29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2006-10-13 00:00:00 Wiadomości

21 października odbędzie się I Raciborski Festiwal Organizacji Pozarządowych, w ramach którego miejsce będzie miała debata z udziałem kandydatów na urząd prezydenta Raciborza. Poświęcona będzie problematyce III sektora, ze szczególnym uwzględnieniem jego współpracy z władzami samorządowymi i administracją publiczną.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (21): Debata z kandydatami na prezydenta miasta Strony: 1Dodaj komentarz
~Jaro Dirty Shoes (2006-10-17 08:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Raudner na prezydenta!

~A-F (2006-10-16 20:55)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A co jesteś jakoś specjalnie poszkodowany "zniesmaczony", że Kusy nie podał Tobie ręki? A może każdy kandydat na prezydenta powinien w każdej sytuacji wszystkim podawać rękę - nawet jak jest MiniMalu......upss Billi?

~powiatowy (2006-10-16 19:54)
Ocena: 0 + | - Cytuj

a czy pan Kusy zaprzeczy, że był w piątek w UM? Wątpie. Nie musiał składać list,  wystarczy, że KUSY TAM BYŁ. Może zamiast do biblioteki, po savoir-vivre przyszedł do Urzędu? Myślę, że jemu nie jest potrzebny S-V, ale reedukacja.

~adip (2006-10-16 13:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

trzeba się spytać kandydatów na fotel prezydenta miasta  1.czy jest prawdą że p.markowiak w czsie studiów podpisał umowę z wis 2. dlaczego został zwolniony po 24 godzinach z aresztu w stanie wojennym 3. czy jest prawdą że otrzymał w 3 dni mieszkanie gdy pracował w kolzamie na te pytania jako startujący na prezydenta musi odpowiedzieć

~do zniesmaczonego (2006-10-16 13:31)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Elementarne zasady kultury mówią, że nie podaje się ręki kobietom jako pierwszy. Może wyglądałeś jak ciota to ci nie podał :-> A tak powazniej, z tego co wiem to wszystkie listy PiS zarejestrował we wtorek i nie robił tego Kusy. Kiepska prowokacja.

~karol gustaw (2006-10-16 12:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

każda debata przynosi cos dobrego.Jako wyborca mogę się zorientować , kto jaki poziom  prezentuje,po 2 spotkanie wszystkich kandydatów  razem  pozwoli nam  ocenić ich  zapalczywość lub jej brak. To co widzimy obecnie w Sejmie dyskredytuje  PIS i jemu podobne org  na naszym terenie. Ciekaw jestem co sobą zaprezentuje kandydat na fali Kusy? Bardzo jestem ciekaw.

~zniesmaczony (2006-10-16 12:52)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jeśli tak Pan prowadzi swoja kampanię wyborczą, to serdecznie gratuluje, gdyż w piątek stracił Pan w ciągu minuty przynajmniej jeden głos...

~zniesmaczony (2006-10-16 12:51)
Ocena: 0 + | - Cytuj

W ubiegły piątek byłem świadkiem składania list w komisji wyborczej przez niejakiego Kusego, który podobno zamierza się ubiegać o fotel prezydenta. Niestety muszę przyznać, że brak temu człowiekowi elementarnych zasad kultury, gdyż wchodząc do pomieszczenia labo witamy się ze wszystkimi (podając rękę), albo z nikim. Niestety było inaczej. Poza tym odniosłem wrażenie, że Kusy jest pustym, nadętym bufonem.

~Jaro Dirty Shoes (2006-10-16 12:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czy Raudner zarządzi podczas debaty falę? Tak jak na żużlu?

~Zainteresowany (2006-10-16 10:55)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pytajmy kandydatów jakie są ich plany współpracy z trzecim sektorem. To ważna dziedzina pracy i jeden z priorytetowych kierunków rozwoju i rozwiązywania problemów społecznych.

~Dawid Wacławczyk (2006-10-15 21:19)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dośc tego marudzenia ! Osoba prowadząca powinna być mozliwie obiektywna (dlatego ktoś z zewnątrz) ale i zorientowana (dlatego dziennikarz, który obsługuje Racibórz). Nie mam pojęcia dlaczego macie tu jakies kompleksy, że jest to osoba z Rybnika. To, że CRiS nam pomaga w organizacji festiwalu (m.in. organizując na niego kasę) to najlepszy sygnał że NGOsy raciborza i rybnika ze sobą WSPÓŁPRACUJĄ, w przeciwieństwie np. do samorzadów. I z tego nalezy sie cieszyć, a nie obrażac na Rybnik!

~? (2006-10-14 10:57)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A może pan N. Mika startuje do innego krzesła. Nie w mieście, ale w powiecie?

~Hans (2006-10-13 18:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pan Raudner z całą pewnością nie jest osobą obiektywną. Pozdrawiam.

~jo (2006-10-13 18:39)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wydawało mi się że Raudner jest z Racka????? Ale z całą pewnością, Racek to jego teren ;) Zna wszystkich...

~jo (2006-10-13 18:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dobra, dobra. Raudi udowodnił, żę doskonale prezentuje żużel. Debatę też poprowadzi bezbłędnie :>

~Waldek Tański (2006-10-13 15:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

a czegóż to chcecie od człowieka z Rybnika. Taki sam jak z Raciborza a może będzie obiektywniejszy bo nie zna i nie zależy mu na tym kto w SRC będzie Prezydentem, nie ma tu  żadnego interesu w tym aby faworyzować któregokolwiek  z kandydatów lub ulegać naciskom, więc jest nadzieja że każdego będzie traktował równo bez pobłażliwości!

~JA-nek (2006-10-13 14:17)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No właśnie! Niech jadą debatować do Rybnika z rybnickim moderatorem!

~A-F (2006-10-13 11:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Chyba nie będziesz z tego powodu ronił krokodylich łeż z powodu wycofania się N.Miki? Ciekawe, że debatować z raciborskimi kandydatami na prezydenta Raciborza można za pośrednictwem Rybnika - ale nam się we wiochę zamieniło miasto (Racibórz dzielnicą Rybnika).

~Piotr Dominiak (2006-10-13 11:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pytania są zbierane wcześniej w celu wprowadzenia porządku w debacie. Moderatot, który jest osobą spoza Raciborza musi wiedzieć o co pytać. Kandydaci na fotel prezydenta na pewno wczesniej nie poznaja pytan. A debata ma charakter otwarty i kazdy moze przyjsc i posluchac. Bedzie tez mozliwosc zadawania pytan kandydatom z sali, ale powinny one dotyczyc III sektora. Piotr Dominiak koordynator festiwalu.

~JA-nek (2006-10-13 10:55)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jaka to debata z kandydatami skoro pytania trzeba przesłać wcześniej. Społeczeństwo powinno uczestniczyć i mieć możliwość zadawania pytań bezpośrednio. To nie debata tylko gadające głowy. Pytania wcześniej przygotowywane były dla sekretarzy...

~mika-NO! (2006-10-13 09:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ciekawe, dlaczego z wyścigu do fotela prezia w racku wycofał się nazywany jeszcze niedawno "czarnym koniem" N.Mika? Zaszkodziły beznadziejne ankiety, czy może widmo toczacych się śledztw w sprawie Archiwum i prania pieniędzy w "odnowowej" firmie? A może liczy,że któryś z wygranych damu krzesło viceprezia? Szkoda,że go nie będzie wielu chciałoby zadać kilka ważnych pytań...

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog