29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2006-10-20 00:00:00 Przedszkola

20 października 2006r. nasze przedszkole zajęło III miejsce w konkursie plastycznym pt.,, PORY ROKU... JESIEŃ".

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (699): III miejsce w konkursie plastycznym. Strony: 1 2 3 … 28Dodaj komentarz
~jo do A-F i ...wnika (2006-11-12 15:21)
Ocena: 0 + | - Cytuj

:D

~A-F (2006-11-12 13:27)
Ocena: 0 + | - Cytuj

...wniku gdyby to był facet to by moja lornetka pokazała faceta, a że jest to niewiasta to też niewiastę z farb na obrazie należało wyczarować (oczywiście z małym retuszem polegającym na zamianie kremu do smarowania....:) na kwiatki:)

~Do prawników D.K. (2006-11-12 13:07)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To, że w sobotę rano zobaczyliście nowe plakaty A.P. nie jest podstawą aby go opluwać i twierdzić, że złamał ciszę wyborczą. Plakaty te mogły zostać powieszone w piątek przed 24:00. Pisząc takie bzdury to wy łamiecie ciszę wyborczą rozsiewając fałszywą propagandę. Poza tym ludzie D.K. rozpowszechnili w piątek nieprawomocne postanowienie sądu, które roznosili owiniete w ulotkę wyborczą D.K. popełniając tym samym czyn karalny.

~...wnik (2006-11-12 11:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A-F jak już spełnisz swój obywatelski obowiązek oddając głos na jedynie słusznych ludzi,którzy poprowadzą nasze miasto, powiat i region w świetlaną przyszłość, to odpowiedz mi na jedno pytanie. Czy Ty na pewno masz dobry wzrok i malując portret jo patryłeś w dobre okno ? Chodzi mi o to,czy ona nie jest przypadkiem tym facetem w przepoconym podkoszulku i z obrośniętymi plecami z reklamy przestrzegającej przed zawieraniem znaJOmości przez internet ???

~...wnik (2006-11-12 09:17)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dzięki A-F za namalowanie obrazu jo. Mam nadzieję że lornetka była sprawna, a Twoja ręka wiernie oddaje to, co widzi oko.Nie obawiaj się, że nie będziesz mógł obserwować dalszego rozwoju wypadków. Jako ojciec chrzesny tej znajomości będziesz o wszystkim informowany.

~obserwator (2006-11-11 22:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Przegladam to forum i patrze jak grupka ludzi zmieniajacych pseudonimy zajmuje sie głupatami. A tym czasem GL zawiązała pakt z dfk z Krzanowic i Rudnika i na ich koszt zrobiła sobie wiec przedwyborczy. Drodzy uczestnicy forum ona ma Was w d... Ona chce władzy. I jak ja bedzie miała to wtedy zobaczycie. A władzę zdobywa się za wszelką cenę, nawet z waserdojczami jak ich mazywa na codzień.

~do id: f b41af99 (2006-11-11 21:55)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A żebyś wiedział(a), że znam sie na prawie lepiej niż ty! Nie twierdzę, że postanowinie nie jest prawomocne! Ale nie potwierdza ono, że P. ma rację. Stwierdza jedynie, że tym razem K. zawalił formalnie i nie udało mu się P. udowodnić, że podaje nieprawdę w materiałach wyborczych. Widziałem uzasadnienie. A wy go nigdzie nie pokazaliście tylko piszecie swoją wersję w ulotkach, które rozklejacie podczas ciszy wyborczej! Jak cisza to cisza. Idę skorzystać nocnej. By,by.

~do niedowiarka (2006-11-11 21:53)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jak tak bardzo interesuję Cię wrok sądu to idź do Pana P., na pewno da ci poczytać!

~Kniprode (2006-11-11 21:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A kto jej powiedział że ona się do tego nadaje - baby z Kółka Różańcowego ? W gumofilcach na salony !

~do "i znowu Rudnik" (2006-11-11 21:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ty sie znosz na prawie jak "koza na jarganach"! Jak Sąd Apelacyjny odrzucił zażalenie Pana K. tzn., że utrzymuje postanowienie Sądu Okręgowego w mocy i jest to ostateczne i prawomocne! A jak się chcesz wymądrzać to idź się najpierw jeszcze douczyć!

~niedowiarek (2006-11-11 21:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dzięki A-F. Nie widziałem wyroku, w którym JEST NAPISANE, że rację ma kandydat P. a nie K.! No i oczywiście P. w ulotkach może SOBIE (nie: "se")pisać co chce. Do czasu oczywiście. Prawda. Dbajmy o poprawną polszczyznę. Nawet w gminie Rudnik.

~A-F (2006-11-11 21:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie mówi się "...pisze" lecz "jest napisane";>

~niedowiarek (2006-11-11 21:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Właśnie! Panie kandydat P. Pokaż pan wyrok w którym pisze, że sąd potwierdza prawdziwość twoich słów! Bo w plakatach i ulotkach możesz se pisac co chcesz, chyba, że ktoś tego bedzie miał dość i (znowu?)poda cię do sądu.

~A-F do jo (2006-11-11 21:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jaka szkoda, że do mnie nic nie doszło:(

~A-F (2006-11-11 21:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Co to w tym Rudniku się wyrabia?. No tak my tu w Raciborzu mamy własne problemy przedwyborcze na swoją skalę a w Rudniku (jak i wszędzie w kraju) mają problemy na swoją skalę. Wot nastala demokracja:)

~i znowu Rudnik cd. (2006-11-11 20:54)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dla niego oddalenie wniosku ze względów formalnych jest potwierdzeniem prawdziwości jego słów. Panie P. wstyd -  podaje się pan za prawnika ale chyba w najgorszym wydaniu – manipuluje pan ludźmi! Co by to było po ewentualnie wygranych wyborach! 

~jo (2006-11-11 20:53)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wiesz, ja myślę, że te flirty to były takie udane bo bezpieczne;) i bez możliwości konsumpcji;D W końcu monitor to idealna zasłona ;)

~i znowu Rudnik (2006-11-11 20:53)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Sorry, że przerywam tą miłą pogawędkę, ale kandydat z Gamowa bije wszystkich na głowę. Po pierwsze: dzisiaj (sic!) pojawiły się jego nowe plakaty. A po drugie pisze w nich nieprawdę, jakoby sąd apelacyjny potwierdził prawdziwość jego informacji dotyczcych zadłużenia gminy -

~jo (2006-11-11 20:52)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Sprawdziłam. Miałeś rację. Ktoś napisał. Odpisałam. :)

~A-F (2006-11-11 20:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Juz chyba bardziej nie mogę Tobie ...wnik podpowiedzieć, że jeśli się zarejestrujesz i zalogujesz na Forum to jako użytkownik forum możesz wysyłać wiadomości do "jo" poprzez portalową skrzynkę. Możecie przy tym zachować Waszą anonimowość:)) tylko wtedy przestanę oglądać Wasze flirty w komentarzach:(

~A-F (2006-11-11 20:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jo sprawdź czy przypadkiem ...wnik, bądź kto inny nie wysłał do Ciebie wiadomość na skrzynkę e-mailową.

~A-F (2006-11-11 20:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Chmmmmm. No to może chodzi o te naręcze? . To nic - zasugeruję ...wnikowi by naręcze zamienił w wielki kosz pełen kwiatów;)

~jo (2006-11-11 20:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie o kwiatach pisałam.

~A-F (2006-11-11 20:20)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Co Ci się "jo" nie podoba? Myślałem, że kobiety lubią taką dozę romantyczności z kwiatami w roli głównej. No chyba, że nie przepadasz za cwietami :)

~A-F (2006-11-11 20:16)
Ocena: 0 + | - Cytuj

0 700 888 888

Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3 … 28
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog