To jakiś żart - dyrektorka gimnazjum i były urzędnik miejski! Ludzie nawykli do wykonywania poleceń i bez wyobraźni. No, szlak może człowieka trafić! A nie miał być R. Myśliwy wice? A gdzie jest pani G. Lenartowicz?

~Raciborzanin (2006-12-06 09:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pan Prezydent powinien mieć odpowiednie zaplecze personalne. Osoby te powinny być przediębiorcze i mieć pojęcie o prowadzeniu firmy ponieważ samo doświadczenie w samorządzie nie wytarczy.

~y(grek) (2006-12-06 09:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

hasło brzmi tak" NAWET PAPIER TOALETOWY WIE, ŻE ABY ŻYĆ TRZEBA SIĘ ROZWIJAĆ. Ale wiadomo o co chodzi :)

Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog